Notice: Undefined property: YjsgCheckBrowser::$Name in /mnt/web-data2/cswolfdog_cz/public_html/www/templates/youfauna/yjsgcore/yjsg_core.php on line 338

Notice: Undefined property: YjsgCheckBrowser::$Name in /mnt/web-data2/cswolfdog_cz/public_html/www/templates/youfauna/yjsgcore/yjsg_core.php on line 341

Notice: Undefined property: YjsgCheckBrowser::$Name in /mnt/web-data2/cswolfdog_cz/public_html/www/templates/youfauna/yjsgcore/yjsg_head.php on line 213
KCHČSV - Seznam vlčáků se zkouškami

Vlčáci se zkouškami z výkonu

Kategorie: Zkoušky a soutěže Aktualizováno 9. 3. 2024 13:21 Zveřejněno 18. listopad 2023
Napsal Admin Zobrazeno: 1133

Československý vlčák je řazen mezi pracovní plemena. Ačkoliv jeho výcvik je poněkud odlišný od výcviku klasických pracovních plemen, objevuje se stále více majitelů, kteří se se svým československým vlčákem výcviku věnují. V dnešní době, kdy se objevuje a rozvíjí mnoho nových psích sportů, nachází někteří českoslovenští vlčáci uplatnění i v nich. Níže naleznete seznam zkoušek a psů, kteří je složili, včetně pohlaví a majitele psa a roku, kdy zkoušku složili.

 

Prosíme všechny majitele československých vlčáků, kteří kdy složili nějakou zkoušku (včetně těch, co již nejsou mezi námi), aby kopii osvědčení o složené zkoušce nebo kopii zápisu z výkonnostní knížky poslali Elišce Riegerové (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), která tento seznam sestavuje a bude udržovat.

 

Contents[Show]

VYTRVALOSTNÍ ZKOUŠKY

Zkouška vytrvalosti psa (dle řádu pro ČSV v ČR)
ZVP1 - zkouška vytrvalosti psa prvního stupně

 

 2005    
 Fas Lupus Bohemia Genao     Pes      Jaroslava Smištíková

 

 2006     
 Brenna z Kamenaček          Fena Hana Černohorská 

 

2009     
Tara z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek 

 

2010     
Bella Tara z Blatnických vinic Fena Jiří Drábek 
Dayen Sotis Fena   Jaroslava Smištíková
Udo z Litavské kotliny        Pes Pavel Kohout

 

2014     
 Azték Vlčí dech Pes  Jan Václavík 
 Barres de Molay  Pes  Jana Čechová

 

2017     
 Airin z Litavské kotliny Fena  Jiří Majer 
 Ajra Wataha z Brzozowego Sadu Fena  Marie Šeredová 
Angua Vlčí hvězda Fena Aleš Král
Arya Strážce Walhaly Fena Josef Rada
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková
Carcharoth s Divokou krví Pes Jakub Lehotský
Dorotka Bohemia Luaro Fena Anežka Holznerová
Ebi z Kopáčkova dvora Fena Tereza Dohnalová
Eibi Nimue Wolf s Divokou krví Fena  Kristýna Čermáková
Frigg s Divokou krví Fena Pavel Jor
Frisky Whiskey Srdcerváč Fena Eliška Pacltová
Gaia Nymeria s Divokou krví Fena Klára Menoušková
Guinevera s Divokou krví Fena Tereza Dohnalová
Hiroko Astat Tichý stín Fena Lucie Ráčková
Chewy Argo Srdcerváč Pes Marián Trlica
Orson Grey Střípek snů Pes Michal Tuhela



2018    
Advocatus Diaboli Fortis Amicus Pes  Pavel Kohout 
Airy z Litavské kotliny Pes Pavel Školník
Apokalyptik Fortis Amicus Pes Dana Kubísková
Birsa Gribedyr Fena František Herbrich
Caddy Wolfdog Bohemia Pes Michaela Machalová
Cindy Grey Šedý poklad Fena Radek Kunc
Danann Erin Anwar Fena Tereza Pánková
Darwin ze Studeného Pes Katarína Petérová
Enzo Šedý poklad Pes Šárka Tesková
Eris Anwar Fena Jiří Drábek
Falka s Divokou krví Fena Lenka Šedinová
Gaston Karo ArQeVa Pes Kateřina Medková
History Šedý poklad Fena Jana Nagyová
Christopher Diamond Tichý stín Pes Roman Bachranski
Imola Lupus Ardor Fena Dana Berková
Lady Wolf Kuklík Fena Ondřej Matějka
Loki Odinson ArQeVa Pes Klára Menoušková
Nora Grey Střípek snů Fena Hana Slezáčková
Ori Grey Střípek snů Pes Věra Klinkáčková







2019
Argo ze Skřinářova Pes Martin Žilík
Babí léto Unega Wahya Fena Dana Jakubcová
Cucuke Šungmánitu-ha Khoyáke Fena Romana Přibylová
Diego z Rudého údolí Pes Kateřina Šimáčková
Eldridge z Molu Es Pes Petr Ungrád
Enigma Šedý poklad Fena Radek Kunc
Esso z Rudého údolí Pes Diana Novotná
2020
Allegra Wolf of the Highlands Fena Jiří Hranáč
Aschley Sky Zázrak lesů Fena Markéta Kučerová
Chaan Čono z Molu Es Pes Jana Kotulánová
Chocolade ArQeVa Fena Irena Šimková
J.T. z Molu Es Pes Lucie Kainová
Lamia s Divokou krví Fena Jan Hanák
Narcisa Triss Black s Divokou krví Fena Tereza Dohnalová
Narsil Yukon s Divokou krví Pes Roman Jandík
Morag Fenrir Srdcerváč Pes Radim Zděnek
2021
Besta Atir Bohemia Fena Martina Najmanová
Dášenka z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
Emfre Gribedyr Fena František Herbrich
Eyko Silesian Hunter Pes Jan Tomášek
Iceman Dakmat Pes Martin Vydrář
Mufasa Šedý poklad Pes Dominika Ledvinová
Mylady Mystery ArQeVa Fena Milan Kaisler
Riannon Drama Queen s Divokou krví Fena Kateřina Sinorová
Whapya Whale Grey Střípek snů Fena Petra Barvínková

2022

Phantom Šedý poklad Pes Lenka Baarová

 

ZVP2 - zkouška vytrvalosti psa druhého stupně
2006     
 Fas Lupus Bohemia Genao Pes  Jaroslava Smištíková 
2008    
Fantazie z Vlčí chaloupky Fena     Jana Zahradníková
2018    
Azték Vlčí dech Pes Jan Václavík
Frigg s Divokou krví Fena Pavel Jor
Chewy Argo Srdcerváč Pes Marián Trlica
2019    
Airin z Litavské kotliny Fena Jiří Majer
Airy z Litavské kotliny Pes  Pavel Školník 
Eibi Nimue Wolf s Divokou krví  Fena Kristýna Čermáková
Lady Wolf Kuklík Fena Ondřej Matějka
2021    
Argo ze Skřinářova Pes Martin Žilík
Chaan Čono z Molu Es Pes Jana Kotulánová

 

ZVP3 - zkouška vytrvalosti psa třetího stupně
2020     
 Birsa Gribedyr Fena  František Herbrich 
 Frigg s Divokou krví  Fena  Pavel Jor 
 Lady Wolf Kuklík Fena  Ondřej Matějka 

 

 

Skúška vytrvalosti psa (dle řádu pro ČSV na Slovensku)
SVP1 – skúška vytrvalosti psa stupeň 1
2007     
Brenna z Kamenaček  Fena   Hana Černohorská  
Fas Lupus Bohemia Genao  Pes  Jaroslava Smištíková 
2008    
Fantazie z Vlčí chaloupky Fena Jana Zahradníková
2010    
Ajša Srdcerváč Fena Pavel Kohout
Amore Mio Srdcerváč Pes Daniela Čílová
Anne Lee Srdcerváč Fena Daniela Čílová
Bella Tara z Blatnických vinic  Fena Jiří Drábek
Erik z Věrné smečky Pes Helena Urbánková
2012    
Clara Grey Střípek snů Fena Pavel Boušek
2013    
Ambra z Heršpic Fena Adéla Mičková
Dingo Srdcerváč Pes Eliška Pacltová
Elli Srdcerváč Fena Pavel Kohout
2014    
Azték Vlčí dech Pes Jan Václavík
Bard Jantarowa wataha Pes Petr Krejčí
Cerberus ArQeVa Pes Jana Šuterová
Kitt Malý Bysterec Pes Věra Uhlířová
2015    
Budulínek z Molu Es Pes Kamila Nováková
2016    
Bessy Redog Josefov Fena Nicole Linhartová
Carp Anwar Pes  Milan Dobšík 

