Výsledky výstav

Klubová výstava - Židlochovice, 10.5.2014

Kategorie: Výstavy Aktualizováno 9. 7. 2015 13:07 Zveřejněno 19. červen 2014
Napsal Marie Bulíková Zobrazeno: 3058

Na speciální výstavě ČSV bylo předvedeno 95 ČSV, z toho 40 psů a 53 fen.

Rozhodčí: Petra Márová (CZ)

Fotogalerie

   

PSI

Třída štěňat:

Blotáhunka Šungmánitu-ha Khoyáke   VN1
o.: Akeenah Runar Waawanyanka, m.: Dračice Darlin z Věrné smečky

Cameron Bohemia Luaro   VN2
o.: Cassanova Srdcerváč, m.: Evita z Věrné smečky

Carpatti z Molu Es   VN3
o.: Firestorm Lupi del Montemorello, m.: Yukon z Molu Es
chov.: Ing.Monika Soukupová, maj.:

Emet Navarre Arqeva   VN4
o.: Expert Wolf Rhoderick Sodar, m.: Aeron Arqeva
chov.: Jiřina Nekvasilová, maj.:

Aslaan Strážca divočiny   VN
o.: Aslaan Lupus Ardor, m.: Alba Saris Wolfs

 

Třída dorostu:

Dew z Katusického dvora   VN1, Nejlepší dorost
o.: Aschere Sirius Black Tajemný přelud, m.: Bosorka Arqeva

Baxter Vlčí tlapka   VN2
o.: Hitt spod Ďumbiera, m.: Aileen Vlčí tlapka
chov.: Monika Tichá maj.:

Berryan Vlčí tlapka   VN3
o.: Hitt spod Ďumbiera, m.: Aileen Vlčí tlapka
chov.: Monika Tichá maj.:

Dorren Šedý poklad   VN4
o.: Bart z věrné smečky, m.: Daily Wolf Rhoderick Sodar

 

Třída mladých:

Biaggi Lucky of Lukava   V1, CAJC, Nejlepší mladý
o.: Nouau Arimminum, m.: Xanthina z Molu Es

Jordan Kuklík   V2
o.: Chewbe del Baldo, m.: Wolfish Witch z Molu Es
chov.: Jaroslava Mrkosová maj.:

Hati the Moonchaser Srdcerváč   V3
nar. 14.3.2013,
o.: Belfedor Arqeva, m.: Anne Lee Srdcerváč
chov.: Ing.Daniela Čílová

Geri Grey Srdcerváč   V4
nar. 13.11.2012, CMKU/CSV/3424/12
o.: Echo Crying Wolf, m.: Ave Tajga Arimminum
chov.: Ing.Daniela Čílová, maj.: Kristýna Hájková

Andy Dalpet   V
o.: Argo z Novobělské kotliny, m.: Brenna ze Studeného

Bass Redog Josefov   V
o.: Cair Potomok vlkov, m.: Bystrá Zelený paprsek

Bradley Anwar   V
o.: Aron z Aljašky, m.: Bella Tara z Blatnických vinic

Bran Anwar   V
o.: Aron z Aljašky, m.: Bella Tara z Blatnických vinic

Dak Tawy   V
nar. 31.12.2012, CMKU/CSV/3485/12
o.: Gunner Malý Bysterec, m.: Ambra Tajemný přelud
chov.: Lenka Brzobohatá, maj.: Lenka Brzobohatá

Don Tawy   VD
nar. 31.12.2012, CMKU/CSV/3487/12
o.: Gunner Malý Bysterec, m.: Ambra Tajemný přelud
chov.: Lenka Brzobohatá, maj.: Lenka Brzobohatá + Pavel Boušek

 

Mezitřída:

Budulínek z Molu Es   V1, CAC
o.: Carr od Voldušské nivy, m.: Yukon z Molu Es
chov.: Ing.Monika Soukupová, maj.:

Garp Kuklík   V2
nar. 7.7.2012, CMKU/CSV/
o.: Alien Srdcerváč, m.: Brook Kuklík
chov.: Jaroslava Mrkosová maj.:

Casper Diamond Tichý stín   V3
o.: Anczer Welkosczyrz, m.: Ajga z Datova ráje

Akivaras Auštant Kvepia Pelynais   V4
o.: Staugunas Sidabrinis Vilkas, m.: Walkiria Girios Dvasia

Garon z Blatnických vinic   V
o.: Aschar Arqeva, m.: Aika z Vlčího dubu
chov.: MVDr.Milan Hanačík, maj.:

 

Otevřená:

