Nepřehlédněte

Rentgeny DKK a DLK se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Jejich aktualizovaný seznam najdete ZDE.

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Od 1.1.2017 je pro uchovnění potřeba doložit vyšetření na DM a DW - viz odběr krve pro DNA....
Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu. (Viz ceník poplatků). Dále připomínáme, že poplatek za KL je třeba také uhradit. Již vystavený KL je platný 6 měsíců. Poté je třeba požádat o prodloužení nebo o nový KL.
Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., se kterými je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 38 hostů a žádný člen

Zápisy ze schůzí

Členská schůze regionu Čechy, 4.5.2019, Kolín-Borky

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 16. 5. 2019 23:42 Zveřejněno 12. květen 2019
Napsal Helena Jahelková Zobrazeno: 78

Přítomno: 13 členů regionu Čechy dle prezenční listiny

Hosté: František Herbrich, Jiří Drábek

Schůzi zahájil předseda Václav Zeisek. Informoval o proběhlých schůzích a změnách ve složení a funkcích Organizační komise pro Čechy. Tajemník Helena Jahelková dále informovala o proběhlých akcích v roce 2018. Prezentace s informacemi zde.

Kamila Nováková informovala členy o dění ve Výboru (Zpráva výboru) a dále o soutěži Pracovní jedinec a klubových šampionech.

Michal Malý přečetl Zprávu KRK za 2018.

Jiří Drábek přečetl Zprávu o chovu za rok 2018.

Diskuze:

Jana Kotulánová se zeptala, zda lze něco udělat s tím, aby po zadání hesla „instruktážní video“ vyjelo přímo video a ne jen text. Petr Hurda odpověděl, že toto bohužel web neumožňuje. Dále se ptala proč bonitace je zařazena v akcích a ne na samostatném řádku v menu či v chovu. Bylo dohodnuto, že odkaz na bonitaci bude na dvou místech – ve stávajícím menu Akce a nově odkaz i v menu Chov.

zapsala Helena Jahelková

Z galerie