 

SVP2 – skúška vytrvalosti psa stupeň 2
2010     
Brenna z Kamenaček  Fena  Hana Černohorská 
2011    
Bella Tara z Blatnických vinic  Fena Jiří Drábek
2013    
Dingo Srdcerváč Pes Eliška Pacltová
Elli Srdcerváč Fena Pavel Kohout
2016    
Bessy Redog Josefov Fena Nicole Linhartová
2017    
 Carp Anwar Pes  Milan Dobšík 

 

SVP3 – skúška vytrvalosti psa stupeň 3
2014     
 Elli Srdcerváč Fena  Pavel Kohout 

 

 
Vytrvalostní zkouška (dle Boxerklubu ČR)
VZ - vytrvalostní zkouška

 

2013     
Altyr z Podřipské samoty  Pes  Jana Zítková 
Ardan Thor z Podřipské samoty Pes  Petr Zítka 
Cashire ArQeVa Fena  Tereza Klesová 

 

SPORTOVNÍ KYNOLOGIE

Zkušební řád podle kynologické jednoty ČR

Více o tomto zkušebním řádu naleznete na stránkách KJ ČR Brno.

ZOP – zkouška základní ovladatelnosti psa

 

1991     
Abra z Molu Cs  Fena  Václav Zeisek 
2001    
Ira z Litavské kotliny  Fena Václav Zeisek
Jessika z Litavské kotliny  Fena  Václav Zeisek
2003    
Ben z Chrlických plání Pes Marie Nečasová
Hero od Úhoště Pes Jaroslav Hospodka 
2004    
Iky od Úhoště  Pes Renata Pesrová
Qeron z Molu Es Pes Jiřina Nekvasilová
2005    
Fas Lupus Bohemia Genao  Pes Jaroslava Smištíková
2006    
Alexa z Porčova mlýna Fena Karel Skoupý
Brenna z Kamenaček Fena Hana Černohorská
Peggy z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
Trixi z Molu Es Fena Zita Břicháčkova
2007    
Becky z Kamenaček Fena Ondřej Kloupar
Brita z Vlčího dubu Fena Jaroslava Budinská
Fantazie z Vlčí chaloupky Fena Jana Zahradníková
2008    
Bron z Hvozdecké kotliny Pes František Náhlík
Valkýra z Molu Es Fena Jiřina Nekvasilová
Uny Tossa z Molu Es Fena Jarka Mrkosová
2009    
Bella Tara z Blatnických vinic  Fena  Jiří Drábek
Cenzie z Hvozdecké kotliny Fena Daniela Adámková
Kitty z Litavské kotliny Fena Marie Hartmanová
Wolfish Witch z Molu Es Fena  Jaroslava Mrkosová
2010    
Agira Vlčí tlapka Fena Jan Ruth
Anubis Stříbrný úpněk Pes  Helena Mildorfová 
Tara z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
Udo z Litavské kotliny Pes Pavel Kohout
2011    
Amelly Sophia de Molay Fena Jana Šuterová
Bard Jantarowa Wataha Pes Petr Krejčí
Bea Luna z Kopáčkova dvora Fena Barbora Helmová
Black Shadow ArQeVa Fena Marie Hartmanová
Butterfly ArQeVa Fena Jiřina Nekvasilová
Hermiona z Věrné smečky Fena Roman Krčmář
Rena z Litavské kotliny Fena Michaela Stalmacherová
Zéphire z Molu Es Fena Tomáš Landkamr
2012    
Bosorka ArQeVa Fena Jitka Křovinová
Crala Grey Střípek snů Fena Pavel Boušek
Ferral z Deštné hory Pes Petr Kořínek
2013    
Anch su namon Lucan Fena Helena Mildorfová
Barres de Molay Pes Jana Čechová
Cashire ArQeVa Fena Tereza Klesová
Cuki Amant Gris Pes Marta Nobarová
Crystali z Březovské samoty Fena Petr Treppesch
Dingo Srdcerváč Pes Eliška Pacltová
Eira Kuklík Fena Daniela Bujnochová
Gissy Kuklík Fena Lucie Hlavinková
Goran z Deštné hory Pes Jan Gorel
2014    
Andy Dalpet Pes Milan Smolko
Annabela z Vlčí boudy Fena Helena Jahelková
Argos s Divokou krví Pes Jiří Fořt
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková
Gia Kuklík Fena Andrea Kostková
Hope Grey Střípek snů Fena Helena Jahelová
2015    
Akki Podřipský vlk Fena Martin Jelínek
Bessy Redog Josefov Fena Nicole Linhartová
Cia z Mole Es Fena Eva Gorelová
2016    
Angel z Litavské kotliny Fena Jana Jungrová
Casiel Rose s Divokou krví Fena Jana Pospíšilová
Dexeen Vlčí tlapka Fena Tomáš Gleizner
Forever Wolf Vlčí tlapka Pes Markéta Hladká
Lakota Grey Střípek snů Fena Marie Hartmanová
Lara Grey Střípek snů Fena Miroslav Lorenčík
Ruby Passo del Lupo Pes Magda Andrlová
Zdenička z Litavské kotliny  Fena Václav Zeisek
2017    
Orson Grey Střípek snů Pes Michal Tuhela
Nora Grey Střípek snů Fena Hana Slezáčková
Tanja Grey Střípek snů Fena Michal Rojko
2018    
Erron z Molu Es Pes Martina Rázková
Gira Vlčí tlapka Fena Mácová
Laverne Tory ArQeVa Pes Ivana Valešová
Samson Grey Střípek snů Pes Jan Zmrzlý
2019    
Abraka Guardians of Love Fena Jiří Semecký
Argo del Rio Fenrir Pes Martin Šabatka
Argo ze Skřinářova Pes Martin Žilík
Axo Grey Darling Pes Lenka Gríger
Dášenka z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
Justify Kassius z Molu Es Pes Adam Hájek
Khan Baldr s Divokou krví Pes Veronika Pražáková
Tamarinda Grey Střípek snů Fena František Čermák
Trapper Grey Střípek snů Pes  Helena Jahelková 
Wamp Grey Střípek snů Pes Ivana Dolejšová Vaňková
Wolf Shira Střípek snů Fena Hana Hůlová
2020    
Apokalyptik Fortis Amicus Pes Dana Kubísková
Guy de Maupassant z Molu Es  Pes Pavel Musílek
Korry z Molu Es Pes Martina Rázková
2021    
Baikan Srdce draka Pes Marie Nečasová
2022    
Mufasa Šedý poklad Pes Dominika Ledvinová
Phantom Šedý poklad Pes Lenka Baarová
2023    
Argo Grey Darling Pes Jitka Hofmanová
     
Jingle Bell z Rudého údolí Fena Marie Hartmanová
Lamborgino z Molu Es Pes Marta Slavíčková
Yarda Grey Střípek snů Pes Miroslav Šedivý



ZPU 1 – zkouška pracovní upotřebitelnosti prvního stupně

 

