Notice: Undefined property: YjsgCheckBrowser::$Name in /mnt/web-data2/cswolfdog_cz/public_html/www/templates/youfauna/yjsgcore/yjsg_core.php on line 338

Notice: Undefined property: YjsgCheckBrowser::$Name in /mnt/web-data2/cswolfdog_cz/public_html/www/templates/youfauna/yjsgcore/yjsg_core.php on line 341

Notice: Undefined property: YjsgCheckBrowser::$Name in /mnt/web-data2/cswolfdog_cz/public_html/www/templates/youfauna/yjsgcore/yjsg_head.php on line 213
KCHČSV - Výsledky Klubové výstavy ČSV 23.4. 2023, Drahonín

Výsledky výstav

Výsledky Klubové výstavy ČSV 23.4. 2023, Drahonín

Kategorie: Výstavy Aktualizováno 27. 4. 2023 16:19 Zveřejněno 27. duben 2023
Napsal Kateřina Hladká Zobrazeno: 937

Výsledky klubové výstavy ČSV, která se konala 23.4. 2023 v Drahoníně.

 

Ještě jednou všem moc gratulujeme!

 

PSI

Třída štěňat

1 ANTIVA CHASING GLORY VN1

2 DAMON HLAS VLKA VN3

3 LUCKY VLČÍT LAPKA VN2

Třída dorostu

4 SANTINI ŠEDÝ POKLAD VN1

Třída mladých

5 AZIR SUDEN UNI - nenastoupil

6 CAR HLAS VLKA D

7 CASSIUS TOR ZIREAEL VD

8 CERNOBOG CORVI MAEBRANO VD

9 CODIAK HLAS VLKA VD

10 EECHEN VLČÍ ŠTĚSTÍ V

11 EGERÍK IV OD ÚHOŠTĚ V2

12 EMBRY VLČÍ ŠTĚSTÍ V4

13 EMMET VLČÍ ŠTĚSTÍ V

14 HARGO KARPATSKÝ BANDITA VD

15 CHAR ANWAR V3

16 KAIROS VLČÍ TLAPKA VD

17 KALIBA VLČÍ TLAPKA V

18 LEON VIKVEL WOLF V1, CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH

Mezitřída

19 ENZO BĚLSKÉHO HÁJEČKU V2. res. CAC

20 HIDEJOŠI ANWAR - nenastoupil

21 HURVÍNEK ANWAR V1, CAC, ČKŠ

22 RUFUS ŠEDÝ POKLAD VD3

Třída otevřená

23 AL HEKTOR HLAS VLKA V1, CAC, ČKŠ

24 ALBI HLAS VLKA - nenastoupil

25 ALEX DANCING WARRIOR V

26 BAIKAN SRDCE DRAKA VD

27 CAIUS OD ŠESŤÁKU- nenastoupil

28 CAYUGA UNEGA WAHYA VD

29 COFFI UNEGA WAHYA V

30 FADIL GRIBEDYR - nenastoupil

31 FINGOLFIN GRIBEDYR V3

32 GERALT SILESIAN HUNTER - nenastoupil

33 KREK SRDCERVÁČ - nenastoupil

34 ORFEUS ŠEDÝ POKLAD V2, res. CAC

35 PANCHOKATUSICKÉHO DVORA VD

36 PHANTOM ŠEDÝ POKLAD V4

37 RAVEN III OD ÚHOŠTĚ - nenastoupil

38 WOLVERIN DIVOKOU KRVÍ D

Třída pracovní

39 AKIM DUNAJSKÝ VLK V2, res.CAC

40 CHIRON VIKVEL WOLF - nenastoupil

41 JUSTIFY KASSIUS MOLU ES V1, CAC, ČKŠ

42 OBI-WAN MALÝ BYSTEREC V3

43 ORI GREY STŘÍPEK SNŮ VD4

Třída vítězů

