Výsledky výstav

Speciální výstava ČSV 11. září 2022, Týnec nad Labem

Kategorie: Výstavy Aktualizováno 19. 9. 2022 10:35 Zveřejněno 19. září 2022
Napsal Lenka Dragonari Zobrazeno: 207

rozhodčí exteriéru: psi - J.Jedlička

                              feny – Miroslav Václavík

Třída mladých

1 ARTEX HARCOVSKÝ VLK nenastoupil

2 BAKY VLČÍ SÍLA V2

3 CODIAK HLAS VLKA V4

4 COLIN VLČÍ PRAMEN nenastoupil

5 ENZO Z BĚLSKÉHO HÁJEČKU nenastoupil

6 HIDEJOŠI ANWAR nenastoupil

7 HURVÍNEK ANWAR V1

8 CHAR ANWAR V

9 NORBERT Z MOLU ES V3

10 PASCAL ŠEDÝ POKLAD VD

11 THORBJORN Z KATUSICKÉHO DVORA VD

 

Mezitřída

12 AKIM KALIX V

13 ANIK CAIRSON VLKOŠEDÝ KRÁL ŠUMAVY VD

14 ARCHI VLKOŠEDÝ KRÁL ŠUMAVY V

15 CAIUS OD ŠESŤÁKU V

16 CIRO OD ŠESŤÁKU V

17 FADIL GRIBEDYR V2, r.CAC

18 FALCO ZE STUDENÉHO V

19 MAUX Z MOLU ES V1, CAC, ČKŠ

20 MOSS Z MOLU ES V

21 ORFEUS ŠEDÝ POKLAD V3

22 PHANTOM ŠEDÝ POKLAD V4

 

Otevřená

23 AL HEKTOR HLAS VLKA V3

24 ALBI HLAS VLKA nenastoupil

25 APOLLO RADYN VLKOŠEDÝ KRÁL ŠUMAVY V

26 BALDUR GRIBEDYR V

27 CANIS DROGON NATHEDA V

28 CURT SERIGALA nenastoupil

29 DIEGO Z RUDÉHO ÚDOLÍ V

30 GARRY LEE FORESTA INCANTATA VD

31 CHU-CHO Z POSTUPICKÉHO PODLESÍ VD

32 LAMBORGINO Z MOLU ES V

33 MAX Z BLATNICKÝCH VINIC VD

34 MORTIMER ŠEDÝ POKLAD V2, r.CAC

35 ORIN Z BLATNICKÝCH VINIC VD

36 QERDYS ARQEVA V1, CAC, ČKŠ

37 RAVEN III OD ÚHOŠTĚ V4

 

Pracovní

38 ARGO ZE SKŘINÁŘOVA V4

39 CHAAN ČONO Z MOLU ES V1, CAC

40 JUSTIFY KASSIUS Z MOLU ES V2, r.CAC, ČKŠ

41 TRAPPER GREY STŘÍPEK SNŮ V3

 

Vítězů

42 AVUR MAEG BRANO V1, CAC, ČKŠ, VSV, BOB

43 BLUEAKEOM BIGBOSS V

44 ZDYCHAVSKY VLK BODRIK V

45 ELDRIDGE Z MOLU ES V

46 KENZO POWER ŠEDÝ POKLAD V4

47 KORRY Z MOLU ES V2, r.CAC

48 MUFASA ŠEDÝ POKLAD V3

 

Veteránů

49 BUDULÍNEK Z MOLU ES V1, BOV

50 CAIR POTOMOK VLKOV V2

51 DEW Z KATUSICKÉHO DVORA nenastoupil

52 KRAKEN KUKLÍK V3

 

Čestná

53 ORI GREY STŘÍPEK SNŮ V1

 

 

---

Třída štěňat

54 HESTIÁ KARPATSKÝ BANDITA VN1, nej.štěně

55 QÍ RUNA SRDCERVÁČ SRDCERVÁČ VN2

 

Dorostu

56 AMBER Z CHRÁSTECKÉ VSI VN1,nej.dorost

57 ARRIETTY Z CHRÁSTECKÉ VSI VN

58 BEZINKA STRÁŽCE ŠUMAVY VN

59 CAMIRA NATHEDA LUPUS BELLIATUS VN4

60 DIXI Z DUBNIČANKY VN3

61 HIMALAYA KIARA SILESIAN HUNTER N

62 MISSI LL EDEN SEVERU EDEN SEVERU VN2

 

Mladých

63 AKIRA CRAZY MIRACULIS ORCHIS V3

64 AMBER EYES VLČÍ MÝTUS V2

65 CIRILLA GREY HLAS VLKA V4

66 DAISY MAYA STRÁŽCE WALHALY VD

67 DOLCE FIORE EVA VLČÍ ŠTĚSTÍ V1, CAJC, VSVM, BOJ

68 ERA Z BĚLSKÉHO HÁJEČKU VD

69 QUEEN OF W OLF ŠEDÝ POKLAD VD

70 RAMIRA CORDA ELIZABETH LUPORUM VD

 

Mezitřída

71 ALMÍNA CALUPO BOHEMIA odstoupila

72 CALYPSO CHASING GLORY nenastoupila

73 MIRACLE Z MOLU ES V1

74 QUENUŠKA OD ÚHOŠTĚ VD2

 

Otevřená

75 CAPPUCCETTOROSSO E HIMALAYA V

76 ALLEGRA W OLF OF THE HIGHLANDS nenastoupila

77 ANARCHIE HLAS VLKA V2, r.CAC

78 ANILOPE HLAS VLKA V1, CAC, ČKŠ, VSV

79 FARIJA SALLY VLČÍ STÍN VD

80 FILLA Z LITAVSKÉ KOTLINY VD

81 FRIGG ANWAR V4

82 ILEEN BELLAIMY VLČÍ TLAPKA D

83 JASMÍNKA II. EDEN SEVERU nenastoupila

84 MURIEL SRDCERVÁČ VD

85 ULRIKA S DIVOKOU KRVÍ V3

86 YLA FREYA GREY STŘÍPEK SNŮ VD

 

Pracovní

87 FALKA S DIVOKOU KRVÍ V2, r.CAC

88 SIENA MALY BYSTEREC V1, CAC, ČKŠ

 

Vítězů

89 BUTTERFLY LUPUS BELLIATUS V2,r.CAC

90 CAPPUCETTO ROSSO E GHIACCIO VD

91 GINGER PASSO DEL LUPO V3

92 CHANDRAKALI Z MOLU ES V4

93 LEGENDA MOAI ŠEDÝ POKLAD V1, CAC, ČKŠ

 

Veteránů

94 AGLAYA Z MOLU ES V4

95 CIRI ANWAR V2

96 CRYSTALI Z BŘEZOVSKÉ SAMOTY nenastoupila

97 FREYA SOTIS V3

98 HOPE GREY STŘÍPEK SNŮ V1

 

Čestná

99 FU FINKA Z MOLU ES V1, BOS

 

Nejlepší pár

1.Hope Grey + Trapper Grey Střípek snů

2.Archi Vlkošedý král Šumavy + Filla z Litavské kotliny

3.Blueakeom BigBoss + Cappuccetto Rosso e Ghiaccio

 

Nejlepší CHS

1. z Molu Es

2. Anwar

3. Hlas vlka

Z galerie