1991     
Cira z Doušova dvora  Fena  Václav Zeisek 
1993    
Abra z Molu Cs  Fena  Václav Zeisek 
2001    
Ira z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2004    
Hero od Úhoště Pes Jaroslav Hospodka
2006    
Fas Lupus Bohemia Genao  Pes Jaroslava Smištíková
Qeron z Molu Es Pes Jiřina Nekvasilová
2007    
Brena z Kamenaček Fena Hana Černohorská
2008    
Fantazie z Vlčí chaloupky Fena Jana Zahradníková
2009    
Bron z Hvozdecké kotliny Pes František Náhlík
Valkýra z Molu Es Fena Jiřina Nekvasilová
Wolfish Witch z Molu Es Fena Jaroslava Mrkosová
2010    
Bella Tara z Blatnických vinic  Fena Jiří Drábek
Kitty z Litavské kotliny Fena Marie Hartmanová
2011    
Cenzie z Hvozdecké kotliny Fena  Daniela Veselská
Tara z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2012    
Black Shadow ArQeVa Fena Marie Hartmanová
Ferral z Deštné hory Pes Petr Kořínek
Udo z Litavské kotliny Pes Pavel Kohout
2013    
Anch su namon Lucan Fena Helena Mildorfová
Clara Grey Střípek snů Fena Pavel Boušek
2014    
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková
2015    
Annabela z Vlčí boudy Fena Helena Jahelková
Goran z Deštné hory Pes Jan Gorel
Hope Grey Střípek snů Fena Helena Jahelková
2016    
Casiel Rose s Divokou krví Fena Jana Pospíšilová
Lakota Grey Střípek snů Fena Marie Hartmanová
2017    
Cuki Amant Gris Pes Marta Nobarová
Zdenička z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2018    
Orson Grey Střípek snů Pes Michal Tuhela
2019    
CIA z Molu Es Fena Eva Gorelová
2020    
Argo ze Skřinářova Pes Martin Žilík
Dášenka z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2022    
Cashire ArQeVa Fena Tereza Klesová
Trapper Grey Střípek snů Pes Helena Jahelková
2023    
Wamp Grey Střípek snů Pes Ivana Vaňková

 

 

ZPU 2 – zkouška pracovní upotřebitelnosti druhého stupně

 

2001     
 Ira z Litavské kotliny  Fena  Václav Zeisek 
2004    
 Hero od Úhoště Pes  Jaroslav Hospodka 
2007    
Fas Lupus Bohemia Genao  Pes Jaroslava Smištíková
2015    
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková
2019    
Zdenička z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2022    
Dášenka z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek

 

Národní zkušební řád

Více o tomto zkušebním řádu naleznete na stránkách Českého kynologického svazu.

ZZO – zkouška základní ovladatelnosti

 

2003     
Ira z Litavské kotliny  Fena  Václav Zeisek 
Ohnivák z Molu Es Pes Kamila Nováková
2005    
Fas Lupus Bohemia Genao  Pes Jaroslava Smištíková
Iky od Úhoště Pes Renata Pesrová
Qeron z Molu Es Pes Jiřina Nekvasilová
2006    
Brenna z Kamenaček Fena Hana Černohorská
2007    
Uny Tossa z Molu Es Fena Jaroslava Mrkosová
2008    
Brita z Vlčího dubu Fena Jaroslava Budinská
Rena z Litavské kotliny Fena Michaela Stalmacherová
Valkýra z Molu Es Fena Jiřina Nekvasilová
2009    
Anubis Stříbrný úplněk Pes Helena Mildorfová
Bella Tara z Blatnických vinic  Pes Jiří Drábek
Bounty z Litavské kotliny Pes Petr Treppesch
Udo z Litavské kotliny Pes Pavel Kohout
Wolfish Witch z Molu Es Pes Jaroslava Mrkosová
2010    
Tara z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2011    
Aequitas ArQeVa Fena Kateřina Pavlišáková
Agira Vlčí tlapka Fena Jan Ruth
Bard Jantarowa Wataha Pes Petr Krejčí
Black Shadow ArQeVa Fena Marie Hartmanová
Ferral z Deštné hory Pes Petr Kořínek
2012    
Bosorka ArQeVa Fena Jitka Křovinová
Butterfly ArQeVa Fena Jiřina Nekvasilová
Y-Hati od Úhoště Fena Šárka Raunerová
2013    
Anch su namon Lucan Fena Helena Mildorfová
Barres de Molay  Pes Jana Čechová
Cair Potomok vlkov Pes  Julie Ledvinková 
Cashire ArQeVa Fena Tereza Klesová
Cenzie z Hvozdecké kotliny Fena Daniela Veselská
Crystali z Březovské samoty Fena Petr Treppesch
Dingo Srdcerváč Pes Eliška Pacltová
Goran z Deštné hory Pes Jan Gorel
2014    
Abetzi Hawk-Eye Anwar Pes Vlastimil Klik
Annabela z Vlčí boudy Fena Helena Jahelková
Argos s Divokou krví Pes Jiří Fořt
Cuki Amant Gris Pes Marta Nobarová
Dantea Srdcerváč Fena Romana Yates
Dea Diké ArQeVa Fena Eva Tevoltová
Elsie Grey Střípek snů Fena Petr Válka
Gissy Kuklík Fena Lucie Hlavinková
Hope Grey Střípek snů Fena Helena Jahelková
2015    







2015
Bessy Redog Josefov Fena Nicole Wieznerová
Call Freya Anwar Fena Jana Formánková
Frisky Whiskey Srdcerváč Fena Eliška Riegerová
Gia Kuklík Fena Andrea Kostková
Grissom Grey Střípek snů Pes Kateřina Třetinová
Yoko z Litavské kotliny Fena Iveta Černá
Zdenička z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2016
Brenna Anwar Fena Milan Pavlíček
Carie z Bělského háječku Fena Nikola Reindlová
Finn z Katusického dvora Pes Zdeněk Kocourek
Cherokee Duke Srdcerváč Pes Helena Mildorfová
Ruby Passo del Lupo Pes Magda Andrlová
2017
Angel z Litavské kotliny Fena Jana Jungrová
Falka s Divokou krví Fena Lenka Šedinová
Forever Wolf Vlčí tlapka Pes Markéta Hladká
Lady Wolf Kuklík Fena Ondřej Matějka
Orson Grey Střípek snů Pes Michal Tuhela
Saphira Grey Střípek snů Fena Veronika Chlumská
2018
Argo ze Skřinářova Pes Martin Žilík
Arya Střážce Walhaly Fena Josef Rada
Crasna Maaya z Molu Es Fena Barbora Sajdoková
Chiara Diamond Tichý stín Fena Jana Valentová
Gaia Nymeria s Divokou krví Fena Klára Menoušková
Gaston Karo ArQeVa Pes Kateřina Medková
Tanja Grey Střípek snů Fena Michal Rojko
2019
Abraka Guardians of Love Fena Jiří Semecký
Casiopea z Rudého údolí Fena Kateřina Třetinová
Dášenka z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
Gira Vlčí tlapka Fena Johana Mácová
Hera Tawy Fena David Sáňka
Cheyen Dakmat Pes Jiřina Michalik
Laverne Tory ArQeVa Pes Ivana Valešová
2020
Apokalyptik Fortis Amicus Pes Dana Kubísková
Erron z Molu Es Pes Martina Rázková
Justify Kassius z Molu Es Pes Adam Hájek
Khan s Divokou krví Pes Veronika Pražáková
Ori Grey Střípek snů Pes Věra Klinkáčková
Tamarinda Grey Střípek snů Fena František Čermák
2021
Chu-Cho z Postupického podlesí Pes Blanka Hanzálková
Lamborgino z Molu Es Pes Marta Slavíčková
Mufasa Šedý poklad Pes Dominika Burianová
Trapper Grey Střípek snů Pes Helena Jahelková
Wamp Grey Střípek snů Pes Ivana Vaňková
2022
Brix Dancing Warrior Pes Kateřina Neumannová
Yarda Grey Střípek snů Pes Miroslav Šedivý
Wolf Shira Grey Střípek snů Fena Hana Hůlová