44 AVUR MAEG BRANO V1, CAC, BOB, KLUBOVÝ VÍTĚZ, ČKŠ

45 LAMBORGINO MOLU ES V2, res.CAC

46 MORTIMER ŠEDÝ POKLAD V4

47 MUFASA ŠEDÝ POKLAD V3

Třída veteránů

48 BUDULÍNEK MOLU ES V2

49 LAHASH II PERONÓWKI V1, BOV

Třída čestná

50 ZDYCHAVSKY VLK BODRIK V2

51 KORRY MOLU ES V1

FENY

Třída štěňat

52 ANARCHY CHASING GLORY N

53 DUCHESS NATHEDA VN1, NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ

54 LUNA FREYA VLČÍ TLAPKA VN3

55 ODYSEA VETONIMIA MOLU ES N4

56  OIA MOLU ES VN2

Třída dorostu

57 HAIDY IV OD ÚHOŠTĚ VN1, NEJLEPŠÍ DOROST

Třída mladý

58 ARRIETTY CHRÁSTECKÉ VSI V

59 BELLA STRÁŽCE ŠUMAVY VD

60 BEZINKA STRÁŽCE ŠUMAVY VD

61 BOMBARDINA V

62 CAMIRA NATHEDA LUPUS BELLIATUS V

63 DAISY MAYA STRÁŽCE WALHALY VD

64 EUPHORIA RAYA VLČÍ ŠTĚSTÍ V4

65 HESTIÁ KARPATSKÝ BANDITA VD

66 MEGAN II EDEN SEVERU V2

67 MELODY ČIERNY ÓNYX V

68 MYRIS VIKVEL WOLF V1, CAJC, BOJ, KLUBOVÝ VÍTEŽ MLADÝCH

69 TARRA TAO ARQEVA V

70 WIN MALÝ BYSTEREC V3

Mezitřída

71 BALADA DUNAJSKÝ VLK V2, res.CAC

72 DAMARIS MAYA VLČÍ ŠTĚSTÍ- nenastoupila

73 DIXI DUBNIČANKY V

74 DOLCE FIORE EVA VLČÍ ŠTĚSTÍ V1, CAC, ČKŠ

75 QUERIDA ŠEDÝ POKLAD V3

76 RAMIRE CORDA ELIZABETH LUPORUM V4

77 WALKYRIA MALÝ BYSTEREC - nenastoupila

Třída otevřená

78 ALASKA LUPUS BELLIATUS - nenastoupila

79 ALLEGRA WOLF OF THE HIGHLANDS - nenastoupila

80 AMBER EYES VLČÍ MÝTUS V

81 ANARCHIE HLAS VLKA V2, res.CAC, ČKŠ

82 ANILOPE HLAS VLKA - nenastoupila

83 BABÍ LÉTO UNEGA WAHYA V3

84 BELLA VLČÍ ŠTĚSTÍ V

85 BRIXIE VLČÍ PRAMEN VD

86 FRIGG ANWAR V4

87 GAIA MIRACLE MIA V1, CAC, BOS, KLUBOVÝ VÍTĚZ

88 ILEEN BELLAIMY VLČÍT LAPKA V

89 MYLADY MYSTERY ARQEVA V

Třída pracovní

90 GLORY MIRACLE MIA V1, CAC, ČKŠ

91 HAZAL AYAD MIRACLE MIA V2, res.CAC

92 VIOLKA III OD ÚHOŠTĔ VD3

Třída vítězů

93 CRAZY CHASING GLORY V3

94 GINGER PASSO DEL LUPO V1, CAC, ČKŠ

95 MIRACLE MOLU ES V2, res.CAC

Třída veteránů

96 BAILEEN VLČÍ TLAPKA V3

97 BRENNA ANWAR V1

98 CIRI ANWAR V2

Třída čestná

99 KA LUPINKA MOLU ES V1

Nejlepší pár psů

1. AKIM Dunajský vlk,BALADA Dunajský vlk

2. Enzo Bělského háječku,Bombardina

3. Ori Grey Střípek snů,Arrietty Chrástecké vsi

Nejllepší chovatelská skupina

1. Anwar

2. Šedý Poklad

3. Hlas Vlka

Z galerie