Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., se kterými je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 112 hostů a žádný člen

Zápisy ze schůzí

Zápis z korespondenční schůze OK pro Moravu a Slezsko 25.2.2020

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 8. 3. 2020 18:47 Zveřejněno 8. březen 2020
Napsal Pavlína Hajduková Zobrazeno: 348

ČMKU nabízí klubu možnost uspořádání Mimořádné speciální výstavy u příležitosti konání Světové výstavy 2021 v Brně s udělováním titulu Vítěz Mimořádné speciální výstavy. František Herbrich navrhuje, aby Organizační komise pro Moravu a Slezsko této možnosti využilo a první říjnový víkend roku 2021 uspořádala dvoudenní výstavu, přičemž jedna z nich bude zmiňovaná Mimořádná speciální výstava.

PRO: Herbrich, Tichá, Hajduková, M. Hladká, K. Hladká, Markup

Nevyjádřil se Balaštík

Z galerie