Výsledky výstav

SPECIÁLNÍ VÝSTAVA 26. 9. 2020 Týnec nad Labem

Kategorie: Výstavy Aktualizováno 29. 9. 2020 17:08 Zveřejněno 29. září 2020
Napsal Lenka Dragonari Zobrazeno: 183

FENY / FEMALES (rozhodčí Anna Kochan)

Třída štěňat (baby)

1 Baireen Covi DonDin Wolf  	VN1

Třída mladých (junior)
2 Ammy Strážce Šumavy  	VD
3 Anarchie Hlas vlka  	V4
4 Anilope Hlas vlka  	V3
5 Batea Toulavé srdce  	nenastoupila
6 Butterfly Lupus Belliatus  	VD
7 Elis ze Studeného  	nenastoupila
8 Frigg Anwar  	VD
9 Ghiaccio Cappuccetto Rosso e  	V2
10 Ileen Bellaimy Vlčí tlapka  	V1, CAJC, BOJ
11 Meduňka III od Úhoště	VD
12 Sienna Malý Bysterec  	VD

Mezitřída (intermediate)
13 Anu Inti Vlk z Podstráně  	nenastoupila
14 Atka z Narog  	V3
15 Borůvka Sando noriko  	diskvalifikace
16 Ka Lupinka z Molu Es  	V2, r. CAC
17 Khálí s Divokou krví  	VD4
18 Legenda MOAI Šedý poklad  	V1, CAC, ČKŠ, VSV, BOS
19 Nemesis Mistle Nyx s Divokou krví	VD
20 Nimue Zeki s Divokou krví  	VD
21 Yla Freya Grey Střípek snů  	nenastoupila

Třída otevřená (open)
22 Alenka Krhův Dvůr  	nenastoupila
23 Allegra Wolf of the Highlands  	V
24 Ambra Kouzlo vlků  	V2, r. CAC
25 Arabela Meea DonDin Wolf  	V3
26 Dakar z Rudéjo údolí	VD
27 Danann Erin Anwar  	VD
28 Faylinn Vlčí tlapka  	VD
29 Genny z Molu Es  	nenastoupila
30 Chandrakali  z Molu Es 	V1, CAC
31 Charleen Šedý poklad  	VD
32 Ice Queen z Molu Es  	V
33 Nymeria z Katusického dvora  	nenastoupila
34 Onchu Kuklík  	nenastoupila
35 Xylona Grey Střípek snů  	V4

Třída pracovní (working)
36 Dášenka z Litavské kotliny  	V2, r. CAC
37 Eris Anwar  	V1, CAC, ČKŠ
38 Falka s Divokou krví  	V3

Třída vítězů (winner)
39 Asta z Opoja pod hájom  	VD4
40 Birsa Gribedyr  	V3
41 Enigma Šedý poklad  	V1, CAC, ČKŠ
42 Fu Finka z Molu Es  	V2, r. CAC
43 Charis Dakmat  	VD
44 Tamarinda Grey  Střípek Snů 	VD

Třída veteránů (veteran)
45 Aglaya z Molu Es 	nenastoupila
46 Annabela z Vlčí boudy  	V1
47 Xitta z Molu Es  	V2
Třída čestná (honour) 48 Hope Grey Střípek snů V1

PSI/ MALES (rozhodčí Petra Márová)
Třída štěňat (baby) 49 Faruk Gres Miracle Mia VN1, nej. štěně Třída dorostu (puppy) 50 Pancho z Katusického dvora VN1, nej. dorost 51 Radegast s Divokou krví nenastoupil Třída mladých (junior) 52 Al Hektor Hlas vlka nenastoupil 53 Avur Maeg Brano V1, CAJC 54 Enzo Perseus ze Studeného V 55 Inid Vlčí tlapka VD 56 Karloff Lupus Ardor V2 57 Lamborgino z Molu Es V3 58 Max z Blatnických vinic V4 59 Mufasa Šedý poklad V Mezitřída (intermediate) 60 Bentley Sando Noriko V 61 Cezar Jižní strana ráje VD 62 Eyko Silesian Hunter V4 63 Frey z Rudého údolí VD 64 Chip Vlčí tlapka VD 65 Ikar z Kladenské záře V1, CAC, ČKŠ 66 Justify Kassius z Molu Es V2, r. CAC 67 Kai Dakmat V 68 Káj Dakmat V 69 Korry z Molu Es V3 70 Lancelot Šedý poklad VD
71 Matys Srdcerváč V
72 Yarda Grey Střípek snů V Třída otevřená (open)
73 AKIM Dunajský vlk V
74 Ali Vlk z Podstráně nenastoupil 75 Allien Ice Zázrak lesů V 76 Argo del Rio Fenrir V
77 Argo ze Skřinářova VD
78 Aron Kouzlo vlků V
79 Aron z Tomaru VD
80 Bodrik Zdychavsky vlk V4
81 Darius Dino Silesian Hunter V
82 Druid III od Úhoště V2, r. CAC
83 Frodo Lucky of Lukava V
84 Go Camo z Molu Es V
85 Jagger Šedý poklad V1, CAC, ČKŠ 86 Jazz Dakmat V3 87 Krek Srdcerváč V 88 Ori Grey Střípek snů V 89 Trapper Grey Střípek snů V
Třída pracovní (working) 90 Chaan Čono z Molu Es V1, CAC 91 J.T. z Molu Es V2, r. CAC, ČKŠ Třída vítězů (winner) 92 Blueakeom BigBoss V1, CAC, ČKŠ, VSV, BOB 93 Cullen Miracle Mia V2, r. CAC 94 Dew z Katusického dvora V 95 Drausus z Molu Es V 96 Erron z Molu Es V3 97 Finn z Katusického dvora V 98 Cheyen Dakmat V4 99 Kraken Kuklík nenastoupil Třída veteránů (veteran) 100 Azték Vlčí dech V2 101 Cair Potomok vlkov V1, BOV 102 Cuki Amant Gris V3 103 Gero Kuklík nenastoupil Třída čestná (honour) 104 Budulínek z Molu Es V1 Nej. pár (best brace) 1. Asta z Opoja pod Hájom + Cullen Miracle Mia 2. Butterfly Lupus Belliatus + Blueakeom BigBoss
3. Hope Grey Střípek snů + Trapper Grey Střípek snů

Nej. chovatelská skupina (best breeders´group)
1. z Molu Es 2. Šedý poklad 3. Střípek snů

Z galerie