Kalendář akcí

Předchozí měsíc Předchozí den Následující den Následující měsíc
Rok Měsíc Týden Dnes Vyhledat Přejít na měsíc

Zkouška vytrvalosti psa

neděle, 6. listopad 2022, 07:00am - 05:00pm
od Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Shlédnutí : 1476

Datum konání: 6. listopadu 2022 (neděle)

Místo konání: Nymburk

Start a zázemí bude na prostranství u zimního stadionu (GPS 50.1817400N, 15.0358478E), kde je možné i zaparkovat.

Trasa zkoušky vede po rovině (bez výrazných stoupání a klesání) a ve větší části mimo asfalt (pískové, štěrkové, polní, travnaté cesty) a převážně po širokých cestách s možností míjení a předjíždění. Trasa bude jednoznačně označena, aby nedocházelo k bloudění účastníků. Trať vede 20km tam a 20km zpátky (v případě I. stupně zkoušky) a navazujícího 30km okruhu (v případě II. stupně zkoušky). Na obrátce bude kontrola a občerstvení.

Zkoušku je možno absolvovat na kole, koloběžce nebo během, limity pro úspěšné dokončení zkoušky jsou uvedeny ve zkušebním řádu. Jednotliví účastníci budou startovat individuálně s časovým odstupem. Psi musí být po celou dobu zkoušky na vodítku. V případě méně fyzicky zdatného psovoda je možnost střídání na část trasy. Botičky pro psa nejsou povoleny!

V okolí se nachází několik restaurací a obchodů pro občerstvení lidí, psy můžete občerstvovat a koupat v řece Labi, kterou trasa zkoušky ve většině své délky sleduje.

 

Prosíme zájemce o třetí stupeň zkoušky (ZVP 3), aby se co nejdříve ozvali, abychom se mohli rozhodnout, zda ji letos otevřeme.

 

Celá pravidla a další informace najdete ve zkušebním řádu.


Propozice

 

Přihláška ke stažení zde - zašlete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., uzavírka přihlášek je 30.10.2022.

Místo : Nymburk
Kontakt : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zpět

Z galerie