Výsledky výstav

Speciální výstava - Jedovnice, 22.9.2013

Kategorie: Výstavy Aktualizováno 26. 6. 2014 23:08 Zveřejněno 26. září 2013
Napsal Monika Tichá Zobrazeno: 1811

Na speciální výstavu ČSV bylo přihlášeno 81 ČSV, z toho 35 psů a 46 fen. 

Rozhodčí: Iveta Nováková (CZ) - psi, soutěže

Fotogalerie

  Jana Tomešková (CZ) - feny, BOB

PSI

Třída dorostu:

4. Taabernakkelin Mr Matador VN1
nar.15.2.2013, FI 20647/13
o.: Basior Jantarowa Wataha, m.: Taabernakkelin Katherine
chov. + maj.: Satu Suakallio

1. Dak Tawy VN2
nar. 31.12.2012, CMKU/CSV/3485/12
o.: Gunner Malý Bysterec, m.: Ambra Tajemný přelud
chov.: Lenka Brzobohatá, maj.: Lenka Brzobohatá + Lucie Jindřichová

2. Don Tawy VN3
nar. 31.12.2012, CMKU/CSV/3487/12
o.: Gunner Malý Bysterec, m.: Ambra Tajemný přelud
chov.: Lenka Brzobohatá, maj.: Lenka Brzobohatá + Pavel Boušek

3. Haruko Srdcerváč nedorazil
nar. 14.3.2013, CMKU/CSV/3547/13
o.: Belfedor Arqeva, m.: Anne Lee Srdcerváč
chov.: Ing.Daniela Čílová, maj.: Giorgos Hadjigeorgiou

 

Třída mladých:

6. Geri Grey Srdcerváč V1 CAJC
nar. 13.11.2012, CMKU/CSV/3424/12
o.: Echo Crying Wolf, m.: Ave Tajga Arimminum
chov.: Ing.Daniela Čílová, maj.: Kristýna Hájková

7. Gero Kuklík V2
nar. 7.7.2012, CMKU/CSV/3306/12
o.: Alien Srdcerváč, m.: Brook Kuklík
chov. + maj.: Jaroslava Mrkosová

82. Garp Kuklík V3
nar. 7.7.2012, CMKU/CSV/
o.: Alien Srdcerváč, m.: Brook Kuklík
chov.: Jaroslava Mrkosová maj.:

8. Har Kuklík V4
nar. 23.10.2012, CMKU/CSV/3375/12
o.: Belmondo z Revíru vlků, m.: Wolfish Witch z Molu Es
chov.: Jaroslava Mrkosová maj.: Michael Zhasil

5. Fennir od Starkej VD
nar. 26.10.2012, SPKP 3235
o.: Jassper Malý Bysterec, m.: Harmonia Crying Wolf
chov.: Pavol Lupták maj.: Dominik Skurák

 

Mezitřída:

14. Cerberus Arqeva V1, CAC, ČKŠ
nar. 16.11.2011, CMKU/CSV/3105/11
o.: Amore Mio Srdcerváč, m.: Valkýra z Molu Es
chov.: Jiřina Nekvasilová maj.: Jana Šuterová

17. Ghost Rider Grey Střípek snů V2, r.CAC
nar. 11.3.2012, CMKU/CSV/3271/12
o.: Cäsar von der Wolfsschleife, m.: Dayen Sotis
chov. + maj.: Jaroslava Smištíková

12. Baltazar de Molay V3
nar. 17.11.2011, CMKU/CSV/3202/11
o.: Enar spod Ďumbiera, m.: Becky z Kamenaček
chov.: Ing.Ondřej Kloupar maj.: Ing.Pavlína Mašková

16. Floyd Srdcerváč V4
nar. 2.4.2012, CMKU/CSV/3280/12
o.: Erik z Věrné smečky, m.: Anne Lee Srdcerváč
chov.: Ing.Daniela Čílová, maj.: Petr Kolář

