Výsledky svodů a bonitací

Svod a bonitace – Roudnice nad Labem, 16.4.2011

Kategorie: Svody a bonitace Aktualizováno 29. 12. 2014 0:11 Zveřejněno 11. květen 2011
Napsal Lenka Dragonari Zobrazeno: 4430

Svod a bonitace české pobočky KCHČSV: Na svodu předvedeno 23 ČSV (z toho 9 psů a 14 fen). Na bonitaci předvedeno 25 ČSV (z toho 13 psů, 11 fen a 1 fena na přebonitaci povahy). Bonitační komise: Anna Šimáčková (rozhodčí z exteriéru), Dana Matušincová (hl. poradce chovu), Hana Křížová, Lenka Dragonari (zapisovatel)

Fotogalerie

 

SVOD PSI

Al Pacino Steelmaker
19.07.2010
CMKU/CSV/2748/10

Blade z Malého ráje
Rena z Litavské kotliny

A68 E1 K1 Of P1

 

M: D. Zeman

Ch: M. Stalmacherová

Andy od Vonoklaské skály

28.04.2010

CMKU/CSV/2715/10

Curt z Vlčího dubu

Brittany Sokolí oko

A67 Of P1

Vykrmená kondice

M: V. Hanke

Ch: J. Chlumský

Ares z Heršpic

04.03.2010

CMKU/CSV/2700/10

Blek z Liehovar-ského dvora

Brenna z Kamenaček

A66 K1 Of P1

 

M: R. Vaňko

Ch: P. Černohorský

Argo od Vonoklaské skály

28.04.2010

CMKU/CSV/2716/10

Curt z Vlčího dubu

Brittany Sokolí oko

A68 Of P1

Chybí I3 vle-vo (úraz, dol. při bon.), úzký nášlap, váz. chod PK, otlaky na loktech

M: B. Zuzák

Ch: J. Chlumský

Bard Jantarowa Wataha

04.07.2009

CMKU/CSV/2930/11

Amber Wolf z Peronówki

Beti Wilk z Polskiego dworu

A67 Of P1

Ulom. špičák vl. nahoře, pádlování HK

M: P. Krejčí

Ch: E. Wojtko

Ecco Sotis

08.01.2010

CMKU/CSV/2634/10

Cliff Sotis

Rasty z Molu Es

A72 K1 Of P1

Otevřené koutky, mír. sraž. záď

M: E. Tlatlová

Ch: H. Hubáčková

Fagus z Deštné hory

14.09.2010

CMKU/CSV/2770/10

Art Mijaver

Beky Šedý samotář

A64 Of P1

Háček na ocase

M: S. Kompertová

Ch: S. Süsser

Farley z Deštné hory

14.09.2010

CMKU/CSV/2771/10

Art Mijaver

Beky Šedý samotář

A68 K1 M5 Of P3

Háček na ocase

M: J. Janko

Ch: S. Süsser

Ferral z Deštné hory

14.09.2010

CMKU/CSV/2772/10

Art Mijaver

Beky Šedý samotář

A62 Of P1

 

M: P. Kořínek

Ch: S. Süsser

 

SVOD FENY

Agáta z Heršpic

04.03.2010

CMKU/CSV/2701/10

Blek z Liehovar-ského dvora

Brenna z Kamenaček

A59 K1 Of P1

 

M: A. Kačurová

Ch: P. Černohorský

Ambra z Heršpic

04.03.2010

CMKU/CSV/2702/10

Blek z Liehovar-ského dvora

Brenna z Kamenaček

A61 E1 Of P1

 

M: A. Kurejová

Ch: P. Černohorský

Balihara Arqeva

01.07.2010

CMKU/CSV/2741/10

Eury z Peronówki

Valkýra z Molu Es

A58 K1 Of P1

 

M: R. Hofman

Ch: J. Nekvasilová

Bellona Arqeva

01.07.2010

CMKU/CSV/2742/10

Eury z Peronówki

Valkýra z Molu Es

A65 E1 K1 Of P1

 

M: L. Lišková

Ch: J. Nekvasilová

Black Shadow Arqeva

01.07.2010

CMKU/CSV/2743/10

Eury z Peronówki

Valkýra z Molu Es

A61 K1 Og P1

 

M: M. Hartmanová

Ch: J. Nekvasilová

Bosorka Arqeva

01.07.2010

CMKU/CSV/2744/10

Eury z Peronówki

Valkýra z Molu Es

A59 K1 Of P1

Mírně sraž. záď, nejistá při předv.