ZM – zkouška základního minima

1989
Cira z Doušova dvora Fena Václav Zeisek
1993
Abra z Molu Cs Fena Václav Zeisek
1998
Ira z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2001
Hero od Úhoště Pes Jaroslav Hospodka
2003
Jessika z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2007
Peggy z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2008
Brita z Vlčího dubu Fena Jaroslava Budinská
2009
Bron z Hvozdecké kotliny Pes František Náhlík
2010
Rita z Litavské kotliny Fena Petr Hurda
Tara z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
Udo z Litavské kotliny Pes Pavel Kohout
2011
Bella Tara z Blatnických vinic Fena Jiří Drábek
Brenna z Kamenaček Fena Hana Černohorská
2012
Aequitas ArQeVa Fena Kateřina Pavlišáková
Black Shadow ArQeVa Fena Marie Hartmanová
Brit z Novobělské kotliny Pes Jiří Konrád
2013
Anch su namon Lucan Fena Helena Mildorfová
Bounty z Blatnických vinic Pes Petr Treppesch
Butterfly ArQeVa Fena Jiřina Nekvasilová
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková
Goran z Deštné hory Pes Jan Gorel
2014
Dantea Srdcerváč Fena Romana Yates
Dingo Srdcerváč Pes Eliška Riegerová
2015
Annabela z Vlčí boudy Fena Helena Jahelková
Brenna Anwar Fena Milan Pavlíček
Cia z Molu Es Fena Eva Gorelová
Cuki Amant Gris Pes Marta Nobarová
Garon z Blatnických vinic Pes Marta Slavíčková
2016
Zdenička z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2018
Carp Anwar Pes Milan Dobšík
Cheyen Dakmat Pes Jiřina Michalik
2019
Dášenka z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
Eris Anwar Fena Jiří Drábek
Falka s Divokou krví Fena Lenka Šedinová
2020
Guy de Maupassant z Molu Es Pes Pavel Musílek
Chaan Čono z Molu Es Pes Jana Kotulánová
J.T. z Molu Es Pes Lucie Kainová
2021
Laverne Tory ArQeVa Pes Ivana Valešová
Ori Grey Střípek snů Pes Věra Klinkáčková
2022
Hope Grey Střípek snů Fena Helena Jahelková
2023
Justify Kassius z Molu Es Pes Adam Hájek

Mufasa Šedý poklad  Pes Dominika Ledvinová

Phantom Šedý poklad Pes Lenka Baarová

ZVV 1 – zkouška všestranného výcviku psa prvního stupně

1989
Cira z Doušova dvora Fena Václav Zeisek
1994
Abra z Molu Cs Fena Václav Zeisek
2002
Hero od Úhoště Pes Jaroslav Hospodka
2003
Ira z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
Jessika z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2009
Bron z Hvozdecké kotliny Pes František Náhlík
2011
Rita z Litavské kotliny Fena Petr Hurda
2012
Bella Tara z Blatnických vinic Fena Jiří Drábek
Ohnivák z Molu Es Pes Kamila Nováková
2013
Bounty z Blatnických vinic Pes Petr Treppesch
Brit z Novobělské kotliny Pes Jiří Konrád
Tara z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2014
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková
2015
Cuki Amant Gris Pes Marta Nobarová
Dantea Srdcerváč Fena Romana Yates
2016
CIA z Molu Es Fena Eva Gorelová
2017
Brenna Anwar Fena Milan Pavlíček
Dingo Srdcerváč Pes Eliška Riegerová
Zdenička z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2021
Cheyen Dakmat Pes Jiřina Michalik
J.T. z Molu Es Pes Lucie Kainová

ZVV 2 – zkouška všestranného výcviku psa druhého stupně

1989
Cira z Doušova dvora Fena Václav Zeisek
1994
Abra z Molu Cs Fena Václav Zeisek
2005
Hero od Úhoště Pes Jaroslav Hospodka

ZVV 3 – zkouška všestranného výcviku psa třetího stupně

2007
Hero od Úhoště Pes Jaroslav Hospodka

ZPS 1 – zkouška psa stopaře prvního stupně

2004
Hero od Úhoště Pes Jaroslav Hospodka
Ohnivák z Molu Es Pes Kamila Nováková
2007
Qeron z Molu Es Pes Jiřina Nekvasilová
2010
Brita z Vlčího dubu Fena Jaroslava Budinská
2011
Tara z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2012
Aequitas ArQeVa Fena Kateřina Pavlišáková
Black Shadow ArQeVa Fena Marie Hartmanová
Rita z Litavské kotliny Fena Petr Hurda
2014
Brenna z Kamenaček Fena Hana Černohorská
2015
Bounty z Blatnických vinic Pes Petr Treppesch
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková
Cenzie z Hvozdecké kotliny Fena Daniela Adámková
2016
Lakota Grey Střípek snů Fena Marie Hartmanová
Zdenička z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2017
Bella Tara z Blatnických vinic Fena Jiří Drábek
Hope Grey Střípek snů Fena Helena Jahelková
2019
Goran z Deštné hory Pes Jan Gorel
2020
Dášenka z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2021
Argo ze Skřinářova Pes Martin Žilík
Casiopea z Rudého údolí Fena Kateřina Třetinová
Chaan Čono z Molu Es Pes Jana Kotulánová
Trapper Grey Střípek snů Pes Helena Jahelková
2022
Ciro od Šestáku Pes Zita Břicháčková

ZPS 2 – zkouška psa stopaře druhého stupně

2004
Hero od Úhoště Pes Jaroslav Hospodka

ZPO 1 – zkouška psa obranáře prvního stupně

1994
Cira z Doušova dvora Fena Václav Zeisek
2000
Ira z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2013
Brit z Novobělské kotliny Pes Jiří Konrád

ZPO 2 – zkouška psa obranáře druhého stupně
ZZO 1

2015
Anch su namon Lucan Fena Helena Mildorfová
Black Shadow ArQeVa Fena Marie Hartmanová
Cashire ArQeVa Fena Tereza Klesová
Cenzie z Hvozdecké kotliny Fena Daniela Adámková
Goran z Deštné hory Pes Jan Gorel
Hope Grey Střípek snů Fena Helena Jahelková
2016
Bessy Redog Josefov Fena Nicole Wieznerová
Bounty z Blatnických vinic Pes Petr Treppesch
Brenna Anwar Fena Milan Pavlíček
Cuki Amant Gris Pes Marta Nobarová
Lakota Grey Střípek snů Fena Marie Hartmanová
Lucky Star Kuklík Fena Zita Břicháčková
Yoko z Litavské kotliny Fena Iveta Černá
2017
Aitaná Norský Vlk Fena Jana Zahradníková
Bella Tara z Blatnických vinic Fena Jiří Drábek
CIA z Molu Es Fena Eva Gorelová
Zdenička z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2019
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková
Fu Finka z Molu Es Fena Monika Soukupová
Laverne Tory ArQeVa Pes Ivana Valešová
2020
Casiopea z Rudého údolí Fena Kateřina Třetinová
Dášenka z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2021
Abraka Guardians of Love Fena Jiří Semecký
Annabela z Vlčí boudy Fena Helena Jahelková
Apokalyptik Fortis Amicus Pes Dana Kubísková
Chaan Čono z Molu Es Pes Jana Kotulánová
Khan s Divokou krví Pes Veronika Pražáková
Ori Grey Střípek snů Pes Věra Klinkáčková
Trapper Grey Střípek snů Pes Helena Jahelková
2022
Lamborgino z Molu Es Pes Marta Slavíčková
Mufasa Šedý poklad Pes Dominika Ledvinová
Yarda Grey Střípek snů Pes Miroslav Šedivý
Wamp Grey Střípek snů Pes Ivana Vaňková

2023

Ciro od Šestáku Pes Zita Břicháčková

Phantom Šedý poklad Pes Lenka Baarová

Wolf Shira Grey Střípek snů Fena Hana Hůlová

ZZO 2
2016     
Bounty z Blatnických vinic   Pes   Petr Treppesch 
2023    
Ciro od Šestáku Pes Zita Břicháčková

 

ZZO 3
Mezinárodní zkušební řád (IGP)

Více o tomto zkušebním řádu naleznete na stránkách Českého kynologického svazu.

