Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., se kterými je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 114 hostů a žádný člen

Zápisy ze schůzí

Zápis z korespondenční schůze Organizační komise pro Čechy 5.8-7.8.2018

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 9. 8. 2018 15:43 Zveřejněno 9. srpen 2018
Napsal Helena Jahelková Zobrazeno: 734

Helena Jahelková podala návrh na proplacení jízdného na řádnou (24.6.2018, Olomouc) a mimořádnou (28.7.2018, Jedovnice) Konferenci kandidátům evidovaným v Čechách a dále na proplacení jízdného pro předsedu KRK, Michala Malého, který byl výborem požádán o přednesení zprávy KRK, týkající se protestu proti průběhu řádné Konference, a zodpovězení případných dotazů k tomuto tématu. Jako zdůvodnění navrhovatelka uvedla, že chceme-li jako Organizační komise do budoucna udržet motivaci členů angažovat se v chodu Klubu, a to zdarma a ve svém volném čase, měli by alespoň dostat proplacené cestovné.

Kamila Nováková navrhla, aby byla proplacena pouze mimořádná Konference, neboť i při minulých Konferencích se cestovné nehradilo, delegáti měli pouze zdarma oběd.

Hlasovalo se o následujících návrzích.

A. Proplacení cestovného na řádnou i mimořádnou Konferenci.

Pro: Jahelková, Hanuška, Dragonari, Andrlová

Proti: Zeisek

Zdržel se: Nováková, Slezáčková

 

B. Proplacení cestovného pouze na mimořádnou Konferenci.

Pro: Nováková, Zeisek, Slezáčková

Proti: Jahelková, Dragonari, Hanuška, Andrlová

Zdržel se:0

 

C. Proplacení cestovného předsedovi KRK, který je evidovaným členem organizační komise pro Čechy.

Pro: Jahelková, Hanuška, Dragonari, Andrlová, Nováková, Zeisek, Slezáčková

Proti:0

Zdržel se:0

Schváleno proplacení cestovného na řádnou i mimořádnou Konferenci a proplacení cestovních nákladů také předsedovi KRK.

Zapsala Helena Jahelková

Z galerie