Edie Srdcerváč   V1, CAC
nar. 16.5.2011, CMKU/CSV/2953/11
o.: Hitt spod Ďumbiera, m.: Ave Tajga Arimminum
chov.: Ing.Daniela Čílová, maj.: Andrea Matějíčková

Baron z Bělského háječku   V2
o.: Qenno od Úhoště, m.: Aria Osada Draklem

Altyr z Podřipské samoty   V3
nar. 8.11.2011, CMKU/CSV/3120/11
o.: Amani Stříbrný úplněk, m.: Asta Jasmine Eyes
chov. + maj.: Jana Zítková

Akaj Vlčí tlapka   V4
nar. 5.11.2009, CMKU/CSV/2576/09
o.: Enor Malý Bysterec, m.: Gira Dakmat
chov.: Monika Tichá maj.: Monika Tichá + Martin Vylášek

Attie z Březovské samoty   V
o.: Drak Lupus Bohemia Genao, m.: Bellis Stín vlka

Baltazar Absaroki   V
o.: Bengie z Katusického dvora, m.: Cenzie z Hvozdecké kotliny

Akim z Vlčí boudy   VD
nar. 15.11.2011, CMKU/CSV/3222/11
o.: Bounty z Blatnických vinic, m.: Qesta Eden severu
chov.: Martina Hokešová, maj.:

Atavar Vlčí tlapka   VD
nar. 5.11.2009,
o.: Enor Malý Bysterec, m.: Gira Dakmat
chov.: Monika Tichá maj.:


Pracovní:

Jassper Malý Bysterec   V1, CAC
SVP1
nar. 30.11.2009, SPKP 2984
o.: Eligo z Peronówki, m.: Askia Slnečný dvor
chov.: Luboš Medvecký, maj.: Marek Medvecký

Goran z Deštné hory   V2, r.CAC
ZM
nar. 13.12.2011, CMKU/CSV/3184/11
o.: Aschar Arqeva, m.: Dakota z Deštné hory
chov.: Stanislav Süsser, maj.: Jan Gorel

 

Třída vítězů:

Amore Mio Srdcerváč   V1, CAC, Nejlepší pes
nar. 24.10.2007, CMKU/CSV/2148/07
o.: Carr Malý Bysterec, m.: Ave Tajga Arimminum
chov. + maj.: Ing.Daniela Čílová

Ziggy Lee z Molu Es   V2, r.CAC
nar. 28.5.2010, CMKU/CSV/2724/10
o.: Erik z Věrné smečky, m.: Upstream Arimminum
chov.: Ing.Monika Soukupová, maj.: Monika Karasová

Czambor z Vlčího dubu   V3
nar. 13.10.2007, PKR 1-61087
o.: Argo Přízrak Karpat, m.: Fea z Ponického dvora
chov.: Roman Novotný, maj.: Stelmachowski Grzegorz

Brit z Novobělské kotliny   V4
o.: Derek Sotis, m.: Brita z Hvozdecké kotliny


Veteránů:

Ohnivák z Molu Es   V1, Nejlepší veterán
nar. 23.10.2002, CMKU/CSV/1478/02
o.: Doran z Ponického dvora, m.: Ajbix Mrazivé ticho
chov.: Monika Soukupová, maj.: Kamila Nováková

Akeenah Runar Waawanyanka   V2
nar. 13.12.2005, CMKU/CSV/1916/05
o.: Agar Morušový háj, m.: Aset Voodoo Wolf z Peronówki
chov.: Michaela van Erne, maj.: Adrian Dragonari

 

FENY

Třída štěňat:

Connie Vlčí tlapka  VN1, Nejlepší štěně
o.: Akaj Vlčí tlapka, m.: Beta Vlčí démon
chov.: Monika Tichá maj.:

CIA z Molu Es   VN2
o.: Firestorm Lupi del Montemorello, m.: Yukon z Molu Es
chov.: Ing.Monika Soukupová, maj.:

Juno z Věrné smečky  VN3
o.: Clif Sotis, m.: Lara Zlatá Palz

Cirilla Vlčí tlapka  VN4
o.: Akaj Vlčí tlapka, m.: Beta Vlčí démon
chov.: Monika Tichá maj.:

Angel Vetonimia  VN
o.: Akaj Vlčí tlapka, m.: Beta Vlčí démon

Arwen Undómiel Strážce Kamerunu  VN
o.: Czazan Karpatský bandita, m.: Flower z Údolí ticha

Era z Katusického dvora  VN
o.: Blade z Malého ráje, m.: Archie z Molu Es

 

Třída dorostu:

Callisto z Lasów Preczowskich  VN1
o.: Aschar Arqeva, m.: Jadiel z Peronówki

Bria Airin Vlčí tlapka  VN2
o.: Hitt spod Ďumbiera, m.: Aileen Vlčí tlapka
chov.: Monika Tichá maj.:

