Výsledky výstav

KLUBOVÁ VÝSTAVA 27. 9. 2020 Týnec nad Labem

Kategorie: Výstavy Aktualizováno 29. 9. 2020 17:10 Zveřejněno 29. září 2020
Napsal Lenka Dragonari Zobrazeno: 275

FENY / FEMALES (rozhodčí Petra Márová)

Třída štěňat (baby)

1 Baireen Covi DonDin Wolf  	VN1
2 Polárka ArQeVa  	VN2

Třída dorostu (puppy)
3 Raisin s Divokou  krví  	VN1

Třída mladých (junior)
4 Amálka z Lesa pod Pancířem  	V
5 Ammy Strážce Šumavy  	VD		
6 Anarchie Hlas vlka  	V3
7 Anilope Hlas vlka  	nenastoupila
8 Batea Toulavé srdce  	nesnastoupila
9 Butterfly Lupus Belliatus  	V4
10 Elis ze Studeného  	V
11 Frigg Anwar  	V
12 Ghiaccio Cappuccetto Rosso e  	V1, CAJC, BOJ
13 Ileen Bellaimy Vlčí tlapka  	V2
14 Jasmínka II. Eden severu  	V
15 Oxxi Arqeva  	VD
16 Pandora Triss Ranuncul s Divokou Krví  	nenastoupila
17 Sienna Malý Bysterec  	VD

Mezitřída (intermediate)
18 Anu Inti Vlk z Podstráně  	VD
19 Atka z Narog  	V4
20 Bessi z Černolic  	VD
21 Borůvka Sando noriko  	nenastoupila	
22 Ka Lupinka z Molu Es  	V1, CAC, ČKŠ
23 Khálí s Divokou krví  	VD
24 Kulička z Molu Es  	VD	
25 Legenda MOAI Šedý poklad  	V2, r. CAC
26 Luna Lovegood s Divokou krví  	V
27 Muriel Srdcerváč  	V3	
28 Nemesis Mistle Nyx s Divokou krví   	VD
29 Nimue Zeki s Divokou krví  	VD
30 Yla Freya Grey Střípek snů  	nenastoupila

Třída otevřená (open)
31 Alenka Krhův Dvůr  	nenastoupila
32 Allegra Wolf of the Highlands  	V
33 Ambra Kouzlo vlků  	V4
34 Arabela Meea DonDin Wolf  	VD
35 Bríseovna Strážce Walhaly  	VD
36 Danann Erin Anwar  	V
37 El Carcoolka z Molu Es  	V
38 Faylinn Vlčí tlapka  	VD
39 Genny z Molu Es  	nenastoupila
40 Greys z Katusického dvora  	V
41 Chandrakali  z Molu Es  	V1, CAC
42 Charleen Šedý poklad  	V2, r. CAC, ČKŠ
43 Ice Queen z Molu Es 	V
44 Kaila z Molu Es  	V3	
45 Nymeria z Katusického dvora  	nenastoupila
46 Onchu Kuklík  	nenastoupila
47 Xylona Grey Střípek snů  	V

Třída pracovní (working) 48 Dášenka z Litavské kotliny V1, CAC, ČKŠ 49 Eris Anwar V2, r. CAC 50 Falka s Divokou krví V3 Třída vítězů (winner) 51 Asta z Opoja pod hájom VD 52 Birsa Gribedyr V3 53 Enigma Šedý poklad V2, r. CAC 54 Fu Finka z Molu Es V1, CAC, ČKŠ, KV, BOB 55 Charis Dakmat VD 56 Tamarinda Grey Střípek Snů V4 Třída veteránů (veteran) 57 Aglaya z Molu Es V1, BOV 58 Annabela z Vlčí boudy V4 59 Elli Srdcerváč V3 60 Xitta z Molu Es V2
Třída čestná (honour) 61 Hope Grey Střípek snů V1


PSI / MALES (rozhodčí Anna Kochan)
Třída štěňat (baby) 62 Faruk Gres Miracle Mia VN1, nej. štěně Třída dorostu (puppy) 63 Pancho z Katusického dvora VN1, nej. dorost 64 Radegast s Divokou krví VN3 65 Regis s Divokou krví VN2 Třída mladých (junior) 66 Adam z Lesa pod Pancířem V4 67 Al Hektor Hlas vlka nenastoupil 68 Alex z Lesa pod Pancířem VD 69 Avur Maeg Brano V1, CAJC 70 Azrael Strážce Šumavy D 71 Balto Akim Vlčí stěstí V 72 Cedric Diggory Mé vlčí já V 73 Enzo Perseus ze Studeného V3 74 Inid Vlčí tlapka D 75 Joey II. Eden Severu V 76 Karloff Lupus Ardor VD 77 Lamborgino z Molu Es VD 78 Max z Blatnických vinic V 79 Mufasa Šedý poklad V2 Mezitřída (intermediate) 80 Bentley Sando Noriko V 81 Cezar Jižní strana ráje VD 82 Eyko Silesian Hunter V 83 Frey z Rudého údolí V2, r. CAC 84 Chip Vlčí tlapka V 85 Ikar z Kladenské záře V3 86 Justify Kassius z Molu Es V4 87 Kai Dakmat V 88 Káj Dakmat nenastoupil 89 Korry z Molu Es V1, CAC1 ČKŠ 90 Lancelot Šedý poklad V 91 Yarda Grey Střípek snů VD
Třída otevřená (open) 92 Ali Vlk z Podstráně nenastoupil 93 Allien Ice Zázrak lesů V 94 Argo del Rio Fenrir V3 95 Aron z Tomaru D 96 Ben Od Šesťáku VD 97 Bodrik Zdychavsky vlk V 98 Darius Dino Silesian Hunter VD 99 Druid III od Úhoště V 100 Frodo Lucky of Lukava nenastoupil 101 Go Camo z Molu Es D 102 Iceman Dakmat V4 103 Jagger Šedý poklad V2, r. CAC 104 Jazz Dakmat V1, CAC,ČKŠ 105 Krek Srdcerváč V 106 Ori Grey Střípek snů V 107 Trapper Grey Střípek snů VD Třída pracovní (working) 108 Guy de Maupassant z Molu Es VD2 109 J.T. z Molu Es V1, CAC, ČKŠ Třída vítězů (winner) 110 Blueakeom BigBoss V1, CAC, ČKŠ, KV, BOS 111 Cullen Miracle Mia V2, r. CAC
112 Dew z Katusického dvora VD
113 Drausus z Molu Es V 114 Erron z Molu Es V4 115 Finn z Katusického dvora V3 116 Cheyen Dakmat V
117 Kraken Kuklík nenastoupil
Třída veteránů (veteran) 118 Azték Vlčí dech V1 119 Cair Potomok vlkov nenastoupil 120 Cuki Amant Gris V2 121 Gero Kuklík nenastoupil Třída čestná (honour) 122 Budulínek z Molu Es V1 123 Chaan Čono z Molu Es V2 Nej. pár (best brace) 1. Sienna Malý Bysterec + Blueakeom BigBoss 2. Asta z Opoja pod Hájom + Cullen Miracle Mia 3. Hope Grey Střípek snů + Trapper Grey Střípek snů Nej. chovatelská skupina (best breeders´group) 1. z Molu Es 2. Šedý poklad 3. Střípek snů

Z galerie