Výsledky výstav

Klubová výstava - Roudnice nad Labem, 7.5.2011

Kategorie: Výstavy Aktualizováno 23. 3. 2016 17:35 Zveřejněno 11. květen 2011
Napsal Lenka Dragonari Zobrazeno: 7033

Na klubovou výstavu ČSV bylo přihlášeno 58 vlčáků a předvedeno 53.

Rozhodčí: ing. Štefan Štefík (SK)

Fotogalerie

   

PSI:

TŘÍDA ŠTĚŇAT :

CALTOO WAAWANYANKA - VN 1, nejlepší štěně
o.: Alien Srdcerváč, m.: Aset Voodoo Wolf z Peronówki
chov.: Michaela van Erne, maj.: Michal Machara

DANTE OD VOLDUŠSKÉ NIVY - VN2
o.: Quenno od Úhoště, m.: Era Chlumecké podzámčí
chov.: Michal Ekl, maj.: Dita Matěnová

 

TŘÍDA DOROSTU:

FARLEY Z DEŠTNÉ HORY - nedostavil se
o.: Art Mijaver, m.: Beky Šedý samotář
chov.: Stanislav Süsser, maj.: Josef Janko

RUBY PASSO DEL LUPO - VN, nejlepší dorost
o.: Will Passo del Lupo z Molu Es, m.: Sioux Passo del Lupo
chov.: Fabio Caselli, maj.: Magda Andrlová

 

TŘÍDA MLADÝCH :

BAILIEN ARQEVA - VD
o.: Eury z Peronówki, m.: Valkýra z Molu Es
chov.: Jiřina Nekvasilová, maj.: Markéta Vojtová

BILLY KID YTAX - V2
o.: Veron z Molu Es, m.: Angelina z Katusického dvora
chov. + maj.: Jan Podlesný

CALWIN VLČÍ NADĚJE - V3
o.: Bonifác Testamonium Diaboli, m.: Ma Cherie Arimminum
chov.: Hana Vránová, maj.: Jiří Němeček

CASSANOVA SRDCERVÁČ – VD
o.: Hitt spod Ďumbiera, m.: Anne Lee Srdcerváč
chov.: ing.Daniela Čílová, maj.: Jana Rychtárechová

ZIGGY LEE Z MOLU ES - V1,CAJC
o.: Erik z Věrné smečky, m.: Arimminum Upstream
chov.: ing.Monika Soukupová, maj.: Monika Karasová

 

MEZITŘÍDA:

ARESCO WILCZA SAGA - nedostavil se
o.: Carr Malý Bysterec, m.: Cora z Hvozdecké kotliny
chov. + maj.: Bozena Orlowska

ECCO SOTIS - VD
o.: Clif Sotis, m.: Rasty z Molu Es
chov.: Helena Hubáčková, maj.: Eva Tlatlová

 

TŘÍDA OTEVŘENÁ:

AGAR Z BŘEZOVSKÉ SAMOTY - VD
o.: Drak Lupus Bohemia Genao, m.: Bellis Stín vlka
chov.: David Seibt, maj.: Antonín Suda

AKEENAH RUNAR WAAWANYANKA - V4
o.: Agar Morušový háj, m.: Aset Voodoo Wolf z Peronówki
chov.: Michaela van Erne, maj.: Adrian a Lenka Dragonari

ALTAJ NORSKÝ VLK - V
o.: Art z Viktóriinej záhrady, m.: Fantazie z Vlčí chaloupky
chov.: Jana Zahradníková, maj.: Jaroslav Uhlíř

ARES JASMINE EYES – V3
o.: Darek z Údolí ticha, m.: Cavern z Věrné smečky
chov.: Zuzana Hubená, maj.: Lenka Brzobohatá

ARGUS JASMINE EYES - VD
o.: Darek z Údolí ticha, m.: Cavern z Věrné smečky
chov.: Zuzana Hubená, maj.: Michal Eibl

