Výsledky výstav

Speciální výstava - Roudnice nad Labem, 19.9.2010

Kategorie: Výstavy Aktualizováno 28. 12. 2014 23:08 Zveřejněno 20. září 2010
Napsal Lenka Dragonari Zobrazeno: 6708

Na speciální výstavu ČSV bylo přihlášeno 62 vlčáků, předvedeno jich bylo 58.

Rozhodčí: Jana Tomešková (CZ)

Fotogalerie

   

PSI

Třída dorostu

ACROY ABSAROKI - N

o.: Akeenah Runar Waawanyanka, m.: Cenzie z Hvozdecké kotliny
chov.: Daniela Adámková, maj.: Ľudmila Orgonášová

BILLY KID YTAX - VN1, NEJLEPŠÍ DOROST

o.: Veron z Molu Es, m.: Angelina z Katusického dvora
chov. + maj.: Jan Podlesný

EICO SOTIS - VN 2

o.: Clif Sotis, m.: Rasty z Molu Es
chov.: Helena Hubáčková, maj.: Lenka Faltýnková

EXPERT WOLF RHODERICK SODAR - NEVYSTAVEN

o.: Blondi Loki Polární vlk, m.: Kaimi Eden severu
chov.: Veronika Šefčíková, maj.: Lucie Novoveská

 

Třída mladých

ARGUS JASMINE EYES - V2

o.: Darek z Údolí ticha, m.: Cavern z Věrné smečky
chov.: Zuzana Hubená, maj.: Michal Eibl

BARBAR KUKLÍK - V3

o.: Aron z Aljašky, m.: Uny Tossa z Molu Es
chov.: Jaroslava Mrkosová, maj.: Tomáš Špírek

CASSANOVA SRDCERVÁČ - V1, CAJC, NEJLEPŠÍ MLADÝ

o.: Hitt spod Ďumbiera, m.: Anne Lee Srdcerváč
chov.: Daniela Čílová, maj.: Jana Rychtárechová

CECIL OD VOLDUŠSKÉ NIVY - VD

o.: Amani Stříbrný úplněk, m.: Era Chlumecké podzámčí
chov.: Michal Ekl, maj.: Eva Dvořáková

 

Mezitřída

ALTAJ NORSKÝ VLK - VD4

o.: Art z Viktóriinej záhrady, m.: Fantazie z Vlčí chaloupky
chov.: Jana Zahradníková, maj.: Jaroslav Uhlíř

ATAKOR ANDY NORSKÝ VLK - VD

o.: Art z Viktóriinej záhrady, m.: Fantazie z Vlčí chaloupky
chov.: Jana Zahradníková, maj.: Ondřej a Milan Vitvarovi

BAYAKEWAR WAAWANYANKA - VD

o.: Atewa Bílý měsíc, m.: Aset Voodoo Wolf z Peronówki
chov.: Michaela van Erne, maj.: Eva Plháková

BELMONDO Z REVÍRU VLKŮ - VD2

o.: Miky Passo del Lupo, m.: Jasmína Eden severu
chov. + maj.: Pavlína Kazimírová

BOUNTY Z BLATNICKÝCH VINIC - V1, CAC, ČKŠ

o.: Unkas z Molu Es, m.: Aika z Vlčího dubu
chov.: Milan Hanačík, maj.: Petr Treppesch

BRAD ZE STUDENÉHO - VD3

o.: Afis Testamonium diaboli, m.: Aimé Bílý měsíc
chov.: Jiří Malimánek, maj.: Vratislav Hajtman

 

Třída otevřená

AKEENAH RUNAR WAAWANYANKA - V1, CAC, ČKŠ

o.: Agar Morušový háj, m.: Aset Voodoo Wolf z Peronówki
chov.: Michaela van Erne, maj.: Adrian a Lenka Dragonari

CAIRO SOTIS - VD4

o.: Art z Viktóriinej záhrady, m.: Felon Eden severu
chov.: Helena Hubáčková, maj.: Rostislav Dušek

CIR CLEO SOTIS - VD3

o.: Art z Viktóriinej záhrady, m.: Felon Eden severu
chov.: Helena Hubáčková, maj.: Vratislav a Dana Šantrochovi

COLLIN SOTIS - V2, r.CAC

o.: Art z Viktóriinej záhrady, m.: Felon Eden severu
chov.: Helena Hubáčková, maj.: Petr Kahoun

SNIPER EDEN SEVERU - VD

o.: Karlik Crying Wolf, m.: Josefina Eden severu
chov.: Lucie Novoveská, maj.: Lenka Paňková

 

Třída pracovní

Ch.CZ FAS LUPUS BOHEMIA GENAO - VD 1

o.: Dak z Rosíkova, m.: Aretha Hanka z Vlasatic
chov.: Jana Tomešková, maj.: Jaroslava Smištíková