9. Akim z Vlčí boudy V
nar. 15.11.2011, CMKU/CSV/3222/11
o.: Bounty z Blatnických vinic, m.: Qesta Eden severu
chov.: Martina Hokešová, maj.: Jarmila Sikorová

10. Alton Vlčí tulák V
nar. 20.1.2012, CMKU/CSV/3236/12
o.: Curt z Vlčího dubu, m.: Birsha Osada Draklem
chov.: Simona Šťastná, maj.: Vratislav Harašta

13. Barres de Molay V
nar. 17.11.2011, CMKU/CSV/3202/11
o.: Enar spod Ďumbiera, m.: Becky z Kamenaček
chov.: Ing.Ondřej Kloupar maj.: Ing.Pavlína Mašková

11. Altyr z Podřipské samoty VD
nar. 8.11.2011, CMKU/CSV/3120/11
o.: Amani Stříbrný úplněk, m.: Asta Jasmine Eyes
chov. + maj.: Jana Zítková

15. Elroy Wolf Vlčí naděje neposouzen
nar. 10.3.2012, CMKU/CSV/3261/12
o.: Avabil Grey Střípek snů, m.: Ma Cherie Arimminum
chov.: Hana Vránová maj.: Alena Kočovská

18. Taabernakkelin Leroy nedorazil
nar. 17.11.2011, FI 28383/12
o.: Body Vlčí démon, m.: Elys spod Ďumbiera
chov. + maj.: Satu Suakallio

 

Otevřená:

24. Edie Srdcerváč V1, CAC
nar. 16.5.2011, CMKU/CSV/2953/11
o.: Hitt spod Ďumbiera, m.: Ave Tajga Arimminum
chov.: Ing.Daniela Čílová, maj.: Andrea Matějíčková

27. Jassper Malý Bysterec V2, r.CAC
nar. 30.11.2009, SPKP 2984
o.: Eligo z Peronówki, m.: Askia Slnečný dvor
chov.: Luboš Medvecký, maj.: Marek Medvecký

22. Belfedor Arqeva V3
nar. 1.7.2010, CMKU/CSV/2739/10
o.: Eury z Peronówki, m.: Valkýra z Molu Es
chov.: Jiřina Nekvasilová maj.: Dominika Zaciosová

21. Azték Vlčí dech V4
nar. 13.6.2009, CMKU/CSV/2497/09
o.: Geri z Vlčí chaloupky, m.: Aika z Blatnických vinic
chov.: Daniela Dostálová maj.: Jan Václavík

19. Akaj Vlčí tlapka V
nar. 5.11.2009, CMKU/CSV/2576/09
o.: Enor Malý Bysterec, m.: Gira Dakmat
chov.: Monika Tichá maj.: Monika Tichá + Martin Vylášek

20. Aschere Sirius Black Tajemný přelud V
nar. 14.10.2009, CMKU/CSV/2559/09/12
o.: CH. Ben z Chrlických plání, m.: Clowie Stín vlka
chov.: Teimer Dalibor maj.: Marie Bulíková

26. Etzel di Montemorello Kuklík V
nar. 24.12.2011, CMKU/CSV/3210/11
o.: Amarok Arimminum, m.: Wolfish Witch z Molu Es
chov.: Jaroslava Mrkosová maj.: Jaroslava Mrkosová + Lucie Hanzlíková

25. Esso z Kopáčkova dvora VD
nar. 16.11.2011, CMKU/CSV/3133/11
o.: Alucard Grey Střípek snů, m.: Dizzy Chlumecké podzámčí
chov.: Ladislav Kopáček maj.: Pavol Mikulička

23. Cassanova Srdcerváč nedorazil
nar. 17.12.2009, CMKU/CSV/2627/09
o.: Hitt spod Ďumbiera, m.: Anne Lee Srdcerváč
chov.: Ing.Daniela Čílová, maj.: Jana Rychtárechová