ATILLA YTAX - VD
o.: Kelt z Molu Es, m.: Angelina z Katusického dvora
chov.: Jan Podlesný, maj.: Andrej Tarasovič

BELMONDO Z REVÍRU VLKŮ – V1, CAC, ČKS
o.: Miky Passo del Lupo, m.: Jasmína Eden severu
chov. + maj.: Pavlína Kazimírová

BOUNTY Z BLATNICKÝCH VINIC - V2, res.CAC
o.: Unkas z Molu Es, m.: Aika z Vlčího dubu
chov.: Milan Hanačík, maj.: Petr Treppesch

BRAD ZE STUDENÉHO - nedostavil se
o.: Afis Testamonium Diaboli, m.: Aimé Bílý měsíc
chov.: Jiří Malimánek, maj.: Vratislav Hajtman

FIRSIN HELL Z VĚRNÉ SMEČKY - VD
o.: Ceterach Stín vlka, m.: Bell Elly z Věrné smečky
chov.: Hana Křížová, maj.: Helena Švecová

SNIPER EDEN SEVERU - D
o.: Karlik Crying Wolf, m.: Josefína Eden severu
chov.: Lucie Novoveská, maj.: Lenka Paňková

 

TŘÍDA VÍTĚZŮ:

Ch. CZ ALUCARD GREY STŘÍPEK SNŮ - V3
o.: Fas Lupus Bohemia Genao, m.: Dara spod Ďumbiera
chov.: Jaroslava Smištíková, maj.: Lenka Brzobohatá

Ch. CZ, SK AMORE MIO SRDCERVÁČ - V2, res.CAC, ČKŠ
o.: Carr Malý Bysterec, m.: Ave Tajga Arimminum
chov. + maj.: ing.Daniela Čílová

Ch. PL, SK GISOTSU CRYING WOLFV1, CAC, Klubový vítěz

o.: Argo Tajomný tulák, m.: Flash Crying Wolf
chov.: Edit Molnár, maj.: Agnieszka Boguslawska

 

TŘÍDA VETERÁNŮ:

Ch. CZ JERRY LEE Z MOLU ES - V2
o: Ali Reolup, m.: Amálka od Buližníku
chov.: ing.Monika Soukupová, maj.: Monika Karasová

Int. Ch., Ch. CZ OHNIVÁK Z MOLU ES - V1, nejlepší veterán
o.: Doran z Ponického dvora, m.: Ajbix Mrazivé ticho
chov.: ing.Monika Soukupová, maj.: Kamila Nováková

 

 

FENY:

TŘÍDA ŠTĚŇAT :

DREAM OF DARKNESS SRDCERVÁČ - VN2
o.: Gisotsu Crying Wolf, m.: Anne Lee Srdcerváč
chov.: ing.Daniela Čílová, maj.: Romana Šmídová

DŽESIE VLČÍ NADĚJE - VN1
o.: Blade z Malého ráje, m.: Ma Cherie Arimminum
chov.: Hana Vránová, maj.: Andrej Tarasovič

 

TŘÍDA MLADÝCH:

AN BIZZARÉ AMANT GRIS - V1, CAJC, nejlepší mladý
o.: Amor Sokolí oko, m.: Grey spod Ďumbiera
chov.: Martina Fišerová, maj.: Petra Burianová

ANABELLA LOSTRIS - V2
o.: Amor Sokolí oko, m.: Annie z Holštejna
chov.: Kateřina Doležalová, maj.: Hana Pauchová

BONNIE YTAX - V
o.: Veron z Molu Es, m.: Angelina z Katusického dvora
chov.: Jan Podlesný, maj.: Alena Kubátová

BOSORKA ARQEVA - nevystavena
o.: Eury z Peronówki, m.: Valkýra z Molu Es
chov.: Jiřina Nekvasilová, maj.: Jitka Křovinová

BUTTERFLY ARQEVA - VD
o.: Eury z Peronówki, m.: Valkýra z Molu Es
chov. + maj.: Jiřina Nekvasilová