 

Třída vítězů

ALUCARD GREY STŘÍPEK SNŮ -   V1, CAC, Nejlepší pes, ČKŠ, BOB

o.: Fas Lupus Bohemia Genao, m.: Dara spod Ďumbiera
chov.: Jaroslava Smištíková, maj.: Lenka Brzobohatá

 

Třída veteránů

Ch.CZ JERRY LEE Z MOLU ES - V1, NEJLEPŠÍ VETERÁN

o: Ali Reolup, m.: Amálka od Buližníku
chov.: Ing.Monika Soukupová, maj.: Monika Karasová

 

FENY

Třída dorostu

AMBRA Z HERŠPIC - N

o.: Blek z Liehovarského dvora, m.: Brenna z Kamenaček
chov.: Petr Černohorský, maj.: Adéla Kurejová

BONNIE YTAX - NENASTOUPILA

o.: Veron z Molu Es, m.: Angelina z Katusického dvora
chov.: Jan Podlesný, maj.: Alena Kubátová

HERMIONA Z VĚRNÉ SMEČKY - N

o.: Draco z Peronówki, m.: Assay z Věrné smečky
chov.: Hana Křížová, maj.: Hana Křížová + Roman Krčmář

CHEBY Z VĚRNÉ SMEČKY - N

o.: Bref z Tištínského potoka, m.: Bell Elly z Věrné smečky
chov.: Hana Křížová, maj.: Kateřina Vítovcová

 

Třída mladých

AMBRA TAJEMNÝ PŘELUD - VD

o.: Ben z Chrlických plání, m.: Clowie Stín vlka
chov.: Dalibor Teimer, maj.: Lenka Brzobohatá

ASTA JASMINE EYES - V3

o.: Darek z Údolí ticha, m.: Cavern z Věrné smečky
chov.: Zuzana Hubená, maj.: Michal Eibl

BLUDIČKA KYRA SRDCERVÁČ - V1, CAJC

o.: Ceterach Stín vlka, m.: Arimminum Ave Tajga
chov.: Daniela Čílová, maj.: Dušan Pandula

BYŠKA KUKLÍK - V4

o.: Aron z Aljašky, m.: Uny Tossa z Molu Es
chov.: Jaroslava Mrkosová, maj.: Anna Šimáčková

CINDERELLA IMALA SRDCERVÁČ - DOSTATEČNÁ

o.: Hitt spod Ďumbiera, m.: Anne Lee Srdcerváč
chov.: Daniela Čílová, maj.: Barbora Sedláčková

CYBELE KARPATSKÝ BANDITA - V2

o.: Brest Sotis, m.: Bria Bariho dvůr
chov.: Jaroslava Vosátková, maj.: Veronika Mathousová

Y-HATI OD ÚHOŠTĚ - VD

o.: Ostin Eden severu, m.: Moki od Úhoště
chov.: Hana Kaufmanová, maj.: Šárka Raunerová

 

Mezitřída

AGÍA ILLIÁS NORSKÝ VLK - V3

o.: Art z Viktóriinej záhrady, m.: Fantazie z Vlčí chaloupky
chov.: Jana Zahradníková, maj.: Pavlína Hajduková

AGRI DAGI NORSKÝ VLK - VD

o.: Art z Viktóriinej záhrady, m.: Fantazie z Vlčí chaloupky
chov.: Jana Zahradníková, maj.:Milan Filo

AITANÁ NORSKÝ VLK - VD

o.: Art z Viktóriinej záhrady, m.: Fantazie z Vlčí chaloupky
chov. + maj.: Jana Zahradníková

AJGA Z DATOVA RÁJE - VD

o.: Amor Gabčov dvor, m.: Gejša z Vlčí chaloupky
chov.: Eva Myslivečková, maj.: Hynek Hajler

ALMA Z DATOVA RÁJE - VD

o.: Amor Gabčov dvor, m.: Gejša z Vlčí chaloupky
chov.: Eva Myslivečková, maj.: Lucie Kolmanová

AMELLY SOPHIA DE MOLAY - NENASTOUPILA

o.: Drak Lupus Bohemia Genao, m.: Becky z Kamenaček
chov.: Ondřej Kloupar, maj.: Jana Šuterová

ARYA ARQEVA - V2, r.CAC

o.: Qeron z Molu Es, m.: Valkýra z Molu Es
chov.: Jiřina Nekvasilová, maj.: Tereza Dohnalová

BELLA TARA Z BLATNICKÝCH VINIC - VD

o.: Unkas z Molu Es, m.: Aika z Vlčího dubu
chov.: Milan Hanačík, maj.: Jiří Drábek

