Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., se kterými je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 54 hostů a žádný člen

Zápisy ze schůzí

Členská schůze regionu Čechy, 4.5.2019, Kolín-Borky

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 16. 5. 2019 23:42 Zveřejněno 12. květen 2019
Napsal Helena Jahelková Zobrazeno: 922

Přítomno: 13 členů regionu Čechy dle prezenční listiny

Hosté: František Herbrich, Jiří Drábek

Schůzi zahájil předseda Václav Zeisek. Informoval o proběhlých schůzích a změnách ve složení a funkcích Organizační komise pro Čechy. Tajemník Helena Jahelková dále informovala o proběhlých akcích v roce 2018. Prezentace s informacemi zde.

Kamila Nováková informovala členy o dění ve Výboru (Zpráva výboru) a dále o soutěži Pracovní jedinec a klubových šampionech.

Michal Malý přečetl Zprávu KRK za 2018.

Jiří Drábek přečetl Zprávu o chovu za rok 2018.

Diskuze:

Jana Kotulánová se zeptala, zda lze něco udělat s tím, aby po zadání hesla „instruktážní video“ vyjelo přímo video a ne jen text. Petr Hurda odpověděl, že toto bohužel web neumožňuje. Dále se ptala proč bonitace je zařazena v akcích a ne na samostatném řádku v menu či v chovu. Bylo dohodnuto, že odkaz na bonitaci bude na dvou místech – ve stávajícím menu Akce a nově odkaz i v menu Chov.

zapsala Helena Jahelková

Z galerie