DARLEY KARPATSKÝ BANDITA - VD
o.: Cody z Kopáčkova dvora, m.: Bria Bariho dvůr
chov. + maj.: Jaroslava Vosátková

HERMIONA Z VĚRNÉ SMEČKY - V4
o.: Draco z Peronówki, m.: Assay z Věrné smečky
chov.: Hana Křížová, maj.: Roman Krčmář

ZEPHIRÉ Z MOLU ES - V3
o.: Erik z Věrné smečky, m.: Arimminum Upstream
chov.: ing.Monika Soukupová, maj.: Tomáš Landkamr

 

MEZITŘÍDA:

AMBRA TAJEMNÝ PŘELUD - V3
o.: Ben z Chrlických plání, m.: Clowie Stín vlka
chov.: Dalibor Teimer, maj.: Lenka Brzobohatá

CALYPSA Z HOLŠTEJNA - nedostavila se
o.: Doran z Ponického dvora, m.: Carey Šedý chlup
chov.: Hana Procházková, maj.: Miroslava Nečadová

CHARISMA Z VĚRNÉ SMEČKY - V2, res.CAC
o.: Bref z Tištínského potoka, m.: Bell Elly z Věrné smečky
chov.: Hana Křížová, maj.: Pavel Lacza

YUKON Z MOLU ES – V1, CAC, ČKŠ, Klubový vítěz, BOB

o.: Hargo L'Amico del Lupo, m.: Arimminum Upsteram
chov.+ maj.: ing.Monika Soukupová

 

TŘÍDA OTEVŘENÁ:

AITANÁ NORSKÝ VLK - VD
o.: Art z Viktóriinej záhrady, m.: Fantazie z Vlčí chaloupky
chov. + maj.: Jana Zahradníková

AMELLY SOPHIA DE MOLAY - V2, res.CAC
o.: Drak Lupus Bohemia Genao, m.: Becky z Kamenaček
chov.: Ondřej Kloupar, maj.: Jana Šuterová

ANTARA YTAX - VD
o.: Kelt z Molu Es, m.: Angelina z Katusického dvora
chov.: Jan Podlesný, maj.: Aleš Táborský

ARYA ARQEVA - V
o.: Qeron z Molu Es, m.: Valkýra z Molu Es
chov.: Jiřina Nekvasilová, maj.: Tereza Dohnalová

ATTI Z ÚDOLÍ KOMÁRŮ - VD
o.: Kelt z Molu Es, m.: Anteia Sotis
chov.: Kamil Horák, maj.: Radek Bláha

BOOJAHEELA WAAWANYANKA - V3
o.: Atewa Bílý měsíc, m.: Aset Voodoo Wolf z Peronówki
chov. + maj.: Michaela van Erne

BUCCANEERCA MAŠKÉ WAAWANYANKA - VD
o.: Atewa Bílý měsíc, m.: Aset Voodoo Wolf z Peronówki
chov.: Michaela van Erne, maj.: Adrian a Lenka Dragonari

CASEY KARPATSKÝ BANDITA - V4
o.: Brest Sotis, m.: Bria Bariho dvůr
chov.: Jaroslava Vosátková, maj.: Alena Bílková

CASSIOPEIA STÍN VLKA – V1, CAC, ČKS
o.: Dak Kollárov dvor, m.: Bonnie Mrazivé ticho
chov.: Jana Schubertová, maj.: Lenka Brzobohatá

CYBELE KARPATSKÝ BANDITA - D
o.: Brest Sotis, m.: Bria Bariho dvůr
chov.: Jaroslava Vosátková, maj.: Veronika Mathousová

DRAČICE DARLIN Z VĚRNÉ SMEČKY - V
o.: Good Boy z Molu Es, m.: Dia Dakmat
chov.: Hana Křížová, maj.: Adrian a Lenka Dragonari

FLORITA Z VĚRNÉ SMEČKY - VD
o.: Ceterach Stín vlka, m.: Bell Elly z Věrné smečky
chov.: Hana Křížová, maj.: Petr Fíla

