Inzeráty

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 43 hostů a jeden člen

Výsledky výstav

DUOCACIB Brno, 7.2.2009

Kategorie: Výstavy Aktualizováno 10. 2. 2009 20:13 Zveřejněno 10. únor 2009
Napsal Helena Hubáčková Zobrazeno: 6294

DUOCACIB Brno 7.2.2009Výsledky sobotního dne mezinárodní výstavy psů DUOCACIB Brno.
Rozhodčí: Štefan Štefík, SK
Přihlášeno: 30 ČSV
Předvedeno: 27 ČSV

PSI

Třída mladých

Alucard Grey Střípek snů - VD2
o. Fas Lupus Bohemia Genao
m. Dara spod Ďumbiera
ch.+m. Jaroslava Smištíková

Amore Mio Srdcerváč - V1, CAJC, Nejlepší mladý, BOB
o. Carr Malý Bysterec
m. Arimminum Ave Tajga
ch.+m. Daniela Čílová

Argo Polární vlk - D
o. Bazilišek Stín vlka
m. Bessi z Údolí ticha
ch. Ivana Střítežská
m. Jaroslav Sochor

Attie z Březovské samoty - VD
Drak Lupus Bohemia Genao
m. Bellis Stín vlka
ch. David Seibt
m. Lucie Burgetová

Bargo Benedikt Karpatský bandita - VD
o. Brix z Porčova mlýna
m. Bria Bariho dvůr
ch. Jaroslava Vosátková
m. Pavel Doležal

Brave Wolf z Holštejna - VD
o. Argo Přízrak Karpat
m. Carey Šedý chlup
ch. Hana Procházková
m. Tomáš Cháb

Czambor z Vlčího dubu - VD4
o. Argo Přízrak Karpat
m. Fea z Ponického dvora
ch. Roman Novotný
m. Grezegorz Stelmachowski

Xtreme z Molu Es - VD3
o. Aron z Aljašky
m. Arimminum Upstram
ch. Monika Soukupová
m. Rolf Larsen

Mezitřída

Collin Sotis - V1
o. Art z Viktoriinej záhrady
m. Felon Eden severu
ch. Helena Hubáčková
m. Petr Kahoun

Třída otevřená

Uno z Molu Es - V2, res.CAC, res. CACIB
o.Oliver Passo del Lupo
m. Arimminum Upstram
ch. Monika Soukupová
m. Rolf Larsen

Veron z Molu Es - V1, CAC, CACIB
o. Induk Passo del Lupo
m. Arimminum Upstram
ch. Monika Soukupová
m. Šárka Hloušková

Třída pracovní

H'Gengis Börte-Tchino Arimminum - VD1
o. Jerry Lee z Molu Es
m. Ambra Vlčí naděje
ch. Šárka Matrasová
m. Alessio Camatta

FENY

Třída mladých

Anne Lee Srdcerváč - VD
o. Carr Malý Bysterec
m. Arimminum Ave Tajga
ch.+m. Daniela Čílová

Dayen Sotis - VD
o. Kondor z Krotokovského dvora
m. Alkyona Sotis
ch. Helena Hubáčková
m. Jaroslava Smištíková

Kala Radov dvor - V1, CAJC
o. Enor Malý Bysterec
m. Esa Radov Dvor
ch. Radomír Rosík
m. Agnieszka Górna

K-lee Vornja z Peronówki - V2
o. Iran Zemplínksá oblast
m. Jolly z Molu Es
ch. Margo Peron
m. Ewa Zorychta

Xanthina z Molu Es - V3
o. Aron z Aljašky
m. Arimminum Upstram
ch. Monika Soukupová
m. Kamila Vidláková

Mezitřída

Siwa z Litavské kotliny - V1, CAC
o. Doran z Ponického dvora
m. Peggy z Litavské kotliny
ch. Václav Zeisek
m. Mária Nováková

Třída otevřená

Becky z Kamenaček - V3
o. Kairo od Úhoště
m. Heňa Kysucká hviezda
ch. Jan Šesták
m. Ondřej Kloupar

Dračice Darlin z Věrné smečky - V4
o. Good Boy z Molu Es
m. Dia Dakmat
ch. Hana Křížová
m. Lenka Dejdarová

Ishtar z Peronówki - V2
o. Dat Šedý chlup
m. Gejša z Vlčí chaloupky
ch. Margo Peron
m. Agnieszka Górna

Mallory Silver Power - VD
o. Max z Litavské kotliny
m. Brenda z Věrné smečky
ch.+m. Wojciech Zygardowicz

Rory (Brave Heart) - V1, CAC, CACIB
o. Berserker z Peronówki
m. Ayla Yuna (Impronta del Lupo)
ch. Miello Gloria
m. Serena Balliana

Třída pracovní

Arimminum Naboo - V1, CAC
o. Eligo z Peronówki
m. Arimminum Zena
ch. Šárka Matrasová
m. Alessio Camatta

Třída šampiónů

Alud (Lupimax) - V1, CAC, res.CACIB
o. Grey Wolf z Molu Es
m. Arimminum Ushakiran
ch. Massimo Zebroni
m. Fabrizzio Manni

Brenda z Věrné smečky - V2, res.CAC
o. Jerry Lee z Molu Es
m. Dia Dakmat
ch. Hana Křížová
m. Wojciech Zygardowicz

Z galerie