Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Od 1.1.2017 je pro uchovnění potřeba doložit vyšetření na DM a DW - viz odběr krve pro DNA....
Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu. (Viz ceník poplatků). Dále připomínáme, že poplatek za KL je třeba také uhradit. Již vystavený KL je platný 6 měsíců. Poté je třeba požádat o prodloužení nebo o nový KL.
Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., se kterými je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 55 hostů a jeden člen

Zápisy ze schůzí

Korespondenční schůze OK pro Moravu a Slezsko, 30. 8. 2018

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 30. 9. 2018 13:14 Zveřejněno 30. září 2018
Napsal Lenka Dragonari Zobrazeno: 213
Do neděle 2. 9. 2018 je třeba na ČMKU nahlásit pořádání XXIII. Evropské výstavy československého vlčáka, jejíž pořádání nám pro rok 2019 přenechal KCHČSV SR. Dohoda se slovenským klubem v příloze.
Hlasování o schválení dohody se slovenským klubem a nahlášení výstavy na ČMKU.
PRO: Šesták, Herbrich, Hajduková, Čundrla
ZDRŽELI SE: Tichá, Balaštík
Návrh schválen. Výbor bude požádán o podání žádosti na ČMKU.

Z galerie