HAPPY WOLF KANÝČO - VD
o.: Unkas z Molu Es, m.: Jaw z Molu Es
chov.: Karel Hladík, maj.: Marie Vokáčová

CHILLI POLÁRNÍ VLK - V
o.: Akeenah Runar Waawanyanka, m.: Gita Křivoklátský Atos
chov.: Ivana Střítežská, maj.: Jiří Lučan

 

TŘÍDA VÍTĚZŮ:

Ch. PL KALA RADOV DVOR - V1, CAC
o.: Enor Malý Bysterec, m.: Esa Radov dvor
chov.: Radomír Rosík, maj.: Agnieszka Boguslawska

 

TŘÍDA VETERÁNŮ:

Ch. SK ASET VOODOO WOLF Z PERONÓWKI - V1
o.: Milo Ruskov dvor, m.: Jolly z Molu Es
chov.: Malgorzata Peron, maj.: Michaela van Erne

ORKA Z MOLU ES - V2
o: Doran z Ponického dvora, m.: Ajbix Mrazivé ticho
chov.: ing.Monika Soukupová, maj.: Jana Zetková

 

SOUTĚŽE:

NEJHEZČÍ PÁR PSŮ:

Ares JASMINE EYES + Ambra TAJEMNÝ PŘELUD

NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA:

YTAX – Antara, Atilla, Billy Kid, Bonnie

 

SPONZOŘI KLUBOVÉ VÝSTAVY ČSV:
Čerpací stanice Autocentrum Háša, s.r.o.
Bohušovicích nad Ohří
Spolupráci se sponzorem zajistila Eva Tlatlová (ECCO SOTIS)

ACANA / Orijen, Oceňovaná biologicky vhodná krmiva
Spolupráci se sponzorem zajistila Michaela van Erne (chov. stanice WAAWANYANKA)

Rozhodčí : ing.Štefan Štefík (SK)

Přihlášeno : 58 ČSV

Předvedeno : 53 ČSV

 

 

P S I :



TŘÍDA ŠTĚŇAT :

 

CALTOO WAAWANYANKA - VN 1,nejlepší stěně

o.: Alien Srdcerváč

m.: Aset Voodoo Wolf z Peronówki

chov.: Michaela van Erne,

maj.: Michal Machara

 

DANTE OD VOLDUŠSKÉ NIVY - VN2

o.: Quenno od Úhoště

m.: Era Chlumecké podzámčí

chov.: Michal Ekl,

maj.: Dita Matěnová

 

TŘÍDA DOROSTU :

FARLEY Z DEŠTNÉ HORY - nedorazil

o.: Art Mijaver

m.: Beky Šedý samotář

chov.: Stanislav Süsser,

maj.: Josef Janko

 

RUBY PASSO DEL LUPO - VN,nejlepší dorost

o.: Will Passo del Lupo z Molu Es

m.: Sioux Passo del Lupo

chov.: Fabio Caselli

maj.: Magda Andrlová

 

PSI – TŘÍDA MLADÝCH :



BAILIEN ARQEVA - VD

o.: Eury z Peronówki

m.: Valkýra z Molu Es

chov.: Jiřina Nekvasilová

maj.: Markéta Vojtová

 

 

BILLY KID YTAX - V2

o.: Veron z Molu Es

m.: Angelina z Katusického dvora

chov. + maj.: Jan Podlesný

 

 

CALVIN VLČÍ NADĚJE - V3

o.: Bonifác Testamonium Diaboli

m.: Ma Cherie Arimminum

chov.: Hana Vránová

maj.: Jiří Němeček

 

 

 

CASSANOVA SRDCERVÁČ – VD

o.: Hitt spod Ďumbiera

m.: Anne Lee Srdcerváč

chov.: ing.Daniela Čílová

maj.: Jana Rychtárechová

 

 

ZIGGY LEE Z MOLU ES - V1,CAJC

o.: Erik z Věrné smečky

m.: Arimminum Upstream

chov.: ing.Monika Soukupová

maj.: Monika Karasová

 

