Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

200

Nové stránky spuštěny

Vytvořeno 7. listopad 2013 Aktualizováno 25. 12. 2013 14:30 Zveřejněno 7. listopad 2013
Napsal Hana Čertíková Zobrazeno: 3704

Věříme, že se vám bude nový vzhled líbit, a zároveň prosíme o shovívavost, než doladíme různé chyby a nedostatky. Pokud vám něco nebude fungovat, jak má, napište současné administrátorce. Konstruktivní podněty k vzhledu a funkčnosti webu jsou vítány.

Co se změnilo:

  1. Přihlašování do uživatelského profilu na klubových stránkách již není propojeno s uživatelským profilem v klubové fotogalerii. Na klubových stránkách byly uživatelské profily zachovány v nezměněné podobě, do galerie je nutné se znovu zaregistrovat, pokud chcete vkládat další fotografie.
  2. Přibylo menu na úplném vršku stránky, nově a přehledněji jsou udělané kontakty i odkazy, a celá řada menších úprav a změn.

 

Pokud se Vám nedaří najít, co potřebujete, zkuste si pomoci mapou stránek a nebo využijte možnost vyhledávání.

Z galerie