BOOJAHEELA WAAWANYANKA - V1, CAC, ČKŠ

o.: Atewa Bílý měsíc, m.: Aset Voodoo Wolf z Peronówki
chov. + maj.: Michaela van Erne

BUCCANEERCA MAŠKÉ WAAWANYANKA - VD

o.: Atewa Bílý měsíc, m.: Aset Voodoo Wolf z Peronówki
chov.: Michaela van Erne, maj.: Adrian a Lenka Dragonari

DAILY WOLF RHODERICK SODAR - V4

o.: Blue de la Louve Blanche, m.: Kaimi Eden severu
chov.: Veronika Šefčíková, maj.: Radek Kunc

ENIGMA CRYING WOLF - VD

o.: Hitt spod Ďumbiera, m.: Arys z Oravy
chov.: Edit Molnár, maj.: Lucie Novoveská

 

Třída otevřená

AKKY Z ÚDOLÍ KOMÁRŮ - VD

o.: Kelt z Molu Es, m.: Anteia Sotis
chov.: Kamil Horák, maj.: Zdeňka Hanzlíková

ATTI Z ÚDOLÍ KOMÁRŮ - V4

o.: Kelt z Molu Es, m.: Anteia Sotis
chov.: Kamil Horák, maj.: Radek Bláha

BELLISA Z VĚRNÉ SMEČKY - VD

o.: Jerry Lee z Molu Es, m.: Dia Dakmat
chov.: Hana Křížová, maj.: Radek Kunc

BRENNA Z KAMENAČEK - V

o.: Kairo od Úhoště, m.: Heňa Kysucká hviezda
chov.: Jan Šesták, maj.: Petr Černohorský

CALL ME WOLF RHODERICK SODAR - V3

o.: Erik-Nanook Zlatá Palz, m.: Kaimi Eden severu
chov.: Veronika Šefčíková, maj.: Martina Lux

CORINA SOTIS - VD

o.: Art z Viktóriinej záhrady, m.: Felon Eden severu
chov.: Helena Hubáčková, maj.: Karel Hollegcha

DRAČICE DARLIN Z VĚRNÉ SMEČKY - VD

o.: Good Boy z Molu Es, m.: Dia Dakmat
chov.: Hana Křížová, maj.: Adrian a Lenka Dragonari

ELZA Z VĚRNÉ SMEČKY - VD

o.: Bref od Tištínského potoka, m.: Asay z Věrné smečky
chov.: Hana Křížová, maj.: Hana Křížová + Gabčovi

EVITA Z VĚRNÉ SMEČKY - VD

o.: Bref od Tištínského potoka, m.: Asay z Věrné smečky
chov.: Hana Křížová, maj.: Lucie Chovancová

CHYE-Z’LOWNN DE LA MOLLYNIERE DE LO’SCALE - NENASTOUPILA

o.: Crying Wolf Rambo, m.: Cyntia spod Ďumbiera
chov.: Florence Lorry Leclerc, maj.: Vratislav a Dana Šantrochovi

TRUMMY EDEN SEVERU - V2, r.CAC, ČKŠ

o.: Bengie z Katusického dvora, m.: Ešír Eden severu
chov.: Lucie Novoveská, maj.: David Šámal

XITTA Z MOLU ES - V1, CAC

o.: Aron z Aljašky, m.: Arimminum Upstream
chov.: Ing.Monika Soukupová, maj.: Miloš Pelikán

 

Třída vítězů

Ch.SK ASET VOODOO WOLF Z PERONÓWKI - V2, r.CAC

o.: Milo Ruskov dvor, m.: Jolly z Molu Es
chov.: Malgorzata Peron, maj.: Michaela van Erne

DAYEN SOTIS - V3

o.: Kondor z Krotkovského dvora, m.: Alkyona Sotis
chov.: Helena Hubáčková, maj.: Jaroslava Smištíková

Ch. SK OSSA EDEN SEVERU - V1, CAC, Nejlepší fena, ČKŠ

o.: Lupus Crying Wolf, m.: Julie z Litavské kotliny
chov. + maj.: Lucie Novoveská

 

Třída vetránů

DIA DAKMAT - V1

o: Cagi od Úhoště, m.: Borka II z Rosíkova
chov.: Dana a Karel Matušincovi, maj.: Hana Křížová

Ch.CZ, SK JULIE Z LITAVSKÉ KOTLINY - V2

o: Ariel Dar přírody, m.: Ira z Litavské kotliny
chov.: Václav Zeisek, maj.: Lucie Novoveská

 

NEJHEZČÍ PÁR PSŮ:

Akeenah Runar WAAWANYANKA + Dračice Darlin Z VĚRNÉ SMEČKY

NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA:

WAAWANYANKA – Akeenah Runar, Bayakewar, Boojaheela, Buccaneerca Mašké

Z galerie