MEZITŘÍDA:

 

ARESCO WILCZA SAGA - nedorazil

o.: Carr Malý Bysterec

m.: Cora z Hvozdecké kotliny

chov. + maj.: Bozena Orlowska

 

 

ECCO SOTIS - VD

o.: Clif Sotis

m.: Rasty z Molu Es

chov.: Helena Hubáčková

maj.: Eva Tlatlová

 

 

TŘÍDA OTEVŘENÁ:

 

AGAR Z BŘEZOVSKÉ SAMOTY - VD

o.: Drak Lupus Bohemia Genao

m.: Bellis Stín vlka

chov.: David Seibt

maj.: Antonín Suda

 

 

AKEENAH RUNAR WAAWANYANKA - V4

o.: Agar Morušový háj

m.: Aset Voodoo Wolf z Peronówki

chov.: Michaela van Erne

maj.: Adrian a Lenka Dragonari

 

 

ALTAJ NORSKÝ VLK - V

o.: Art z Viktóriinej záhrady

m.: Fantazie z Vlčí chaloupky

chov.: Jana Zahradníková

maj.: Jaroslav Uhlíř

 

 

ARES JASMINE EYES – V3

o.: Darek z Údolí ticha

m.: Cavern z Věrné smečky

chov.: Zuzana Hubená

maj.: Lenka Brzobohatá

 

 

ARGUS JASMINE EYES - VD

o.: Darek z Údolí ticha

m.: Cavern z Věrné smečky

chov.: Zuzana Hubená

maj.: Michal Eibl

 

ATILLA YTAX - VD

o.: Kelt z Molu Es

m.: Angelina z Katusického dvora

chov.: Jan Podlesný

maj.: Andrej Tarasovič

 

 

BELMONDO Z REVÍRU VLKŮ – V1,CAC,ČKS

o.: Miky Passo del Lupo

m.: Jasmína Eden severu

chov. + maj.: Pavlína Kazimírová

 

 

BOUNTY Z BLATNICKÝCH VINIC - V2,res.CAC

o.: Unkas z Molu Es

m.: Aika z Vlčího dubu

chov.: Milan Hanačík

maj.: Petr Treppesch

 

 

BRAD ZE STUDENÉHO - nedorazil

o.: Afis Testamonium Diaboli

m.: Aimé Bílý měsíc

chov.: Jiří Malimánek

maj.: Vratislav Hajtman

 

 

FIRSIN HELL Z VĚRNÉ SMEČKY - VD

o.: Ceterach Stín vlka

m.: Bell Elly z Věrné smečky

chov.: Hana Křížová

maj.: Helena Švecová

 

 

SNIPER EDEN SEVERU - D

o.: Karlik Crying Wolf

m.: Josefína Eden severu

chov.: Lucie Novoveská

maj.: Lenka Paňková

 

TŘÍDA VÍTĚZŮ :



Ch. CZ ALUCARD GREY STŘÍPEK SNŮ - V3

o.: Fas Lupus Bohemia Genao

m.: Dara spod Ďumbiera

chov.: Jaroslava Smištíková

maj.: Lenka Brzobohatá

 

 

Ch. CZ, SK AMORE MIO SRDCERVÁČ - V2,res.CAC,ČKS

o.: Carr Malý Bysterec

m.: Ave Tajga Arimminum

chov. + maj.: ing.Daniela Čílová

 

 

Ch. PL, SK GISOTSU CRYING WOLF - V1,CAC,Klubový vítěz

o.: Argo Tajomny tulák

m.: Flash Crying Wolf

chov.: Edit Molnar

maj.: Agnieszka Boguslawska

 

 



TŘÍDA VETERÁNŮ :



Ch. CZ JERRY LEE Z MOLU ES - V2

o: Ali Reolup

m.: Amálka od Buližníku

chov.: ing.Monika Soukupová

maj.: Monika Karasová

 

