Notice: Undefined property: YjsgCheckBrowser::$Name in /mnt/web-data2/cswolfdog_cz/public_html/www/templates/youfauna/yjsgcore/yjsg_core.php on line 338

Notice: Undefined property: YjsgCheckBrowser::$Name in /mnt/web-data2/cswolfdog_cz/public_html/www/templates/youfauna/yjsgcore/yjsg_core.php on line 341

Notice: Undefined property: YjsgCheckBrowser::$Name in /mnt/web-data2/cswolfdog_cz/public_html/www/templates/youfauna/yjsgcore/yjsg_head.php on line 213
KCHČSV - Zápis z volební schůze Moravy a Slezsko, 20.4. 2024, Drahonín

Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Kniha ČSV

Rádi přivítáme zejména začátečníky na akci konané pod záštitou Klubu, pokročilejší samozřejmě vítáme také a i pro ně jsou zde otevřené kategorie. Přihlášky mailem. Více na http://www.cswolfdog.cz/index.php/akce/kalendar-akci/icalrepeat.detail/2024/05/17/343/-/na-sumendu-na-cumendu-nyrsko-18-19-5

načumnašumresnačumnašumres

Přejeme všem členům klidné svátky a a mnoho úspěchů v roce 2024.

pf2024pf2024

Zveme Vás na tradiční předvánoční sranda-závod v netradičních disciplínách "O kapra Karla Hartla", který se bude konat v prostorách ZKO Komárov. 

kap1kap1

 

OMLOUVÁME SE VŠEM ZÁJEMCŮ, ZKOUŠKA JE LETOS Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ ZRUŠENA. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Zveme všechny majitele československých vlčáků (i jiných plemen) na zkoušku vytrvalosti psa 26.11.2023 v Nymburku. 

Více informací v kalendáři

VYPRODÁNO!

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 521 hostů a žádný člen

Zápisy ze schůzí

Zápis z volební schůze Moravy a Slezsko, 20.4. 2024, Drahonín

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 2. 5. 2024 17:09 Zveřejněno 24. duben 2024
Napsal Kateřina Hladká Zobrazeno: 202

Zápis z voleb do OK pro Moravu a Slezsko a na Konferenci delegátů 2024

 

Sčítací komise: Jan Václavík (předseda), David Tulis a Irena Dvořáčková.

Dle prezenční listiny bylo přítomno 38 členů oprávněných volit a bylo vydáno 38 volebních lístků pro volby do OK pro Moravu a Slezsko a 38 volebních lístků pro volbu delegátů Konference 2024.

 

Volby členů OK pro Moravu a Slezsko.

Členská schůze odhlasovala rozšíření počtu členů OK pro Moravu a Slezsko na 9.

Vydaných lístků: 38, odevzdaných lístků: 36, platných lístků: 34.

Kandidovali:

Čundrla Karel, Tichá Monika, Herbrich František, Balaštík Štěpán, Hladká Markéta, Hladká Kateřina, Krejčí Monika, Čundrlová Jana a Tomková Ivana.

Všech devět kandidátů bylo zvoleno do OK pro Moravu a Slezsko na volební období 2024-2026.

Vzhledem k omezenému počtu kandidátů nebyl zvolen žádný náhradník.

 

Volby delegátů Konference.

Vydaných lístků: 38, odevzdaných lístků: 38, platných lístků: 37.

Kandidovali:

Čundrla Karel, Matušincová Dana, Herbrich František, Tichá Monika, Hladká Kateřina, Hladká Markéta, Hajduková Pavlína, Drábek Jiří, Hospodka Jaroslav, Tomková Ivana, Balaštík Štěpán, Kunc Radek, Ledvinová Dominika, Matušinec Daniel, Matušinec Karel, Kozel Lukáš, Kaufmanová Hana, Nečasová Marie, Markup Jan a Klinkáčková Věra.

Zvoleni byli:

Hladká Kateřina (31 hlasů)           Hospodka Jaroslav (22 hlasů)

Herbrich František (30 hlasů)       Klinkáčková Věra (22 hlasů)

Tichá Monika (30 hlasů)               Matušinec Karel (22 hlasů)

Čundrla Karel (29 hlasů)               Matušinec Daniel (21 hlasů)

Hladká Markéta (29 hlasů)            Ledvinová Dominika (20 hlasů)

Tomková Ivana (27 hlasů)             Kunc Radek (20 hlasů)

Matušincová Dana (24 hlasů)        Kaufmanová Hana (19 hlasů)

Balaštík Štěpán (24 hlasů)             Kozel Lukáš (19 hlasů)

Drábek Jiří (23 hlasů)

 

Z galerie