 

Pracovní:

28. Bounty z Blatnických vinic V1, CAC, ČKŠ, Nejlepší pes

ZM, BH, ZZO, ZVV1, FPr 1
nar. 12.10.2008, CMKU/CSV/2352/08/11
o.: Unkas z Mole Es, m.: Aika z Vlčího dubu
chov.: MVDr.Milan Hanačík, maj.: Petr Treppesch

29. Cair Potomok Vlkov V2, r.CAC

ZM
nar. 19.12.2010, CMKU/CSV/3009/11/12
o.: Ares Karpatská svorka, m.: Frei Malý Bysterec
chov.: Alexandra Zahradníková, maj.: Julie Ledvinková

30. Goran z Deštné hory V3

ZM
nar. 13.12.2011, CMKU/CSV/3184/11
o.: Aschar Arqeva, m.: Dakota z Deštné hory
chov.: Stanislav Süsser, maj.: Jan Gorel

 

Třída vítězů:

34. Ziggy Lee z Molu Es V1, CAC, ČKŠ
nar. 28.5.2010, CMKU/CSV/2724/10
o.: Erik z Věrné smečky, m.: Upstream Arimminum
chov.: Ing.Monika Soukupová, maj.: Monika Karasová

32. Czambor z Vlčího dubu V2, r.CAC
nar. 13.10.2007, PKR 1-61087
o.: Argo Přízrak Karpat, m.: Fea z Ponického dvora
chov.: Roman Novotný, maj.: Stelmachowski Grzegorz

33. Taabernakkelin King V3
nar. 17.2.2011, FI 27125/11
o.: Baron spod Ďumbiera, m.: Ikala spod Ďumbiera
chov. + maj.: Satu Suakallio

31. Alucard Grey Střípek snů V4
nar. 27.1.2008, CMKU/CSV/2268/08
o.: Fas Lupus Bohemia Genao, m.: Dara spod Ďumbiera
chov.: Jaroslava Smištíková, maj.: Lenka Brzobohatá

 

Čestná:

35. Amore Mio Srdcerváč V1
nar. 24.10.2007, CMKU/CSV/2148/07
o.: Carr Malý Bysterec, m.: Ave Tajga Arimminum
chov. + maj.: Ing.Daniela Čílová

 

FENY

Třída štěňat:

36. Julia Grey Střípek snů VN1, Nejlepší štěně
nar. 27.3.2013, CMKU/CSV/3558/13
o.: Baladin Arqeva, m.: Dayen Sotis
chov.: Jaroslava Smištíková, maj.: Hana Pohanková

 

Třída dorostu:

39. Beruška Tawy VN1, Nejlepší dorost
nar. 23.12.2012, CMKU/CSV/3468/12
o.: Cater Šedý samotář, m.: Welcoming Wolf Eden severu
chov. + maj.: Lenka Brzobohatá

44. Iowa Grey Střípek snů VN2
nar. 10.1.2013, CMKU/CSV/3521/13
o.: Derek Sotis, m.: Bonnie z Kopáčkova dvora
chov.: Jaroslava Smištíková, maj.: Anežka Hrozová

38. Albacora Silesian Hunter VN3
nar. 12.3.2013, CMKU/CSV/3554/13
o.: Ferral z Deštné hory, m.: Agía Illiás Norský vlk
chov.: Ing.Pavlína Hajduková, maj.: Žaneta Nerudová

40. Denny Tawy VN4
nar. 31.12.2012, CMKU/CSV/3491/12
o.: Gunner Malý Bysterec, m.: Ambra Tajemný přelud
chov.: Lenka Brzobohatá, maj.: Lenka Brzobohatá + Pavel Boušek

37. Adelaine Silesian Hunter VN
nar. 12.3.2013, CMKU/CSV/3552/13
o.: Ferral z Deštné hory, m.: Agía Illiás Norský vlk
chov.: Ing.Pavlína Hajduková, maj.: Vlastimil Slavík