Int. Ch., Ch. CZ OHNIVÁK Z MOLU ES - V1,nejlepší veterán

o.: Doran z Ponického dvora

m.: Ajbix Mrazivé ticho

chov.: ing.Monika Soukupová

maj.: Kamila Nováková

 

F E N Y :

 

TŘÍDA ŠTĚŇAT :



DREAM OF DARKNESS SRDCERVÁČ - VN2

o.: Gisotsu Crying Wolf

m.: Anne Lee Srdcerváč

chov.: ing.Daniela Čílová

maj.: Romana Šmídová

 

 

DŽESI VLČÍ NADĚJE - VN1

o.: Blade z Malého ráje

m.: Ma Cherie Arimminum

chov.: Hana Vránová

maj.: Andrej Tarasovič



 

TŘÍDA MLADÝCH:



AN BIZZARÉ AMANT GRIS - V1,CAJC,nejlepší mladý

o.: Amor Sokolí oko

m.: Grey spod Ďumbiera

chov.: Martina Fišerová

maj.: Petra Burianová

 

 

ANABELLA LOSTRIS - V2

o.: Amor Sokolí oko

m.: Annie z Holštejna

chov.: Kateřina Doležalová

maj.: Hana Pauchová

 

 

BONNIE YTAX - V

o.: Veron z Molu Es

m.: Angelina z Katusického dvora

chov.: Jan Podlesný

maj.: Alena Kubátová

 

 

BOSORKA ARQEVA - nevystavena

o.: Eury z Peronówki

m.: Valkýra z Molu Es

chov.: Jiřina Nekvasilová

maj.: Jitka Křovinová

 

 

BUTTERFLY ARQEVA - VD

o.: Eury z Peronówki

m.: Valkýra z Molu Es

chov. + maj.: Jiřina Nekvasilová

 

 

DARLEY KARPATSKÝ BANDITA - VD

o.: Cody z Kopáčkova dvora

m.: Bria Bariho dvůr

chov. + maj.: Jaroslava Vosátková

 

 

HERMIONA Z VĚRNÉ SMEČKY - V4

o.: Draco z Peronówki

m.: Assay z Věrné smečky

chov.: Hana Křížová

maj.: Roman Krčmář

 

 

ZEPHIRÉ Z MOLU ES - V3

o.: Erik z Věrné smečky

m.: Arimminum Upstream

chov.: ing.Monika Soukupová

maj.: Tomáš Landkamr

 



MEZITŘÍDA :

 

AMBRA TAJEMNÝ PŘELUD - V3

o.: Ben z Chrlických plání

m.: Clowie Stín vlka

chov.: Dalibor Teimer

maj.: Lenka Brzobohatá

 

 

CALYPSA Z HOLŠTEJNA - nedorazila

o.: Doran z Ponického dvora

m.: Carey Šedý chlup

chov.: Hana Procházková

maj.: Miroslava Nečadová

 

 

CHARISMA Z VĚRNÉ SMEČKY - V2,res.CAC

o.: Bref z Tištínského potoka

m.: Bell Elly z Věrné smečky

chov.: Hana Křížová

maj.: Pavel Lacza

 

 

YUKON Z MOLU ES – V1,CAC,ČKS,Klubový vítěz,BOB

o.: Hargo L’Amico del Lupo

m.: Arimminum Upsteram

chov.+ maj.: ing.Monika Soukupová



TŘÍDA OTEVŘENÁ:



AITANÁ NORSKÝ VLK - VD

o.: Art z Viktóriinej záhrady

m.: Fantazie z Vlčí chaloupky

chov. + maj.: Jana Zahradníková

 

 

AMELLY SOPHIA DE MOLAY - V2,res.CAC

o.: Drak Lupus Bohemia Genao

m.: Becky z Kamenaček

chov.: Ondřej Kloupar

maj.: Jana Šuterová

 

 

ANTARA YTAX - VD

o.: Kelt z Molu Es

m.: Angelina z Katusického dvora

chov.: Jan Podlesný

maj.: Aleš Táborský

 

