Výsledky výstav

DUOCACIB Brno, 8.2.2009

Kategorie: Výstavy Aktualizováno 10. 2. 2009 20:42 Zveřejněno 10. únor 2009
Napsal Helena Hubáčková Zobrazeno: 6414

Výsledky nedělního dne mezinárodní výstavy psů DUOCACIB Brno.
Rozhodčí: Jana Tomešková, ČR
Přihlášeno: 35 ČSV
Předvedeno: 33 ČSV

PSI

Třída mladých

Alucard Grey Střípek snů - V2
o. Fas Lupus Bohemia Genao
m. Dara spod Ďumbiera
ch.+m. Jaroslava Smištíková

Amore Mio Srdcerváč - V1, CAJC, Nejlepší mladý, BOB, BONB III. (Velká nár. cena)
o. Carr Malý Bysterec
m. Arimminum Ave Tajga
ch.+m. Daniela Čílová

Aremi Grey Střípek snů - VD
o. Fas Lupus Bohemia Genao
m. Dara spod Ďumbiera
ch. Jaroslava Smištíková
m. Klára Konečková

Argo Polární vlk - VD
o. Bazilišek Stín vlka
m. Bessi z Údolí ticha
ch. Ivana Střítežská
m. Jaroslav Sochor

Bargo Benedikt Karpatský bandita - VD
o. Brix z Porčova mlýna
m. Bria Bariho dvůr
ch. Jaroslava Vosátková
m. Pavel Doležal

Czambor z Vlčího dubu - V3
o. Argo Přízrak Karpat
m. Fea z Ponického dvora
ch. Roman Novotný
m. Grezegorz Stelmachowski

Xtreme z Molu Es - V4
o. Aron z Aljašky
m. Arimminum Upstram
ch. Monika Soukupová
m. Rolf Larsen

Mezitřída

Collin Sotis - V1, CAC, res. CACIB
o. Art z Viktoriinej záhrady
m. Felon Eden severu
ch. Helena Hubáčková
m. Petr Kahoun

Třída otevřená

Akeenah Runar Waawanyanka - V3
o. Agar Morušový háj
m. Aset Voodoo Wolf z Peronówki
ch. Michaela van Erne
m. Arian Dragonari

Blade z Malého ráje - V4
o. Bad Vlčí naděje
m. Dixie Dakmat
ch. Pavel Čermák
m. Kamila Vidláková

Uno z Molu Es - V2, res.CAC
o.Oliver Passo del Lupo
m. Arimminum Upstram
ch. Monika Soukupová
m. Rolf Larsen

Veron z Molu Es - V1, CAC, CACIB
o. Induk Passo del Lupo
m. Arimminum Upstram
ch. Monika Soukupová
m. Šárka Hloušková

Třída pracovní

H'Gengis Börte-Tchino Arimminum - V1, CAC
o. Jerry Lee z Molu Es
m. Ambra Vlčí naděje
ch. Šárka Matrasová
m. Alessio Camatta

FENY

Třída dorostu

Trummy Eden sevevru - VN1
o. Bengie z Katusického dovora
m. Ešír Eden severu
ch. Lucie Novoveská
m. David Šámal

Třída mladých

Anne Lee Srdcerváč - V4
o. Carr Malý Bysterec
m. Arimminum Ave Tajga
ch.+m. Daniela Čílová

Ayasha Chepi (Wani's Wolves World) - V
o. Asců-Wani (Impronta del Lupo)
m. Eblis z Peronówki
ch. Rosella Bonfligiolli
m. Milan Hanačík

Dayen Sotis - V2
o. Kondor z Krotokovského dvora
m. Alkyona Sotis
ch. Helena Hubáčková
m. Jaroslava Smištíková

Desire Sotis - V
o. Kondor z Krotokovského dvora
m. Alkyona Sotis
ch.+m. Helena Hubáčková

Kala Radov dvor - V
o. Enor Malý Bysterec
m. Esa Radov Dvor
ch. Radomír Rosík
m. Agnieszka Górna

K-lee Vornja z Peronówki - V
o. Iran Zemplínksá oblast
m. Jolly z Molu Es
ch. Margo Peron
m. Ewa Zorychta

Scarlet Eden severu - V1, CAJC
o. Crying Wolf Karlik
m. Josefína Eden severu
ch.+m. Lucie Novoveská

Xanthina z Molu Es - odstoupila
o. Aron z Aljašky
m. Arimminum Upstram
ch. Monika Soukupová
m. Kamila Vidláková

Xitta z Molu Es - V3
o. Aron z Aljašky
m. Arimminum Upstram
ch. Monika Soukupová
m. Miloš Pelikán

Mezitřída

Arimminum Naboo - V2, res.CAC
o. Eligo z Peronówki
m. Arimminum Zena
ch. Šárka Matrasová
m. Alessio Camatta

Cenzie z Hvozdecké kotliny - V3
o. Nord Šedá eminence
m. Keli z Litavské kotliny
ch. Stanislav Švec
m. Daniela Adámková

Siwa z Litavské kotliny - V1, CAC
o. Doran z Ponického dvora
m. Peggy z Litavské kotliny
ch. Václav Zeisek
m. Mária Nováková

Třída otevřená

Bonnie z Kopáčkova dvora - V2, res.CAC
o. Fas Lupus Bohemia Genao
m. Dizzy Chlumecké podzámčí
ch. Ladislav Kopáček
m. Jan Dittrich

Dračice Darlin z Věrné smečky - V4
o. Good Boy z Molu Es
m. Dia Dakmat
ch. Hana Křížová
m. Lenka Dejdarová

Ishtar z Peronówki - V3
o. Dat Šedý chlup
m. Gejša z Vlčí chaloupky
ch. Margo Peron
m. Agnieszka Górna

Mallory Silver Power - V1, CAC, res.CACIB
o. Max z Litavské kotliny
m. Brenda z Věrné smečky
ch.+m. Wojciech Zygardowicz

Třída pracovní

Rory (Brave Heart) - V1, CAC
o. Berserker z Peronówki
m. Ayla Yuna (Impronta del Lupo)
ch. Miello Gloria
m. Serena Balliana

Třída šampiónů

Alud (Lupimax) - V1, CAC, CACIB
o. Grey Wolf z Molu Es
m. Arimminum Ushakiran
ch. Massimo Zebroni
m. Fabrizzio Manni

Brenda z Věrné smečky - V2, res.CAC
o. Jerry Lee z Molu Es
m. Dia Dakmat
ch. Hana Křížová
m. Wojciech Zygardowicz

SOUTĚŽE

Nejlepší chovatelská skupina

z Molu Es - II. místo
ch. Monika Soukupová

Z galerie