Baileen Vlčí tlapka   VN3
o.: Hitt spod Ďumbiera, m.: Aileen Vlčí tlapka
chov.: Monika Tichá maj.:

Bagira Vlčí tlapka   VN4
o.: Hitt spod Ďumbiera, m.: Aileen Vlčí tlapka
chov.: Monika Tichá maj.:

 

Třída mladých:

Bella Lucky of Lukava   V1, CAJC
o.: Nouau Arimminum, m.: Xanthina z Molu Es

Brita Anwar   V2
o.: Aron z Aljašky, m.: Bella Tara z Blatnických vinic

Roksana Malahovskiy volkodav   V3
o.: Akaj Vlčí tlapka, m.: Ajša z Chtelnických lesov

Iowa Grey Střípek snů   V4
nar. 10.1.2013, CMKU/CSV/3521/13
o.: Derek Sotis, m.: Bonnie z Kopáčkova dvora
chov.: Jaroslava Smištíková, maj.: Anežka Hrozová

Airyne Bludiaci vlk   V
o.: Hitt spod Ďumbiera, m.: Bludička Kyra Srdcerváč

Awanyanke Taiga Šungmánitu-ha Khoyáke   V
o.: Akeenah Runar Waawanyanka, m.: Dračice Darlin z Věrné smečky

Beruška Tawy   V
nar. 23.12.2012, CMKU/CSV/3468/12
o.: Cater Šedý samotář, m.: Welcoming Wolf Eden severu
chov. + maj.: Lenka Brzobohatá

Brenna Anwar   V
o.: Aron z Aljašky, m.: Bella Tara z Blatnických vinic

Dea Diké Arqeva   V
o.: Belke Outlaws Heaven, m.: Valkýra z Molu Es
chov.: Jiřina Nekvasilová, maj.:

Helza z Blatnických vinic   V
o.: Argo Přízrak Karpat, m.: Cassy z Blatnických vinic
chov.: MVDr.Milan Hanačík, maj.:

Radomira Malahovskiy volkodav   V
o.: Akaj Vlčí tlapka, m.: Ajša z Chtelnických lesov

 

Mezitřída:

Gissy Kuklík   V1, CAC
nar. 7.7.2012,
o.: Alien Srdcerváč, m.: Brook Kuklík
chov.: Jaroslava Mrkosová maj.:

Hope Grey Střípek snů   V2, r.CAC
nar. 4.11.2012,
o.: Baladin Arqeva, m.: Cordy Grey Střípek snů
chov.: Jaroslava Smištíková maj.:

Cindy Grey Šedý poklad   V3
o.: Akaj Vlčí tlapka, m.: Ajša z Chtelnických lesov

Jenny von der Wolfsschleife   V4
o.: Akaj Vlčí tlapka, m.: Ajša z Chtelnických lesov

Beretta z Podřipské samoty   V
nar. 11.10.2012, CMKU/CSV/3357/12
o.: Belke Outlaws Heaven, m.: Asta Jasmine Eyes
chov.: Jana Zítková maj.: Roman Krčmář

Dahlia Lupus Ardor   V
o.: Akaj Vlčí tlapka, m.: Ajša z Chtelnických lesov

Harmony Akira Grey Střípek snů   V
nar. 4.11.2012, CMKU/CSV/3395/12
o.: Baladin Arqeva, m.: Cordy Grey Střípek snů
chov.: Jaroslava Smištíková maj.: Vojtěch Špánek

 

Otevřená:

Atinka Sun z Molu Es  V1, CAC, Nejlepší fena, BOB
nar. 2.12.2011, CMKU/CSV/3158/11
o.: Erik z Věrné smečky, m.: Yukon z Molu Es
chov. + maj.: Ing.Monika Soukupová

Currie Norský vlk   V2, r.CAC
nar. 16.11.2011, CMKU/CSV/3146/11
o.: Evander Crying Wolf, m.: Fantazie z Vlčí chaloupky
chov.: Jana Zahradníková, maj.: Petra Kastnerová

Elli Srdcerváč   V3
nar. 16.5.2011, CMKU/CSV/2958/11
o.: Hitt spod Ďumbiera, m.: Ave Tajga Arimminum
chov.: Ing.Daniela Čílová, maj.: Pavel Kohout

Courage Amant Gris   V4
nar. 4.12.2011, CMKU/CSV/3150/11
o.: Akkon de Molay, m.: Grey spod Ďumbiera
chov.: Martina Fišerová, maj.: Dana Jakubcová