43. Hope Srdcerváč VN
nar. 14.3.2013, CMKU/CSV/3551/13
o.: Belfedor Arqeva, m.: Anne Lee Srdcerváč
chov.: Ing.Daniela Čílová, maj.: Blanka Klobučarová

41. Diarra Love Tawy N
nar. 31.12.2012, CMKU/CSV/3492/12
o.: Gunner Malý Bysterec, m.: Ambra Tajemný přelud
chov.: Lenka Brzobohatá, maj.: Bohumil Válek

42. Dixi Polární vlk N
nar. 15.1.2013, CMKU/CSV/
o.: Aschar Arqeva, m.: Celsea Polární vlk
chov.: Ivana Střítežská, maj.: Jiří Brabec

 

Třída mladých:

50. Gia Kuklík V1 CAJC, BOJ - Nejlepší mladý
nar. 7.7.2012, CMKU/CSV/3308/12
o.: Alien Srdcerváč, m.: Brook Kuklík
chov.: Jaroslava Mrkosová maj.: Andrea Kostková

52. Jaruška Kuklík Lupi di Montemorello V2
nar. 23.11.2012, CMKU/CSV/3535/13
o.: Chewbe del Baldo, m.: Breezewolf Lupi di Montemorello
chov.: Mario Noce maj.: Jaroslava Mrkosová

51. Harmony Akira Grey Střípek snů V3
nar. 4.11.2012, CMKU/CSV/3395/12
o.: Baladin Arqeva, m.: Cordy Grey Střípek snů
chov.: Jaroslava Smištíková maj.: Vojtěch Špánek

45. Bára z Podřipské samoty V4
nar. 11.10.2012, CMKU/CSV/3355/12
o.: Belke Outlaws Heaven, m.: Asta Jasmine Eyes
chov.: Jana Zítková maj.: Lenka Kůrková

46. Beretta z Podřipské samoty V
nar. 11.10.2012, CMKU/CSV/3357/12
o.: Belke Outlaws Heaven, m.: Asta Jasmine Eyes
chov.: Jana Zítková maj.: Roman Krčmář

47. Blyskotka Bellatrix Wilk z báśni V
nar. 5.12.2012, PKR I. - 72510
o.: Namanaslu Arimminum, m.: Clair de Lune Srdcerváč
chov.: Agnieszka Wójtowicz maj.: Katarzyna Krawczak

48. Flash od Starkej V
nar. 26.10.2012, SPKP 3239
o.: Jassper Malý Bysterec, m.: Harmonia Crying Wolf
chov.: Pavol Lupták maj.: Lucie a Jan Markupovi

49. Ghabi Srdcerváč V
nar. 13.11.2012, CMKU/CSV/3428/12
o.: Echo Crying Wolf, m.: Ave Tajga Arimminum
chov.: Ing.Daniela Čílová, maj.: Markéta Vojtová

 

Mezitřída:

57. Atinka Sun z Molu Es V1, CAC, ČKŠ
nar. 2.12.2011, CMKU/CSV/3158/11
o.: Erik z Věrné smečky, m.: Yukon z Molu Es
chov. + maj.: Ing.Monika Soukupová

56. Arka z Postupického podlesí V2, r.CAC
nar. 27.1.2012, CMKU/CSV/3249/12
o.: Bart z Věrné smečky, m.: Xitta z Molu Es
chov. + maj.: Ing.Miloš Pelikán

58. Bernadette de Molay V3
nar. 17.11.2011, CMKU/CSV/3207/11
o.: Enar spod Ďumbiera, m.: Becky z Kamenaček
chov.: Ing.Ondřej Kloupar maj.: Kateřina Dostálová

60. Crystali z Březovské samoty V4
nar. 5.10.2011, CMKU/CSV/3024/11
o.: Carr Malý Bysterec, m.: Bellis Stín vlka
chov.: Seibt David maj.: Petr Treppesch

