Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., se kterými je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Inzeráty

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 64 hostů a jeden člen

Zápisy ze schůzí

Zápis ze schůze výboru české pobočky KCHČSV 8. 3. 2011

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 7. 1. 2013 0:33 Zveřejněno 25. březen 2011
Napsal Lenka Dragonari Zobrazeno: 4551

Témata: Dispozice ke klub. účtu, Pracovní jedinec roku, bonitace

Přítomni: M. Andrlová, L. Dragonari, M. van Erne, Z. Havlík, E. Myslivečková, K. Nováková, V. Zeisek

1. Nastavení disponibilního práva ke klubovému účtu pro M. Andrlovou

Pro: L. Dragonari, M. van Erne, Z. Havlík, E. Myslivečková, K. Nováková, V. Zeisek
Zdržela se: M. Andrlová

2. K. Nováková a V. Zeisek dali podnět ke změnám v bodování při hodnocení soutěže Nejúspěšnější pracovní jedinec roku. Jeho konkrétní verzi zpracují a podklady včetně upřesnění specifických výhod pro majitele tří nejlépe umístěných psů předloží ke zvážení výboru české pobočky KCHČSV. Ten ho v případě schválení postoupí k projednání celostátnímu výboru.

3. K. Nováková a V. Zeisek zajistí ceny pro vyhodnocení soutěže Nejúspěšnější pracovní jedinec roku v rámci jarní bonitace české pobočky. Učiní tak na základě dat za rok 2010 získaných od Jaroslavy Smištíkové.

4. Bonitační komise pro jarní svod a bonitaci české pobočky 16.4.2011 v Roudnici nad Labem

Bude ve složení: Anna Šimáčková (rozhodčí z exteriéru), Dana Matušincová (hlavní poradkyně chovu), Hana Křížová (člen). Realizační team dále tvoří: Z. Havlík (vedoucí kruhu), Lenka Dragonari (člen), Martin Topš (figurant).
Obojek využívaný speciálně pro bonitační účely dodá M. Andrlová.

5. Z technických důvodů je nutné přeložit termín letní bonitace na 5.6.2011. Veškeré organizační zajištění akce se nemění. Oznámení bude co nejdříve umístěno na webových stránkách klubu.

V Dolních Chabrech zapsala dne 8.3.2011 Michaela van Erne

Z galerie