BH-VT - zkouška doprovodného psa

2019
Argo ze Skřinářova Pes Martin Žilík
Casiopea z Rudého údolí Fena Kateřina Třetinová
Chiara Diamond Tichý stín Fena Jana Valentová
Eibi Nimue Wolf s Divokou krví Fena Kristýna Čermáková
Laverne Tory ArQeVa Pes Ivana Valešová
2020
Apokalyptik Fortis Amicus Pes Dana Kubísková
Dášenka z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
Chaan Čono z Molu Es Pes Jana Kotulánová
Lamborgino z Molu Es Pes Marta Slavíčková
Trapper Grey Střípek snů Pes Helena Jahelková
Wamp Grey Střípek snů Pes Ivana Vaňková
Yarda Grey Střípek snů Pes Miroslav Šedivý
2021
Baikan Srdce draka Pes Marie Nečasová
Gira Vlčí tlapka Fena Johana Tašlová
Guy de Maupassant z Molu Es Pes Pavel Musílek
Khan s Divokou krví Pes Veronika Pražáková
Ori Grey Střípek snů Pes Věra Klinkáčková
2022

Brix Dancing Warrior Pes Kateřina Neumannová

Ciro od Šestáku Pes Zita Břicháčková

Mufasa Šedý poklad Pes Dominika Ledvinová

Wolf Shira Grey Střípek snů Fena Hana Hůlová

2023

Jingle Bell z Rudého údolí Fena Marie Hartmanová

 

IGP 1

2019
Brenna Anwar Fena Milan Pavlíček
Carp Anwar Pes Milan Dobšík

IGP 2

2021
Carp Anwar Pes Milan Dobšík

IGP 3

IGP – V

IGP – ZTP

IBGH 1

2019
Chiara Diamond Tichý stín Fena Jana Valentová
2021
Hope Grey Střípek snů Fena Helena Jahelková
Trapper Grey Střípek snů Pes Helena Jahelková
Wamp Grey Střípek snů Pes Ivana Vaňková
2022
Gira Vlčí tlapka Fena Johana Mácová

Yarda Grey Střípek snů Pes Miroslav Šedivý
2023
Lamborgino z Molu Es Pes Marta Slavíčková

Mufasa Šedý poklad Pes Dominika Ledvinová

IBGH 2

2021
Hope Grey Střípek snů Fena Helena Jahelková
2022

Trapper Grey Střípek snů Pes Helena Jahelková

Wamp Grey Střípek snů Pes Ivana Vaňková

Yarda Grey Střípek snů Pes Miroslav Šedivý

 
IBGH 3
2023    
Hope Grey Střípek snů  Fena  Helena Jahelková 
Trapper Grey Střípek snů Pes  Helena Jahelková 

GPr 1

GPr 2

GPr 3

 

FPr 1

2019
Carp Anwar Pes Milan Dobšík
Dášenka z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2020
Argo ze Skřinářova Pes Martin Žilík
Casiopea z Rudého údolí Fena Kateřina Třetinová
2021
Apokalyptik Fortis Amicus Pes Dana Kubísková
Guy de Maupassant z Molu Es Pes Pavel Musílek
Chaan Čono z Molu Es Pes Jana Kotulanová
Ori Grey Střípek snů Pes Věra Klinkáčková
2022
Ciro od Šestáku Pes Zita Břicháčková
Lamborgino z Molu Es Pes Marta Slavíčková
Trapper Grey Střípek snů Pes Helena Jahelková

2023

Wamp Grey Střípek snů Pes Ivana Vaňková

 

FPr 2
2019     
Dášenka z Litavské kotliny   Fena   Václav Zeisek  
2020    
Argo ze Skřinářova Pes Martin Žilík
2021    
Chaan Čono z Molu Es Pes Jana Kotulánová 
2022    
Lamborgino z Molu Es Pes  Marta Slavíčková 
2023    
Ciro od Šestáku Pes Zita Břicháčková

 

FPr 3
2019     
Dášenka z Litavské kotliny   Fena   Václav Zeisek 
2021    
Chaan Čono z Molu Es  Pes  Jana Kotulánová 

 

UPr 1

2020
Trapper Grey Střípek snů Pes Helena Jahelková

UPr 2

2020
Hope Grey Střípek snů Fena Helena Jahelková
2022
Trapper Grey Střípek snů Pes Helena Jahelková

 
UPr 3
2023     
Hope Grey Střípek snů  Fena  Helena Jahelková 
Trapper Grey Střípek snů Pes  Helena Jahelková 
 
SPr 1

2022
Laverne Tory AeQeVa Pes Ivana Valešová

SPr 2

 

SPr 3

 

IFH – V
2019     
Black Shadow ArQeVa   Fena   Marie Hartmanová  
Dášenka z Litavské kotliny  Fena   Václav Zeisek 
Lakota Grey Střípek snů Fena Marie Hartmanová
Lucky Star Kuklík  Fena  Zita Břicháčková 
Zdenička z Litavské kotliny  Fena  Václav Zeisek
2022    
Chaan Čono z Molu Es Pes Jana Kotulánová
2023    
Ciro od Šestáku Pes Zita Břicháčková
Jingle Bell z Rudého údolí Fena Marie Hartmanová

 

IFH – 1

2019
Dášenka z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
Chaan Čono z Molu Es Pes Jana Kotulánová
Zdenička z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek

IFH – 2

2020
Lucky Star Kuklík Fena Zita Břicháčková
Dášenka z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
Zdenička z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2022
Chaan Čono z Molu Es Pes Jana Kotulánová

 

IGP – FH
2020     
Black Shadow ArQeVa   Fena   Marie Hartmanová  
2021    
Dášenka z Litavské kotliny   Fena  Václav Zeisek 

 

 

StPr 1

2021
Baikan Srdce draka Pes Marie Nečasová
Hope Grey Střípek snů Fena Helena Jahelková
Yarda Grey Střípek snů Pes Miroslav Šedivý

StPr 2

2021
Yarda Grey Střípek snů Pes Miroslav Šedivý

2022
Hope Grey Střípek snů Fena Helena Jahelková

StPr 3

2021
Yarda Grey Střípek snů Pes Miroslav Šedivý

2022

Hope Grey Střípek snů Fena Helena Jahelková

AD – vytrvalostní zkouška

 

Mezinárodní zkušební řád (IPO)

Nahrazen mezinárodním zkušebním řádem IGP.