53. Aisha Love Tawy V
nar. 20.1.2012, CMKU/CSV/3240/12
o.: Bajkal Tajomný tulák, m.: Ambra Tajemný přelud
chov.: Lenka Brzobohatá, maj.: Bohumil Válek

59. Courage Amant Gris V
nar. 4.12.2011, CMKU/CSV/3150/11
o.: Akkon de Molay, m.: Grey spod Ďumbiera
chov.: Martina Fišerová, maj.: Dana Jakubcová

61. Currie Norský vlk V
nar. 16.11.2011, CMKU/CSV/3146/11
o.: Evander Crying Wolf, m.: Fantazie z Vlčí chaloupky
chov.: Jana Zahradníková, maj.: Petra Kastnerová

62. Grey on Grey Střípek snů V
nar. 11.3.2012, CMKU/CSV/3277/12
o.: Cäsar von der Wolfsschleife, m.: Dayen Sotis
chov. + maj.: Jaroslava Smištíková

55. Amelia Eden severu nedorazila
nar. 14.12.2011, CMKU/CSV/3173/11
o.: Amore Mio Srdcerváč, m.: Ossa Eden severu
chov.: Lucie Novoveská maj.: Giorgos Hadjigeorgiou

 

Otevřená:

63. Aitaná Norský vlk V1, CAC, ČKŠ, Nejlepší fena, BOB
nar. 1.12.2008, CMKU/CSV/2416/08
o.: Art z Viktoriinej zahrady, m.: Fantazie z Vlčí chaloupky
chov. + maj.: Jana Zahradníková

67. Elli Srdcerváč V2, r.CAC
nar. 16.5.2011, CMKU/CSV/2958/11
o.: Hitt spod Ďumbiera, m.: Ave Tajga Arimminum
chov.: Ing.Daniela Čílová, maj.: Pavel Kohout

68. Flower z Údolí ticha V3
nar. 2.2.2010, CMKU/CSV/2657/10
o.: Orion z Molu Es, m.: Daria z Údolí ticha
chov.: Ing.Karel Skoupý maj.: Alena Kočovská

65. Brigitte Bardot Steelmaker V4
nar. 10.5.2011, CMKU/CSV/2952/11
o.: Amore Mio Srdcerváč, m.: Rena z Litavské kotliny
chov.: Jana Stalmacherová maj.: Milan Tomek

64. Bludička Kyra Srdcerváč V
nar. 24.6.2009, CMKU/CSV/2509/09
o.: Ceterach Stín vlka, m.: Ave Tajga Arimminum
chov.: Ing.Daniela Čílová, maj.: Lenka Václavíková

66. Dyna Vlčí naděje V
nar. 8.1.2011, CMKU/CSV/2909/11
o.: Blade z Malého ráje, m.: Ma Cherie Arimminum
chov.: Hana Vránová, maj.: Tereza Těššinyová

69. Grey Alexa z Údolí ticha V
nar. 21.6.2011, CMKU/CSV/2979/11
o.: Hitt spod Ďumbiera, m.: Daria z Údolí ticha
chov. + maj.: Ing.Karel Skoupý

70. Hermiona z Věrné smečky V
nar. 17.1.2010, CMKU/CSV/2645/10
o.: Draco z Peronówki, m.: Assay z Věrné smečky
chov.: Hana Křížová, maj.: Roman Krčmář

71. Welcoming Wolf Eden severu V
nar. 22.11.2009, CMKU/CSV/2592/09
o.: Bengie z Katusického dvora, m.: Paige Eden severu
chov.: Lucie Novoveská, maj.: Lenka Brzobohatá

 

Pracovní:

73. Black Shadow Arqeva V1, CAC

ZM, BH, ZPU1, FPr 1-3, ZPU1, ZPS1
nar. 1.7.2010, CMKU/CSV/2743/10
o.: Eury z Peronówki, m.: Valkýra z Molu Es
chov.: Jiřina Nekvasilová, maj.: Marie Hartmanová

