Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., se kterými je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 61 hostů a žádný člen

Zápisy ze schůzí

Schůze Organizační komise pro Čechy, 23.9.218, Liberec a následná korespondenční schůze 24.9.-27.9.

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 1. 10. 2018 11:00 Zveřejněno 1. říjen 2018
Napsal Helena Jahelková Zobrazeno: 1407

Schůze Organizační komise pro Čechy, 23.9.218, Liberec a následná korepondenční schůze 24.9.-27.9.

Přítomni: Magda Andrlová, Lenka Dragnari, Helena Jahelková, Kamila Nováková, Hana Slezáčková.

Host: Jana Kotulánová

 

Tajemník OKpČ Helena Jahelková zahájila schůzi. Hana Slezáčková informovala přítomné členy organizační komise o rezignaci předsedy OKpČ Pavla Hanušky zaslané emailem; jako jediná byla online. Členové OKpČ rezignaci přijali a dále postoupili Výboru. Za Výbor byly účastny dvě členky OKpČ Kamila Nováková a Lenka Dragonari, jako host Jana Kotulánová.

Proběhla volba nového předsedy. Byl navržen Václav Zeisek.

Pro: Andrlová, Jahelková, Nováková, Slezáčková

Zdržela se: Dragonari.

 

Jana Kotulánová a členové ZKO Liberec sdělili podrobnosti ohledně poškození studny na místě cvičiště. Jednalo se o tmavě zelenou TYOTU RAV4, SUV, která nabourala studnu koulí tažného zařízení při couvání, majitelka měla růžovou mikinu a s sebou 10-12leté dítě. Bylo dohodnuto dát výzvu na web. Další podrobnosti budou v součinnosti s členy ZKO Liberec projednávány následně.

 

Byly diskutovány dvě varianty spojení výstavy, bonitace a sportovních akcí. Byla vybrána varianta:

4.5. Bonitace čsv (Kolín)

5.5. Klubová výstava čsv (hlášený rozhodčí Otakar Vondrouš) (Kolín)

27.-28.4. nebo 11.-12.5. nebo 25.-26.5. stopařské závody, dogtrek, canicross (Nadějkov). Datum bude potvrzeno dle plánovaných akcí v Nadějkově. Václav Zeisek v předchozím rozhovoru tuto variantu podpořil.

Pro: Andrlová, Dragonari, Jahelková, Slezáčková

Zdržela se: Nováková

 

Helena Jahelková navrhla, aby se členům organizační komise, kteří jedou organizovat danou akci a z organizačních důvodů přespávají na místě, proplácelo ubytování. Václav Zeisek v předchozím rozhovoru o proplácení vyjádřil nesouhlas.

Pro: Andrlová, Dragonari, Jahelková, Slezáčková

Zdržel se: Nováková

 

Helena Jahelková požádala o sumární rozpočet výstavy, přeboru a canicrossu do článku na web a Zpravodaj Hanu Slezáčkovou. Hana Slezáčková se zeptala, zda s uvedením OKpČ souhlasí.

Pro: Andrlová, Dragonari, Jahelková,Nováková, Slezáčková.

 

Odešla Magda Andrlová.

 

Helena Jahelková se zeptala předsedkyně Výboru KCHČSV Kamily Novákové, zda má výbor systém pro rozdělování peněz pro jednotlivé organizační komise (např. hrazení cestovného na bonitace rozhodčími a BK, odesílání zpravodajů členům, aj.), když veškeré členské poplatky nyní budou posílány na celostátní účet.

Kamila Nováková uvedla, že Výbor toto v letošním roce nebude projednávat z důvodu naprostého nedostatku finančních prostředků na účtu celostátního výboru.

 

Hana Slezáčková navrhla jako rozhodčí na jarní bonitaci Moniku Soukupovou.

Pro: Dragonari, Jahelková, Nováková, Slezáčková

 

Hana Slezáčková navrhla, aby byla vytvořena smlouva ohledně pořizování fotografií z bonitací a dalších akcí OKpČ Karolínou Křížovou.

Pro: Dragonari, Jahelková, Nováková, Slezáčková

 

Zapsala Helena Jahelková

Z galerie