M: J. Křovinová

Ch: J. Nekvasilová

Butterfly Arqeva

01.07.2010

CMKU/CSV/2745/10

Eury z Peronówki

Valkýra z Molu Es

A62 E1 K1 Of P1

 

M: J. Nekvasilová

Ch: J. Nekvasilová

Ellis Sotis

08.01.2010

CMKU/CSV/2637/10

Cliff Sotis

Rasty z Molu Es

A61 K1 Of P1

Měkčí nadprstí

M: L. Voláková

Ch: H. Hubáčková

Freya z Deštné hory

14.09.2010

CMKU/CSV/2774/10

Art Mijaver

Beky Šedý samotář

A61 K1 Oh P1

 

M: P. Novotný

Ch: S. Süsser

Hermiona z Věrné smečky

17.01.2010

CMKU/CSV/2645/10

Draco z Peronówki

Assay z Věrné smečky

A67 Of P1

Mírně sraž. záď, háček na ocase

M: R. Krčmář

Ch: H. Křížová

Houdini z Věrné smečky

17.01.2010

CMKU/CSV/2646/10

Draco z Peronówki

Assay z Věrné smečky

A65 K1 Of P1

 

M: D. Němcová

Ch: H. Křížová

Charisma z Věrné smečky

31.01.2010

CMKU/CSV/2650/10

Bref od Tištín-ského potoka

Bell Elly z Věrné smečky

A62 Of P1

Níže nasazený ocas

M: P. Lacza

Ch: H. Křížová

Chloe z Věrné smečky

31.01.2010

CMKU/CSV/2652/10

Bref od Tištín-ského potoka

Bell Elly z Věrné smečky

A63 M5 Of P3

 

M: H. Křížová

Ch: H. Křížová

Christa z Věrné smečky

31.01.2010

CMKU/CSV/2653/10

Bref od Tištín-ského potoka

Bell Elly z Věrné smečky

A61 M5 Of P3

 

M: H. Křížová

Ch: H. Křížová

 

BONITACE PSI

Agar z Březovské samoty

07.02.2008

CMKU/CSV/2275/08

sk. 4

Drak Lupus Bohemia Genao

Bellis Stín vlka

A69,5 Of P1

Xv55,4 Xf112,2

DKK A(0/0)

DLK 0-0 chovný I

Mírně spadlé koutky

M: A. Suda

Ch: D. Seibt

Argus Jasmine Eyes

25.04.2009

CMKU/CSV/2489/09

sk. 2

Darek z Údolí ticha

Cavern z Věrné smečky

A69 K1 Og P1

Xv54,3 Xf111,6

DKK A(0/0)

DLK 0-0 chovný I

 

M: M. Eibl

Ch: Z. Hubená

Atakor Andy Norský vlk

01.12.2008

CMKU/CSV/2411/08

sk. 2

Art z Viktóriinej záhrady

Fantazie z Vlčí chaloupky

A70 Oh P1

Xv54,3 Xf114,3

DKK A(0/0)

DLK 0-0 chovný II

 

M: M. Vitvár

Ch: J. Zahradníková

Atilla Ytax

02.02.2009

CMKU/CSV/2452/09

sk. 8

Kelt z Molu Es

Angelina z Katusického dvora

A66 Oh P1

Xv56,8 Xf115,2

DKK A(0/0)

DLK 0-0 chovný III

 

M: A. Tarasovič

Ch: J. Podlesný

Axel od Voldušské nivy

03.12.2007

CMKU/CSV/2237/07

sk. 1

Ares Sotis

Era Chlumecké podzámčí

A70 C4 F2 K1 Og P3 Xv55,0 Xf112,9

DKK B(0/1)

DLK 0-0 chovný II

Háček na ocase

M: J. F. Zaspalová

Ch: M.+J. Eklovi

Azrael de Molay

15.11.2008

CMKU/CSV/2347/08

sk. 4

Drak Lupus Bohemia Genao

Becky z Kamenaček

A70 K1 Of P1

Xv53,6 Xf110,0

DKK A(0/0)

DLK 0-0 chovný I

 

M: A. Lewická

Ch: O. Kloupar

Benjamin Ben Srdcerváč

24.06.2009

CMKU/CSV/2506/09

sk. 2

Ceterach Stín vlka

Ave Tajga Arimminum

A70 Og P1

Xv52,9 Xf108,6

DKK A(0/0)

DLK 0-0 chovný II

 

M: R. Veselý

Ch: Ing. D. Čílová

Blizzard z Údolí komárů

09.10.2009

CMKU/CSV/2566/09

sk. 3

Argo Přízrak Karpat

Anteia Sotis

A68 C4 F2 Og P3

Xv54,4 Xf114,7

chovnost odložena, chybí RTG

Hrubší hlava, spadlé koutky

M: J. Paráková

Ch: K. Horák

Bolt Grey Střípek snů

12.06.2009

CMKU/CSV/2512/09

sk. 2

Fas Lupus Bohemia Genao

Dayen Sotis

A69 E1 K1 Od P3

Xv55,1 Xf108,7

DKK A(0/0)

DLK 0-0 chovný I

Mírně sraž. záď

M: L. Kutilová

Ch: J. Smištíková

Brad ze Studeného

31.12.2008

CMKU/CSV/2439/08

sk. 3

Afis Testamonium diaboli

Aimé Bílý měsíc

A67 Og P1

Xv52,2 Xf106,0

DKK A(0/0)

DLK 0-0 chovný I

 

