Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., se kterými je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Inzeráty

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 52 hostů a žádný člen

Zápisy ze schůzí

Zápis z korespondenční schůze výboru KCHČSV

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 5. 3. 2011 18:21 Zveřejněno 5. březen 2011
Napsal Karel Skoupý Zobrazeno: 4199

Projednané body:
- schválení rozhodčích pro bonitace a KV
- nabídka časopisu Psí sporty
- výzkumná práce ČZU - testování DM

1.                  Na základě návrhů výborů poboček schvaluje celostátní výbor rozhodčí z exteriéru pro následující akce:

16.04.2011 svod a bonitace Roudnice nad Labem: Anna Šimáčková
30.04.2011 svod a bonitace Jevišovice: Jana Tomešková
07.05.2011 klubová výstava Roudnice nad Labem: Ing. Štefan Štefík (SK)
11.06.2011 svod a bonitace Nadějkov: Anna Šimáčková

Pro: Skoupý, Hospodka, Matušinec, Bulíková, Kaufmanová, Myslivečková, Křížová
Proti: 0
Zdržel se: 0

2.                  Nabídka časopisu Psí sporty ke spolupráci s KCHČSV. Na klubových www stránkách a v klubových zpravodajích bude umístěno logo časopisu s krátkou informací, KCHČSV může využívat prostor v čb příloze časopisu určené klubům k prezentaci plemene, klubových akcí a klubu.

Pro: Skoupý, Hospodka, Matušinec, Bulíková, Kaufmanová, Myslivečková, Křížová
Proti: 0
Zdržel se: 0

3.                  Výzkumná práce ČZU – testování DM. Výsledky konkrétních jedinců bude sdělovat Daniela Čílová (členka výzkumného týmu) jejich majitelům. S výsledky bude obeznámena rovněž CHK. Výsledky nebudou zveřejňovány jmenovitě, CHK bude v tomto ohledu vázána mlčenlivostí vůči třetím osobám.

K informaci

22.02.2011
Zapsal Karel Skoupý

Z galerie