BH – zkouška doprovodného psa

2000
Ira z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2002
Hero od Úhoště Pes Jaroslav Hospodka
2007
Uny Tossa z Molu Es Fena Jaroslava Mrkosová
2008
Brenna z Kamenaček Fena Hana Černohorská
Brita z Vlčího dubu Fena Jaroslava Budinská
Bron z Hvozdecké kotliny Pes František Náhlík
Fas Lupus Bohemia Genao Pes Jaroslava Smištíková
2009
Qeron z Molu Es Pes Jiřina Nekvasilová
Wolfish Witch z Molu Es Fena Jaroslava Mrkosová
2010
Bella Tara z Blatnických vinic Fena Jiří Drábek
Rita z Litavské kotliny Fena Petr Hurda
Udo z Litavské kotliny Pes Pavel Kohout
2011
Aequitas ArQeVa Fena Kateřina Pavlišáková
Valkýra z Molu Es Fena Jiřina Nekvasilová
2012
Bard Jantarowa Wataha Pes Petr Krejčí
Bazilišek Úsvit vlka Pes Barbora Strouhalová - Jiráňová
Black Shadow ArQeVa Fena Marie Hartmanová
Bosorka ArQeVa Fena Jitka Křovinová
Brit z Novobělské kotliny Pes Jiří Konrád
Butterfly ArQeVa Fena Jiřina Nekvasilová
Ferral z Deštné hory Pes Petr Kořínek
Ohnivák z Molu Es Pes Kamila Nováková
2013
Abetzi Hawk-Eye Anwar Pes Vlastimil Klik
Bax Absaroki Pes Martin Drábek
Bounty z Blatnických vinic Pes Petr Treppesch
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková
Cenzie z Hvozdecké kotliny Fena Daniela Adámková
Clara Grey Střípek snů Fena Pavel Boušek
Dingo Srdcerváč Pes Eliška Riegerová
Eragon Kuklík Pes Ivana Tomková
Tara z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2014
Anch su namon Lucan Fena Helena Mildorfová
Aschere Sirius Black Tajemný přelud Pes Marie Nečasová
Barres de Molay Pes Jana Čechová
Bessy Redog Josefov Fena Nicole Wieznerová
Budulínek z Molu Es Pes Kamila Nováková
Cashire ArQeVa Fena Tereza Klesová
Cuki Amant Gris Pes Marta Nobarová
Dantea Srdcerváč Fena Romana Yates
Eira Kuklík Fena Daniela Bujnochová
Goran z Deštné hory Pes Jan Gorel
2015
Annabela z Vlčí boudy Fena Helena Jahelková
Brenna Anwar Fena Milan Pavlíček
Crystali z Březovské samoty Fena Petr Treppesch
Elsie Grey Střípek snů Fena Petr Válka
Garon z Blatnických vinic Pes Marta Slavíčková
Gia Kuklík Fena Andrea Kostková
Grissom Grey Střípek snů Pes Kateřina Třetinová
Hope Grey Střípek snů Fena Helena Jahelková
Yoko z Litavské kotliny Fena Iveta Černá
2016
Andy Dalpet Pes Milan Smolko
Cia z Molu Es Fena Eva Gorelová
Finn z Katusického dvora Pes Zdeněk Kocourek
Frisky Whiskey Srdcerváč Fena Eliška Riegerová
Lakota Grey Střípek snů Fena Marie Hartmanová
Lucky Star Kuklík Fena Zita Břicháčková
Ruby Passo del Lupo Pes Magda Andrlová
Zdenička z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2017
Angel z Litavské kotliny Fena Jana Jungrová
Carie z Bělského háječku Fena Petr Fořt
Carp Anwar Pes Milan Dobšík
Cheyen Dakmat Pes Jiřina Michalik
Lucky Strike Grey Střípek snů Pes Eva Bazínková
2018
Orson Grey Střípek snů Pes Michal Tuhela
Falka s Divokou krví Fena Lenka Šedinová
2019
Argo ze Skřinářova Pes Martin Žilík

APr 1 – zkouška pracovní upotřebitelnosti psa prvního stupně

APr 2 – zkouška pracovní upotřebitelnosti psa druhého stupně

APr 3 – zkouška pracovní upotřebitelnosti psa třetího stupně

 

FPr 1 – zkouška stopařská prvního stupně

2006
Ira z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
Jessika z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
Peggy z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
Qeron z Molu Es Pes Jiřina Nekvasilová
2008
Bron z Hvozdecké kotliny Pes František Náhlík
Uny Tossa z Molu Es Fena Jaroslava Mrkosová
2009
Brita z Vlčího dubu Fena Jaroslava Budinská
Kitty z Litavské kotliny Fena Marie Hartmanová
Tara z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2010
Bounty z Blatnických vinic Pes Petr Treppesch
Brenna z Kamenaček Fena Hana Černohorská
2011
Aequitas ArQeVa Fena Kateřina Pavlišáková
Black Shadow ArQeVa Fena Marie Hartmanová
Valkýra z Molu Es Fena Jiřina Nekvasilová
2013
Brit z Novobělské kotliny Pes Jiří Konrád
Cenzie z Hvozdecké kotliny Fena Daniela Adámková
Rita z Litavské kotliny Fena Petr Hurda
2014
Anch su namon Lucan Fena Helena Mildorfová
Bella Tara z Blatnických vinic Fena Jiří Drábek
Butterfly ArQeVa Fena Jiřina Nekvasilová
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková
Dingo Srdcerváč Pes Eliška Riegerová
Goran z Deštné hory Pes Jan Gorel
2015
Annabela z Vlčí boudy Fena Helena Jahelková
Aschere Sirius Black Tajemný přelud Pes Marie Nečasová
Budulínek z Molu Es Pes Kamila Nováková
Cashire ArQeVa Fena Tereza Klesová
Cuki Amant Gris Pes Marta Nobarová
Crystali z Březovské samoty Fena Petr Treppesch
Dantea Srdcerváč Fena Romana Yates
Hope Grey Střípek snů Fena Helena Jahelková
2016
Andy Dalpet Pes Milan Smolko
CIA z Molu Es Fena Eva Gorelová
Elsie Grey Střípek snů Fena Petr Válka
Grissom Grey Střípek snů Pes Kateřina Třetinová
Lakota Grey Střípek snů Fena Marie Hartmanová
Zdenička z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2017
Frisky Whiskey Srdcerváč Fena Eliška Riegerová
Lucky Star Kuklík Fena Zita Břicháčková

FPr 2 – zkouška stopařská druhého stupně

2006
Qeron z Molu Es Pes Jiřina Nekvasilová
2007
Peggy z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2009
Bron z Hvozdecké kotliny Pes František Náhlík
2010
Brita z Vlčího dubu Fena Jaroslava Budinská
Kitty z Litavské kotliny Fena Marie Hartmanová
Tara z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2011
Aequitas ArQeVa Fena Kateřina Pavlišáková
Black Shadow ArQeVa Fena Marie Hartmanová
Brenna z Kamenaček Fena Hana Černohorská
Rita z Litavské kotliny Fena Petr Hurda
2013
Bounty z Blatnických vinic Pes Petr Treppesch
2014
Annabela z Vlčí boudy Fena Helena Jahelková
Bella Tara z Blatnických vinic Fena Jiří Drábek
Cenzie z Hvozdecké kotliny Fena Daniela Adámková
2015
Aschere Sirius Black Tajemný přelud Pes Marie Nečasová
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková
Goran z Deštné hory Pes Jan Gorel
2016
CIA z Molu Es Fena Eva Gorelová
Cuki Amant Gris Pes Marta Nobarová
Crystali z Březovské samoty Fena Petr Treppesch
Grissom Grey Střípek snů Pes Kateřina Třetinová
Hope Grey Střípek snů Fena Helena Jahelková
Lakota Grey Střípek snů Fena Marie Hartmanová
Zdenička z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2017
Andy Dalpet Pes Milan Smolko
Lucky Star Kuklík Fena Zita Břicháčková

FPr 3 – zkouška stopařská třetího stupně

2006
Qeron z Molu Es Pes Jiřina Nekvasilová
2010
Brita z Vlčího dubu Fena Jaroslava Budinská
Kitty z Litavské kotliny Fena Marie Hartmanová
2011
Tara z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2012
Aequitas ArQeVa Fena Kateřina Pavlišáková
Black Shadow ArQeVa Fena Marie Hartmanová
Brenna z Kamenaček Fena Hana Černohorská
Rita z Litavské kotliny Fena Petr Hurda
2013
Bron z Hvozdecké kotliny Pes František Náhlík
2015
Bella Tara z Blatnických vinic Fena Jiří Drábek
Bounty z Blatnických vinic Pes Petr Treppesch
Cenzie z Hvozdecké kotliny Fena Daniela Adámková
2016
Goran z Deštné hory Pes Jan Gorel
Lakota Grey Střípek snů Fena Marie Hartmanová
Zdenička z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2017
Andy Dalpet Pes Milan Smolko
Annabella z Vlčí boudy Fena Helena Jahelková
Cuki Amant Gris Pes Marta Nobarová
Lucky Star Kuklík Fena Zita Břicháčková
2019
CIA z Molu Es Fena Eva Gorelová

UPr1 – zkouška poslušnosti prvního stupně

2013
Bella Tara z Blatnických vinic Fena Jiří Drábek
2014
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková
2015
Black Shadow ArQeVa Fena Marie Hartmanová
2016
Dantea Srdcerváč Fena Romana Yates
Goran z Deštné hory Pes Jan Gorel
2017
Hope Grey Střípek snů Fena Helena Jahelková
2019
Zdenička z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek

UPr2 – zkouška poslušnosti druhého stupně

2013
Bella Tara z Blatnických vinic Fena Jiří Drábek
2014
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková
2015
Black Shadow ArQeVa Fena Marie Hartmanová
2017
Goran z Deštné hory Pes Jan Gorel
2019
Zdenička z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek

UPr3 – zkouška poslušnosti třetího stupně

2015
Black Shadow AeQeVa Fena Marie Hartmanová
2017
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková
2019
Zdenička z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek

