Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., se kterými je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Inzeráty

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 51 hostů a žádný člen

Zápisy ze schůzí

Korespondenční schůze výboru pobočky KCHČSV pro Moravu a Slezsko

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 5. 3. 2011 18:11 Zveřejněno 5. březen 2011
Napsal Karel Skoupý Zobrazeno: 3737

Projednávané body:
- bonitace Itálie
- upřesnění kalendáře akcí - ZVP
- návrh rozhodčí na jarní bonitace
- změny ve výboru

1.                  Na žádost zahraničních hostujících členů bude uspořádána 2. jarní bonitace pobočky (za 1. je považována bonitace 30. 4. v Jevišovicích) dne 27. 3. v Itálii, Camerino (MC) v oblasti Rocca d'Ajello.

Pro: Skoupý, Vránová, Balaštík, Smištíková, Bulíková, Kouřil, Tichá
Proti: 0
Zdržel se: 0

2.                  Upřesnění kalendáře akcí pobočky: Vytrvalostní zkoušky ZVP se budou konat dne 21. 5. 2011 v lokalitě Litovelské Pomoraví. Bližší informace a přihláška budou po dojasnění organizačních záležitostí zveřejněny na klubových www stránkách.

Pro: Skoupý, Vránová, Balaštík, Smištíková, Bulíková, Kouřil, Tichá
Proti: 0
Zdržel se: 0

3.                  Výbor pobočky navrhuje pro obě jarní bonitace pobočky pro Moravu a Slezsko jako rozhodčí z exteriéru Janu Tomeškovou.

Pro: Skoupý, Vránová, Balaštík, Smištíková, Bulíková, Kouřil, Tichá
Proti: 0
Zdržel se: 0

4.                  Monika Tichá oznámila odstoupení z funkce člena výboru pobočky ke dni 30. 4. 2011. Na jarní členské schůzi pobočky budou zařazeny do programu doplňovací volby.

K informaci

17.02.2011
Zapsal Karel Skoupý

Z galerie