Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., se kterými je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 48 hostů a žádný člen

Zápisy ze schůzí

Vyjádření KRK k podnětu Výboru KCHČSV ve věci dokumentů k uchovnění psa Aegir Střážce Walhaly

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 26. 4. 2020 23:42 Zveřejněno 26. duben 2020
Napsal Admin Zobrazeno: 329

Na základě podnětu Výboru KCHČSV ze dne 16. 11. 2019 KRK prověřil předložené dokumenty - RTG snímky, veterinární zprávu. Dle vyjádření veterináře došlo k jeho omylu a na snímek zapsal chybné číslo čipu, které dodatečně sám opravil. Ke kárnému provinění majitele psa dle Kárného rejstříku (čl. II bod 5) Padělání nebo pozměnění dokumentů nutných k chovu a přiznání chovnosti a 6) Podvod v souvislosti s uchovněním jedince nebo vystavením dokladů ke krytí) nedošlo.
Doporučujeme Výboru a CHK aby k bonitační kartě doplnila zprávu od veterináře rozšířenou o podrobnosti (viz. příloha).
Podnět nebylo možné prověřit dřív z důvodu delší dovolené veterináře, který RTG snímky vystavoval.

Pro: Katarína Péterová, Michal Malý, Jiřina Nekvasilová

Zapsala:
Katarína Péterová

Z galerie