SPr1 – zkouška obranářská prvního stupně

2013
Brit z Novobělské kotliny Pes Jiří Konrád
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková
2017
Dantea Srdcerváč Fena Romana Yates
2018
Cuki Amant Gris Pes Marta Nobarová

SPr2 – zkouška obranářská druhého stupně

2013
Brit z Novobělské kotliny Pes Jiří Konrád
Cuki Amant Gris Pes Marta Nobarová

SPr3 – zkouška obranářská třetího stupně

2013
Brit z Novobělské kotliny Pes Jiří Konrád

IPO – VO – mezinárodní zkouška pro pracovní psy (předzkouška)

2011
Rita z Litavské kotliny Fena Petr Hurda
2012
Bella Tara z Blatnických vinic Fena Jiří Drábek
2013
Abetzi Hawk-Eye Anwar Pes Vlastimil Klik
Bounty z Blatnických vinic Pes Petr Treppesch
Brit z Novobělské kotliny Pes Jiří Konrád
2014
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková
2015
Dantea Srdcerváč Fena Romana Yates
2016
Brenna Anwar Fena Milan Pavlíček
2017
Zdenička z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek

IPO 1 – mezinárodní zkouška pro pracovní psy prvního stupně

2001
Ira z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2002
Hero od Úhoště Pes Jaroslav Hospodka
2005
Ohnivák z Molu Es Pes Kamila Nováková
2012
Bella Tara z Blatnických vinic Fena Jiří Drábek
Rita z Litavské kotliny Fena Petr Hurda
2014
Bounty z Blatnických vinic Pes Petr Treppesch
2015
Budulínek z Molu Es Pes Kamila Nováková
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková

IPO 2 – mezinárodní zkouška pro pracovní psy druhého stupně

2003
Ira z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2005
Hero od Úhoště Pes Jaroslav Hospodka
2006
Ohnivák z Molu Es Pes Kamila Nováková
2013
Bella Tara z Blatnických vinic Fena Jiří Drábek
2016
Budulínek z Molu Es Pes Kamila Nováková
2017
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková

IPO 3 – mezinárodní zkouška pro pracovní psy třetího stupně

2006
Hero od Úhoště Pes Jaroslav Hospodka
2007
Ohnivák z Molu Es Pes Kamila Nováková
2015
Bella Tara z Blatnických vinic Fena Jiří Drábek
2017
Budulínek z Molu Es Pes Kamila Nováková

FH 1 – zkouška psa stopaře prvního stupně

2002
Hero do Úhoště Pes Jaroslav Hospodka
2010
Ohnivák z Molu Es Pes Kamila Nováková
2011
Brita z Vlčího dubu Fena Jaroslava Budinská
2013
Black Shadow ArQeVa Fena Marie Hartmanová
Brenna z Kamenaček Fena Hana Černohorská
Rita z Litavské kotliny Fena Petr Hurda
2016
Bounty z Blatnických vinic Pes Petr Treppesch
Zdenička z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2017
Aschere Sirius Black Tajemný přelud Pes Marie Nečasová
Goran z Deštné hory Pes Jan Gorel
Lakota Grey Střípek snů Fena Marie Hartmanová
2018
Andy Dalpet Pes Milan Smolko
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková
Cuki Amant Gris Pes Marta Nobarová
Lucky Star Kuklík Fena Zita Břicháčková

FH 2 – zkouška psa stopaře druhého stupně

2004
Hero od Úhoště Pes Jaroslva Hospodka
2010
Ohnivák z Molu Es Pes Kamila Nováková
2012
Brita z Vlčího dubu Fena Jaroslava Budinská
2013
Black Shadow ArQeVa Fena Marie Hartmanová
Rita z Litavské kotliny Fena Petr Hurda
2016
Tara z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2017
Bounty z Blatnických vinic Pes Petr Treppesch
Lakota Grey Střípek snů Fena Marie Hartmanová
2018
Zdenička z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek

IPO – FH – mezinárodní stopařská zkouška

2006
Hero od Úhoště Pes Jaroslav Hospodka
2013
Brita z Vlčího dubu Fena Jaroslava Budinská
2015
Black Shadow ArQeVa Fena Marie Hartmanová
2018
Lakota Grey Střípek snů Fena Marie Hartmanová

StPr 1 – zkouška vyhledávací prvního stupně

2016
Cenzie z Hvozdecké kotliny Fena Daniela Adámková
2018
Black Shadow ArQeva Fena Marie Hartmanová
Lakota Grey Střípek snů Fena Marie Hartmanová

StPr 2 – zkouška vyhledávací druhého stupně

2016
Cenzie z Hvozdecké kotliny Fena Daniela Adámková
2018
Black Shadow ArQeVa Fena Marie Hartmanová
Lakota Grey Střípek snů Fena Marie Hartmanová

StPr 3 – zkouška vyhledávací třetího stupně

2019
Lakota Grey Střípek snů Fena Marie Hartmanová

Zkušební řád Českého klubu německého ovčáka (SchH)

Tento zkušební řád je v podstatě předchůdcem Mezinárodního zkušebního řádu IPO a dnes již neplatí.

SchH A - zkouška stupně A

SchH 1 - zkouška prvního stupně

2001
Ira z Litavské kotliny fena Václav Zeisek

SchH 2 - zkouška druhého stupně

2002
Ira z Litavské kotliny fena Václav Zeisek

SchH 3 - zkouška třetího stupně

 

Zkušební řád SKS TART

Více o tomto zkušebním řádu naleznete na stránkách SKS TART.

ZMT – zkouška základního minima
2010     
Udo z Litavské kotliny   Pes   Pavel Kohout 
2014    
Beta z Molu Es  Fena  Aleš Táborský 
2015    
Bounty z Blatnických vinic  Pes Petr Treppesch 
2023    
Lakota Grey Střípek snů Fena Marie Hartmanová 

 

T1 – zkouška všestranného psa prvního stupně

2017
Bounty z Blatnických vinic Pes Petr Treppesch

T2 – zkouška všestranného psa druhého stupně

T3 – zkouška všestranného psa třetího stupně

 

OPT1 – zkouška psa obranáře prvního stupně

2016
Bounty z Blatnických vinic Pes Petr Treppesch

OPT2 – zkouška psa obranáře druhého stupně

OPT3 – zkouška psa obranáře třetího stupně

 

SPT1 – zkouška psa stopaře prvního stupně

2016
Black Shadow ArQeVa Fena Marie Hartmanová
Lakota Grey Střípek snů Fena Marie Hartmanová

SPT2 – zkouška psa stopaře druhého stupně

2016
Black Shadow ArQeVa Fena Marie Hartmanová
Lakota Grey Střípek snů Fena Marie Hartmanová

SPT3 – zkouška psa stopaře třetího stupně

2017
Black Shadow ArQeVa Fena Marie Hartmanová
Lakota Grey Střípek snů Fena Marie Hartmanová

Mondioring

Více o tomto zkušebním řádu naleznete na stránkách Mondioringu.

Zkouška první kategorie

Zkouška druhé kategorie

Zkouška třetí kategorie

 

ZÁCHRANÁŘSKÉ PRÁCE


Národní zkušební řád svazu záchranných brigád kynologů ČR

Více o výcviku záchranářských psů naleznete na stránkách SZBK ČR.

