Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

200

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., se kterými je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Inzeráty

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 60 hostů a jeden člen

Přebor ČSV a speciální výstava

Vytvořeno 22. září 2008 Aktualizováno 22. 9. 2008 8:20 Zveřejněno 22. září 2008
Napsal Helena Hubáčková Zobrazeno: 2159
20.9.2008 proběhl v Roudnici n.L. přebor ČSV - v kategorii ZVV 1 zvítězil Ohnivák z Molu Es Kamily Novákové, v závodě dle ZZO první místo obsadil Clif Sotis Heleny Hubáčkové.
21.9.2008 se pak uskutečnila speciální výstava - titul Nejlepší pes, BOB získal Hitt spod Ďumbiera, Nejlepší fenou se stala Dračice Darlin z Věrné smečky.
Podrobné výsledky Vám co nejdříve přineseme.

Z galerie