72. Bella Tara z Blatnických vinic V2, r.CAC

ZM, BH, ZPU1, ZVV1, IPO-VO, IPO1
nar. 12.10.2008, CMKU/CSV/2356/08/11
o.: Unkas z Mole Es, m.: Aika z Vlčího dubu
chov.: MVDr.Milan Hanačík, maj.: Jiří Drábek

 

Vítězů:

76. Clair de Lune Srdcerváč V1, CAC
nar. 17.12.2009, 28255/II/09
o.: Hitt spod Ďumbiera, m.: Anne Lee Srdcerváč
chov.: Ing.Daniela Čílová, maj.: Agnieszka Wójtowicz

74. Aglaya z Molu Es V2, r.CAC, ČKŠ
nar. 2.12.2011, CMKU/CSV/3155/11
o.: Erik z Věrné smečky, m.: Yukon z Molu Es
chov.: Ing.Monika Soukupová maj.: Ing.Petra Dušánková

73. Beta Vlčí démon V3
nar. 9.1.2010, SPKP 3011/11
o.: Hitt spod Ďumbiera, m.: Aida Vlčí démon
chov.: Roman Děvečka maj.: Milan Budaj

77. Eetee II od Úhoště V4
nar. 20.10.2011, PKR 1-69783
o.: Czambor z Vlčího dubu, m.: Unique od Úhoště
chov.: Hana Kaufmanová maj.: Stelmachowski Grzegorz

78. Taabernakkelin Katherine V
nar. 17.2.2011, FI 27129/11
o.: Baron spod Ďumbiera, m.: Ikala spod Ďumbiera
chov. + maj.: Satu Suakallio

79. Xitta z Molu Es V
nar. 27.4.2008, CMKU/CSV/2298/08/12
o.: Aron z Aljašky, m.: Upstream Arimminum
chov.: Ing.Monika Soukupová maj.: Ing.Miloš Pelikán

 

Veteránů:

80. Brenna z Kamenaček V1, Nejlepší veterán
nar. 24.11.2004, CMKU/CSV/1763/04
o.: Kairo od Úhoště, m.: Heňa Kysucká hviezda
chov.: Jan Šesták, maj.: Hana Černohorská

81. Daria z Údolí ticha V2
nar. 1.7.2005, CMKU/CSV/1840/05
o.: Dak Kollárov dvor, m.: Alexa z Porčova mlýna
chov. + maj.: Ing.Karel Skoupý

 

Nejlepší chovatelská skupina:

1. Chovatelská stanice „Srdcerváč“ - Ing.Daniela Čílová
2. Chovatelská stanice „z Molu Es“ - Ing.Monika Soukupová
3. Chovatelská stanice „z Podřipské samoty“ - Jana Zítková
4. Chovatelská stanice „Tawy“ - Lenka Brzobohatá
bez umístění:
Chovatelská stanice „Taabernakkelin“ - Satu Suakallio
Chovatelská stanice „Kuklík“ - Jaroslava Mrkosová
Chovatelská stanice „Střípek snů“ - Jaroslava Smištíková

 

Nejhezčí pár:

1. Czambor z Vlčího dubu + Eetee II od Úhoště (Grzegorz Stelmachowski)
2. Taabernakkelin King + Taabernakkelin Katherine (Satu Suakallio)
3. Gero Kuklík + Jaruška Kuklík Lupi di Montemorello (Jaroslava Mrkosová)
4. Altyr z Podřipské samoty + Altara Maia z Podřipské samoty (Jana Zítková)
bez umístění Bounty z Blatnických vinic + Crystali z Březovské samoty (Petr Treppesch)
bez umíštění Ghost Rider Grey Střípek snů + Grey on Grey Střípek snů (Jaroslava Smištíková)

 

Z galerie