Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., se kterými je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 128 hostů a jeden člen

Zápisy ze schůzí

Zápis z korespondenční schůze Výboru KCHČSV ze dne 7. 8. 2018

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 10. 8. 2018 12:20 Zveřejněno 7. srpen 2018
Napsal Lenka Dragonari Zobrazeno: 657

Přítomni: Nováková, Herbrich, Smištíková, Tuhela, Dragonari, Mrkosová

Omluven: Gorel

Na žádost Moniky Tiché byl znovu projednán návrh pana Šestáka o uspořádání podzimní výstavy.

Organizační komise pro Moravu a Slezsko byla prostřednictvím emailu jejímu předsedovi 21.5. informována, že celostátní Výbor požaduje nahlášení termínu, místa a rozhodčího výstavy na příští rok do konce července 2018. Vzhledem k absenci odpovědi byli 18.7. prostřednictvím emailu informováni Kamilou Novákovou pánové Čundrla, Šesták a Herbrich, že výbor požaduje nahlášení termínu, místa a rozhodčího výstavy do konce července 2018. Toto se nestalo a Organizační komise ignorovala i nadále požadavek Výboru.

Usnesení:

Pokud Organizační komise předloží písemně (e-mailem) písemný (e-mailem) souhlas rozhodčích, termín a místo všech výstav do 13.8. 10h dopoledne, Výbor vše projedná a pokusí se stihnout odeslat včas na ČMKU.

Je nutno uspořádat především Speciální výstavu.

Pokud chce Organizační komise mít výstavu dvoudenní, může být jeden den výstava Speciální a jiný den, pokud to ČMKU schválí, výstava klubová (s tituly CAC, CAJC, Vítěz výstavy, nikoliv Klubový vítěz) či výstava středoevropská.

Avšak Výbor nepřipustí plnění podmínek nezbytných pro konání výstavy dodatečně, s výjimkou projednání souhlasu s německými kluby, pokud se za získání souhlasu německých klubů písemně (e-mailem) zaručí jak M. Šesták tak i M. Tichá.

Pan Šesták může jednat jménem Organizační komise klubu, stejně jako dříve jednal jménem výboru pobočky. Ani jedno nemá a nemělo právní subjektivitu a není v tom rozdíl.

PRO: Nováková, Herbrich, Smištíková, Dragonari, Mrkosová, Tuhela

Schváleno

 

Příloha: 1

Kopie e-mailové korespondence Kamily Novákové s moravskou Organizační komisí týkající se trermínu nahlášení výstavy.

---------- Původní e-mail ---------- Od: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Komu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Datum: 21. 5. 2018 21:42:16 Předmět: vystava

Ahoj Karle, jen ti tak mimochodem pripominam, ze je nejvyssi cas projednat vystavu na rok 2019. Budete mit podzimni s preborem.

Do konce cervence je potreba nahlasit tajemnikovi celostatniho vyboru datum+misto+rozhodciho. Rozhodci nedoporucuji opakovat driv nez za ctyri roky, ale to je samozrejme ciste jenom vec pobocky. Kazdopadne rozhodci budou za chvili rozebrani. Termin by rozhodne nemel kolidovat s zadnou MVP a NVP v CR.

Kamila

---------- Původní e-mail ---------- Od: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Komu: František Herbrich <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Datum: 18. 7. 2018 21:03:24 Předmět: Výstava 2019

Speciální výstava a Přebor 2019:

Ahoj kluci, rozhodně je třeba přednést vybrané místo, termín a delegovaného rozhodčího na výstavu celostátnímu výboru do 31. 7. 2018, abychom to mohli nahlásit včas na ČMKU.

Díky Kamila

Z galerie