Výsledky soutěží a zkoušek

Pracovní jedinec roku 2021 - výsledky

Kategorie: Zkoušky a soutěže Aktualizováno 13. 11. 2022 18:49 Zveřejněno 13. listopad 2022
Napsal Pavlína Hajduková Zobrazeno: 126
Pořadí Body Pes Psovod Zkoušky Závody Body za Přebor ČSV
1 281,341 Argo ze Skřinářova M. Žilík ZPS1, Fpr-3, ZVP2 Remember 2/30, Remember 2/19, A2 (4/16, 5/16, 2/5, 2/5, 3/7, 3/7, 6/12, 2/9),  10,8
2 177,025 Cair Potomok vlkov J. Ledvinková ZVV2, IFH 2, IGP-FH CC 13/25, FPr1+3 2, CC 9/11, CC 6/7 22,705
3 150 Dášenka z Litavské kotliny Václav Zeisek IGP-FH, ZVP1 FPr1+3 1. 45
4 147,945 Samson Grey Střípek snů Jan Zmrzlý   CC 1/9, 3/5, 3/4, 3/4, 3/5, 3/4, 2/4, 1/8, 1/14, 3/10, 5/8, 1/8, 8/8, 7/17, Bahno 1/1, 4ALL, závod   
5 140 Chaan Čono z Molu Es  J. Kotulánová ZPS1, FPr1+FPr2+FPr3, IFH1, ZZO1, ZVP2 FPr1 1/4  
6 133,3 Budulínek z Molu Es K. Nováková 2x IGP-FH   13,3
7 127,87 Mylady Mystery ArQeVa P. Kaislerová ZVP1 Dirty dog challenge 16/27, 5/20, 9/24, 8/15, Extereme dog race 3/13, 3/23, 1/11, 4ALL, Remember 13/18, DT 9/17, 6/9, 20/29, 5/10, 1000 mil  
8 105,75 Falka s Divokou krví L. Šedinová ZZO1, FPr1, IBGH1 závod dle ZM 1/6, FPr1+3 4/4 27
9 105 Eris Anwar Hana Černohorská IGP2+3    
10 100 Lakota Grey Střípek snů M. Hartmanová 2x IFH2, ZM    
11 58,915 Wapya Whale Grey Střípek snů P. Barvinková ZVP1 DT 1/10, 1/12, dogmaraton 2/33, 4/8  
12 57,457 Crazy Silesian Hunter P. Hajduková   CC 1/10, 1/2, 15/17, 4/4, 3/5, 8/14, DT 8/23  
13 53 Trapper Grey Střípek snů H. Jahelková ZZO, ZZO1, ZPS1, IBGH1 2x sranda závod, 1000 mil  
14 50 Ori Grey Střípek snů V. Klinkáčková ZZO1, ZM, BH-VT, FPr1    
15 45 Carp Anwar M. Dobšík IGP2    
16 39 J.T. z Molu Es  L. Kainová ZVV1   9
17-18 37 Hope Grey Střípek snů H. Jahelková StPr1, IBGH1, IBGH2 2x sranda závod  
17-18 37 Yarda Grey Střípek snů M. Šedivý StPr1+2+3 2x sranda závod  
19-20 25 Bajkan Srdce dreaka M. Nečasová BH-VT, ZOP, StPr1    
19-20 25 Casiopea z Rudého údolí K. Třetinová ZPS1    
21-25 20 Khan s Divokou krví V. Boháčová ZZO1, BH-VT    
21-25 20 Apokalyptik Fortis Amicus D. Kubísková ZZO1, FPr1    
21-25 20 Guy de Maupassant z Molu Es P. Musílek FPr1, BH-VT    
21-25 20 Laverne Tory Arqeva I. Valešová ZM    
26 15 Wamp Grey Střípek snů I. Vaňková ZZO, IBGH1    
27 12 Annabela z Vlčí boudy H. Jahelková ZZO1 2x sranda závod  
28-35 10 Abraka Guardians of Love J. Semecký ZZO1    
28-35 10 Argo Vlk z Podstráně  M. Koleny ZZO    
28-35 10 Aron Šedá krev  T. Svobodová IBGH 1    
28-35 10 Athos z Tomaru J. Jurášová BH-VT    
28-35 10 Cashire Arqeva T. Klesová IBGH 1    
28-35 10 Chiara Diamond Tichý stín J. Valentová FPr 1    
28-35 10 Ka Lupinka z Molu Es M. Soukupová ZZO    
36 8,3 Juna Dakmat J. Henzl     8,3
37-40 5 Chu - Cho z Postupického podlesí B. Hanzálková ZZO    
37-40 5 Dáin Mé vlčí já M. Jurenka BH-VT    
37-40 5 Mufasa Šedý poklad D. Buriánová ZZO    

Z galerie