Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. S ní je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 37 hostů a žádný člen

Zápisy ze schůzí

Zápis z ustavující schůze Kárné komise KCHČSV v ČR ze dne 8.8.2020

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 18. 10. 2020 20:53 Zveřejněno 18. říjen 2020
Napsal Admin Zobrazeno: 568

Přítomni: Monika Soukupová, Věra Klinkáčková, Michal Malý

Volba předsedy KK:

Návrh M. Soukupové: Michal Malý
Pro: V. Klinkáčková, M. Soukupová, M. Malý

Závěr a usnesení:

Pracovní a běžná komunikace mezi členy kárné komise bude probíhat dle potřeby: e –mailem a nebo telefonicky.
Kontakty: Předseda KK: Michal Malý: e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Členové KK: Věra Klinkáčková: e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Monika Soukupová: e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zapsal: Michal Malý
Dne: 8.8.2020 v Benešově

Z galerie