M: V. Hajtman

Ch: J. Malimánek

Firsin Hell z Věrné smečky

08.02.2009

CMKU/CSV/2459/09

sk. 2

Ceterach Stín vlka

Bell Elly z Věrné smečky

A68,5 Oh P1

Xv54,7 Xf109,5

chovnost odložena, chybí RTG

DKK a DLK neposouzena pro chybu v PP

M: H. Švecová

Ch: H. Křížová

White Snow King z Molu Es

13.10.2007

CMKU/CSV/2174/07

sk. 6

Grey Wolf z Molu Es

Upstream Arimminum

A68 Of P1

Xv52,9 Xf108,8

chovnost odložena, chybí RTG

Výraznější předhrudí

M: N. Niklová

Ch: Ing. M. Soukupová

Xtraa od Úhoště

30.07.2009

CMKU/CSV/2540/09

sk. 2

Jawzahr z Peronówki

Queen od Úhoště

A68 Ob P14

Xv52,9 Xf105,9

DKK B1

DLK 0-0 nechovný (povaha)

Háček na ocase

M: K. Eisel

Ch: H. Kaufmanová

 

BONITACE FENY

Aeron Arqeva

19.03.2009

CMKU/CSV/2464/09

sk. 1

Qeron z Molu Es

Valkýra z Molu Es

A64 K1 Oh P1

Xv55,5 Xf110,9

DKK A(0/0)

DLK 0-0 chovná I

 

M: M. Dočekal

Ch: J. Nekvasilová

Akira z Údolí komárů

30.03.2008

CMKU/CSV/2285/08

sk. 8

Kelt z Molu Es

Anteia Sotis

A62 Ob S2 P14

Xv54,8 Xf112,1

DKK A(0/0)

nechov. (povaha)

 

M: T. Voltr

Ch: K. Horák

Amelly Sophia de Molay

15.11.2008

CMKU/CSV/2348/08

sk. 4

Drak Lupus Bohemia Genao

Becky z Kamenaček

A63 E1 K1 Oh P3

Xv52,4 Xf115,9

DKK A(0/0)

DLK 0-0 chovná I

Neprořezaný P1 vlevo dole – doloženo Rtg.

M: J. Šuterová

Ch: O. Kloupar

Asta Jasmine Eyes

25.04.2009

CMKU/CSV/2492/09

sk. 2

Darek z Údolí ticha

Cavern z Věrné smečky

A62 Oc P3

Xv51,6 Xf111,3

DKK A(0/0)

DLK 0-0 chovná I

 

M: J. Zítková

Ch: Z. Hubená

Astra Zora Jasmine Eyes

25.04.2009

CMKU/CSV/2493/09

sk. 2

Darek z Údolí ticha

Cavern z Věrné smečky

A66 F2 Oi P3

Xv53,0 Xf118,2

chovnost odložena – chybí RTG

Vrásky v klidu

M: M. Mainerová

Ch: Z. Hubená

Casey Karpatský bandita

02.05.2009

CMKU/CSV/2503/09

sk. 5

Brest Sotis

Bria Bariho dvůr

A67 Oh P1

Xv52,2 Xf107,5

DKK A(0/0)

DLK 0-0 chovná II

 

M: A. Bílková

Ch: J. Vosátková

Corina Sotis

04.10.2007

CMKU/CSV/2145/07

sk. 2

Art z Viktóriinej záhrady

Felon Eden severu

A61 Of P1

Xv52,5 Xf111,5

DKK A(0/0)

DLK 0-0 chovná I

 

M: K. Hollegcha

Ch: H. Hubáčková

Daily Wolf Rhoderick Sodar

25.04.2009

CMKU/CSV/2482/09

sk. 2

Blue de la Louve Blanche

Kaimi Eden severu

A61 Od P3

Xv55,7 Xf111,5

DKK A(0/0)

DLK 0-0 chovná I

Při pohybu háček na ocase doprava

M: R.+V. Kuncovi

Ch: V. Šefčíková

Lara Zlatá Palz

17.04.2009

CMKU/CSV/2665/10

sk. 5

Bref od Tištín-ského potoka

Baschka Zlatá palz

A62 M5 Of P3

Xv54,8 Xf108,1

chovnost odložena – chybí RTG

Při pohybu háček na ocase doprava

M: H. Křížová

Ch: I. Ziebler-Eichhorn

Xí od Úhoště

30.07.2009

CMKU/CSV/2544/09

sk. 2

Jawzahr z Peronówki

Queen od Úhoště

A61,5 C2 Oh P1

Xv55,3 Xf113,8

DKK A(0/0)

DLK 0-0 chovná I

Vlevo nahoře 2x P1

M: J. Čertík

Ch: H. Kaufmanová

Xitta z Molu Es

27.04.2008

CMKU/CSV/2298/08

sk. 6

Aron z Aljašky

Upstream Arimminum

A63,5 Oh P1

Xv55,1 Xf108,7

DKK A(0/0)

DLK 0-0 chovná II

 

M: M. Pelikán

Ch: Ing. M. Soukupová

PŘEBONITACE POVAHY

Dračice Darlin z Věrné smečky

14.01.2007

CMKU/CSV/2068/07

sk. 6

Good Boy z Molu Es

Dia Dakmat

A62 K1 Of P1

Xv53,2 Xf112,9

DKK A(0/0)

chovná III

 

M: L.+A. Dragonari

Ch: H. Křížová

Z galerie