 

ARYA ARQEVA - V

o.: Qeron z Molu Es

m.: Valkýra z Molu Es

chov.: Jiřina Nekvasilová

maj.: Tereza Dohnalová

 

 

ATTI Z ÚDOLÍ KOMÁRŮ - VD

o.: Kelt z Molu Es

m.: Anteia Sotis

chov.: Kamil Horák

maj.: Radek Bláha

 

 

BOOJAHEELA WAAWANYANKA - V3

o.: Atewa Bílý měsíc

m.: Aset Voodoo Wolf z Peronówki

chov. + maj.: Michaela van Erne

 

 

BUCCANEERCA MAŠKÉ WAAWANYANKA - VD

o.: Atewa Bílý měsíc

m.: Aset Voodoo Wolf z Peronówki

chov.: Michaela van Erne

maj.: Adrian a Lenka Dragonari

 

 

CASEY KARPATSKÝ BANDITA - V4

o.: Brest Sotis

m.: Bria Bariho dvůr

chov.: Jaroslava Vosátková

maj.: Alena Bílková

 

 

CASSIOPEIA STÍN VLKA – V1,CAC,ČKS

o.: Dak Kollárov dvor

m.: Bonnie Mrazivé ticho

chov.: Jana Schubertová

maj.: Lenka Brzobohatá

 

CYBELE KARPATSKÝ BANDITA - D

o.: Brest Sotis

m.: Bria Bariho dvůr

chov.: Jaroslava Vosátková

maj.: Veronika Mathousová

 

 

DRAČICE DARLIN Z VĚRNÉ SMEČKY - V

o.: Good Boy z Molu Es

m.: Dia Dakmat

chov.: Hana Křížová

maj.: Adrian a Lenka Dragonari

 

 

FLORITA Z VĚRNÉ SMEČKY - VD

o.: Ceterach Stín vlka

m.: Bell Elly z Věrné smečky

chov.: Hana Křížová

maj.: Petr Fíla

 

 

HAPPY WOLF KANÝČO - VD

o.: Unkas z Molu Es

m.: Jaw z Molu Es

chov.: Karel Hladík

maj.: Marie Vokáčová

 

 

CHILLI POLÁRNÍ VLK - V

o.: Akeenah Runar Waawanyanka

m.: Gita Křivoklátský Atos

chov.: Ivana Střítežská

maj.: Jiří Lučan

 







TŘÍDA VÍTĚZŮ :

 

Ch. PL KALA RADOV DVOR - V1,CAC

o.: Enor Malý Bysterec

m.: Esa Radov dvor

chov.: Radomír Rosík

maj.: Agnieszka Boguslawska

 

 

 



TŘÍDA VETERÁNŮ :



Ch. SK ASET VOODOO WOLF Z PERONÓWKI - V1

o.: Milo Ruskov dvor

m.: Jolly z Molu Es

chov.: Malgorzata Peron

maj.: Michaela van Erne

 

 

ORKA Z MOLU ES - V2

o: Doran z Ponického dvora

m.: Ajbix Mrazivé ticho

chov.: ing.Monika Soukupová

maj.: Jana Zetková

 

 

 

 

 

 

S O U T Ě Ž E :

 



NEJHEZČÍ PÁR PSŮ :



Ares JASMINE EYES + Ambra TAJEMNÝ PŘELUD

 

 



NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA :

 

 

YTAX – Antara, Atilla, Billy Kid, Bonnie

 

 

 

SPONZOR KLUBOVÉ VÝSTAVY ČSV :

 

Čerpací stanice Autocentrum Háša, s.r.o.

Bohušovicích nad Ohří

Spolupráci se sponzorem zajistila Eva Tlatlová ( ECCO SOTIS )

 

 

Oceňovaná biologicky vhodná krmiva

Spolupráci se sponzorem zajistila Michaela van Erne ( chov.stanice WAAWANYANKA )

Z galerie