VZ1 - vytrvalostní zkouška prvního stupně

1999
Ira z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2001
Kitty z Litavské kotliny Fena Marie Hartmanová
2002
Jessika z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2005
Peggy z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
Iky od Úhoště Pes Renata Pesrová

VZ2 - vytrvalostní zkouška druhého stupně

2002
Kitty z Litavské kotliny Fena Marie Hartmanová

ZZZ – zkouška záchranářské způsobilosti

2002
Kitty z Litavské kotliny Fena Marie Hartmanová
2011
Bona Grey Střípek snů Fena Josef Dorčák

ZZP1 – zkouška záchranných prací prvního stupně

1991
Cira z Doušova dvora Fena Václav Zeisek
2003
Kitty z Litavské kotliny Fena Marie Hartmanová

ZZP2 – zkouška záchranných prací druhého stupně

ZZP3 – zkouška záchranných prací třetího stupně

ZTV1 – zkouška terénního vyhledávání prvního stupně

ZTV2 – zkouška terénního vyhledávání druhého stupně

ZTV3 – zkouška terénního vyhledávání třetího stupně

ZVP1 – zkouška vodních prací prvního stupně

ZVP2 – zkouška vodních prací druhého stupně

ZVP3 – zkouška vodních prací třetího stupně

ZLP1 – zkouška lavinových prací prvního stupně

ZLP2 – zkouška lavinových prací druhého stupně

ZLP3 – zkouška lavinových prací třetího stupně

ZZS1 – zkouška záchranného stopování prvního stupně

ZZS2 – zkouška záchranného stopování druhého stupně

ZZS3 – zkouška záchranného stopování třetího stupně

 

Mezinárodní zkušební řád IRO

Více o výcviku záchranářských psů naleznete na stránkách SZBK ČR.

RH-E - zkouška způsobilosti záchranného psa

1999
Ira z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2003
Kitty z Litavské kotliny Fena Marie Hartmanová

RH-F E - zkouška způsobilosti záchranného psa - stopy

RH-F A - zkouška záchranného psa stopaře A

RH-F B - zkouška záchranného psa stopaře B

 

RH-FL E - zkouška způsobilosti záchranného psa - plochy

2013
Cenzie z Hvozdecké kotliny Fena Daniela Adámková

RH-FL A - zkouška záchranného psa v plošném vyhledávání A

2014
Cenzie z Hvozdecké kotliny Fena Daniela Adámková

RH-FL B - zkouška záchranného psa v plošném vyhledávání B

2014
Cenzi z Hvozdecké kotliny Fena Daniela Adámková

RH-T E - zkouška způsobilosti záchranného psa - sutiny

 

RH-T A - zkouška záchranného psa ve vyhledávání v sutinách A

2014
Cenzie z Hvozdecké kotliny Fena Daniela Adámková

RH-T B - zkouška záchranného psa ve vyhledávání v sutinách B

 

RH-L E - zkouška způsobilosti záchranného psa - laviny

2013
Cenzie z Hvozdecké kotliny Fena Daniela Adámková

RH-L A - zkouška záchranného psa lavináře A

RH-L B - zkouška záchranného psa lavináře B

RH-W E - zkouška způsobilosti záchranného psa - voda

RH-W A - zkouška záchranného psa ve vodním vyhledávání A

RH-W B - zkouška záchranného psa ve vodním vyhledávání B

 

OBEDIENCE

Více o tomto sportu najdete na stránkách Klub Obedience CZ.

OB – Z – základní zkouška obedience

2015
Cashire ArQeVa Fena Tereza Klesová
Clara Grey Střípek snů Fena Pavel Boušek
Cuki Amant Gris Pes Marta Nobarová
Gia Kuklík Fena Andrea Kostková
2016
Frisky Whiskey Srdcerváč Fena Eliška Riegerová
2018
Orson Grey Střípek snů Pes Michal Tuhela
2020
Gira Vlčí tlapka Fena Johana Mácová

OB1 – zkouška obedience první třídy

2019
Frisky Whiskey Srdcerváč Fena Eliška Riegerová
Orson Grey Střípek snů Pes Michal Tuhela
2021
Gira Vlčí tlapka Fena Johana Tašlová

OB2 – zkouška obedience druhé třídy

OB3 – zkouška obedience třetí třídy

 

RALLY OBEDIENCE

Více o tomto sportu najdete na stránkách Klub Obedience CZ.

RO-Z

RO1

RO2

2023
Gira Vlčí tlapka Fena Johana Mácová

RO3

RO-V

AGILITY

Více o tomto sportu najdete na stránkách Klubu agility.

A1 – agility první třídy

2016
Crasna Maaya z Molu Es Fena Barbora Sajdoková
2019
Argo ze Skřinářova Pes Martin Žilík

A2 – agility druhé třídy

2020
Argo ze Skřinářova Pes Martin Žilík

A3 – agility třetí třídy

 

COURSING

Více o tomto sportu najdete na stránkách Czech Coursing Club.

Coursingová licence

2012
Asta Jasmine Eyes Fena Jana Zítková
2013
Altyr z Podřipské samoty Pes Jana Zítková
Cuki Amant Gris Pes Marta Nobarová
2014
Courage Amant Gris Fena Dana Jakubcová

DOGDANCING

Více o tomto sportu najdete na stránkách Dog Dancing Club.

MD1 – musical dressage prvního stupně

MD2 – musical dressage druhého stupně

MD3 – musical dressage třetího stupně

 

HTM1 – heelwork to music prvního stupně

2017
Dareba z Molu Es Pes Kateřina Funková

HTM2 – heelwork to music druhého stupně

HTM3 – heelwork to music třetího stupně

F1 – freestyle prvního stupně

F2 – freestyle druhého stupně

F3 – freestyle třetího stupně

 

DwD1 – dances with dogs prvního stupně

2016
Bessy Redog Josefov Fena Nicole Wieznerová

DwD2 – dances with dogs druhého stupně

DwD3 – dances with dogs třetího stupně

 

CANISTERAPIE

Více se dočtete na stránkách Canisterapie.

Canisterapeutická zkouška

2013
Daytona Kuklík Fena Maria Steinerová

PASENÍ

Více o pasení se dozvíte na stránkách KJ ČR Brno.

ZVOP – zkouška vloh

HWT – herding working test

2022
Tajga z Katusického dvora Fena Jana Richterová

IHT1 – international herding trial prvního stupně

IHT2 – international herding trial druhého stupně

IHT3 – international herding trial třetího stupně

 

NOSEWORK

Více o noseworku se dozvíte Nosework cz.

NW-NZ - základní zkouška v přírodním prostředí

2015
Crasna Maaya z Molu Es Fena Barbora Sajdoková
2016
Call Freya Anwar Fena Jana Formánková

NW-N1 - zkouška v přírodním prosředí prvního stupně

NW-N2 - zkouška v přírodním prosředí druhého stupně

NW-N3 - zkouška v přírodním prosředí třetího stupně

 

NW-UZ - základní zkouška v lidském prostředí

2015
Crasna Maaya z Molu Es Fena Barbora Sajdoková
2016
Call Freya Anwar Fena Jana Formánková

NW-U1 - zkouška v lidském prostředí prvního stupně

2016
Crasna Maaya z Molu Es Fena Barbora Sajdoková

NW-U2 - zkouška v lidském prostředí druhého stupně

NW-U3 - zkouška v lidském prostředí třetího stupně

 

NW-WZ - základní zkouška ve vodě

2015
Crasna Maaya z Molu Es Fena Barbora Sajdoková

NW-W1 - zkouška ve vodě prvního stupně

2015
Crasna Maaya z Molu Es Fena Barbora Sajdoková

NW-W2 - zkouška ve vodě druhého stupně

NW-W3 - zkouška ve vodě třetího stupně

 

NW-DZ - základní rozlišovací zkouška

2015
Crasna Maaya z Molu Es Fena Barbora Sajdoková

NW-D1 - rozlišovací zkouška prvního stupně

2016
Crasna Maaya z Molu Es Fena Barbora Sajdoková

NW-D2 - rozlišovací zkouška druhého stupně

NW-D3 - rozlišovací zkouška třetího stupně

 

CIZÍ ZKUŠEBNÍ ŘÁDY

Zkoušky českých psů a fen složené podle zkušebních řádů jiných států.

Polský zkušební řád
TP - Test psychiczny

2014
Bard Jantarowa Wataha Pes Petr Krejčí

PT1 - Pies Towarzyszący 1 stopnia

2011
Bard Jantarowa Wataha Pes Petr Krejčí

PT2 - Pies Towarzyszący 2 stopnia

2013
Bard Jantarowa Wataha Pes Petr Krejčí

Rakouský zkušební řád

BGH1 - Begleithundeprüfung

2017
Cheyen Dakmat Pes Jiřina Michalik

Z galerie