Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., se kterými je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 43 hostů a žádný člen

Zápisy ze schůzí

Rozhodnutí Kárné Komise - nežádoucí krytí Michaela Kolaříková

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 27. 4. 2020 0:16 Zveřejněno 27. duben 2020
Napsal Admin Zobrazeno: 1080

ROZHODNUTÍ KÁRNÉ KOMISE

KLUBU CHOVATELŮ ČESKOSLOVENSKÉHO VLČÁKA

 

 

 

Kárná komise Klubu chovatelů československého vlčáka, z.s. ve složení předsedkyně kárné komise Marty Nobarové a členů kárné komise Ing. Pavlíny Hajdukové a Pavla Hanušky rozhodla na jednání konaném dne 15.10.2019 takto:

Michaela Kolaříková

umožnila opakovaně nežádoucí krytí feny Dryáda s Divokou krví psem Green Tawy. Chovatelka tuto skutečnost sama oznámila emailem dne 8.8.2019 CHK a 10.10.2019 potvrdila CHK narození štěňat.

            čímž

 

porušila Zápisní a chovatelský řád KCHČSV v ČR ve smyslu čl. V. odstavec 6

 

V souladu s Rejstříkem kárných opatření Klubu chovatelů československého vlčáka, z.s se ukládá kárné opatření napomenutí a pokuta 2.000,- za každé zapsané štěně a to dle odst. I bodu 2) Rejstříku kárných opatření.

Odůvodnění:

Kárné komisi Klubu chovatelů československého vlčáka, z.s., se sídlem Kristiánova 15/6, Řepy, 163 00 Praha, k rukám paní Marty Nobarové (předsedkyně KK) bylo doručeno dne 10.10.2019 paní Kamilou Novákovou Ohlášení opakovaného nežádoucího krytí chovatelky Michaely Kolaříkové – chs Mé vlčí já.

Paní Nováková v ohlášení uvádí a dokládá, že paní Kolaříková se již jednou provinila nežádoucím krytím. Štěňata se narodila 15.9.2018 v chs Mé vlčí já a to páru Dryáda s Divokou krví aGreen Tawy. Paternity tohoto vrhu byly doloženy a poplatek byl zaplacen, na základě toho byly vydány PP.

Poučení:

Proti tomuto rozhodnutí se lze odvolat ke Kontrolní a revizní komisi KCHČSV, a to do 15 dnů od okamžiku jeho doručení. Odvolání se podává předsedovi kontrolní komise podáním adresovaným do sídla KCHČSV. Odvolání má odkladný účinek.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         V Brně dne 15.10.2019

Marta Nobarová

předsedkyně kárné komise

                                                              

Zápis z hlasování KK

Z galerie