Aisha Atir Bohemia   V
o.: Afis Testamonium Diaboli, m.: Rita z Litavské kotliny

Akki z Postupického podlesí  V
nar. 27.1.2012,
o.: Bart z Věrné smečky, m.: Xitta z Molu Es
chov.: Ing.Miloš Pelikán

Alfa Avabil   V
o.: Blondi Loki Polární vlk, m.: Dara spod Ďumbiera

Amelia Eden severu   V
nar. 14.12.2011, CMKU/CSV/3173/11
o.: Amore Mio Srdcerváč, m.: Ossa Eden severu
chov.: Lucie Novoveská maj.: Giorgos Hadjigeorgiou

Annabela z Vlčí boudy   V
o.: Bounty z Blatnických vinic, m.: Qesta Eden severu
chov.: Martina Hokešová, maj.:

Eira Kuklík   V
o.: Amarok Arimminum, m.: Wolfish Witch z Molu Es

Grey Alexa z Údolí ticha   V
nar. 21.6.2011, CMKU/CSV/2979/11
o.: Hitt spod Ďumbiera, m.: Daria z Údolí ticha
chov. + maj.: Ing.Karel Skoupý

Hermiona z Věrné smečky   V
nar. 17.1.2010, CMKU/CSV/2645/10
o.: Draco z Peronówki, m.: Assay z Věrné smečky
chov.: Hana Křížová, maj.: Roman Krčmář

Zephiré z Molu Es   V
nar. 28.5.2010, CMKU/CSV/2727/10
o.: Erik z Věrné smečky, m.: Arimminum Upstream
chov.: Monika Soukupová, maj.: Tomáš Landkamr

Aylin z Devínskej   VD
o.: Cett Malý Bysterec, m.: Elar z Oravy

Galadriel Sotis   VD
o.: Amore Mio Srdcerváč, m.: Desire Sotis

 

Pracovní:

Butterfly Arqeva   V1, CAC

ZM
nar. 1.7.2010
o.: Eury z Peronówki, m.: Valkýra z Molu Es
chov. + maj.: Jiřina Nekvasilová

Cenzie z Hvozdecké kotliny   V2, r.CAC

RH-FL A
o.: Nord Šedá eminence, m.: Keli z Litavské kotliny
 

Vítězů:

Aglaya z Molu Es   V1, CAC
nar. 2.12.2011, CMKU/CSV/3155/11
o.: Erik z Věrné smečky, m.: Yukon z Molu Es
chov.: Ing.Monika Soukupová maj.: Ing.Petra Dušánková

Yukon z Molu Es   V2, r.CAC
o.: Hargo L'Amico del Lupo, m.: Upstream Arimminum
chov. + maj.: Ing.Monika Soukupová

Eetee II od Úhoště   V3
nar. 20.10.2011, PKR 1-69783
o.: Czambor z Vlčího dubu, m.: Unique od Úhoště
chov.: Hana Kaufmanová maj.: Stelmachowski Grzegorz

 

Veteránů:

Brenna z Kamenaček   V1
nar. 24.11.2004, CMKU/CSV/1763/04
o.: Kairo od Úhoště, m.: Heňa Kysucká hviezda
chov.: Jan Šesták, maj.: Hana Černohorská

Upstream Arimminum   V2
o.: Aron Malý Bysterec, m.: Ambra Vlčí naděje

Daria z Údolí ticha   V3
nar. 1.7.2005, CMKU/CSV/1840/05
o.: Dak Kollárov dvor, m.: Alexa z Porčova mlýna
chov. + maj.: Ing.Karel Skoupý

Fantazie z Vlčí chaloupky   V4
nar. 25.8.2004, CMKU/CSV/1715/04
o: Agar Reolup, m.: Barča z Ponického dvora
chov.: Marcela Pluhařová, maj.: Jana Zahradníková

 

Nejhezčí pár:

1. Biaggi Lucky of Lukava + Cindy Grey Šedý poklad
2. Czambor z Vlčího dubu + Eetee II od Úhoště (Grzegorz Stelmachowski)
3. Dorren Šedý poklad + Galadriel Sotis
bez umístění Akeenah Runar Waawanyanka + Alfa Avabil
bez umíštění Goran z Deštné hory + CIA z Molu Es

Nejlepší chovatelská skupina:

1. Chovatelská stanice „z Molu Es“ - Ing.Monika Soukupová

2. Chovatelská stanice „Srdcerváč“ - Ing.Daniela Čílová

3. Chovatelská stanice „Vlčí tlapka“ - Monika Tichá

bez umístění: Chovatelská stanice „Tawy“ - Lenka Brzobohatá

 

Z galerie