Notice: Undefined property: YjsgCheckBrowser::$Name in /mnt/web-data2/cswolfdog_cz/public_html/www/templates/youfauna/yjsgcore/yjsg_core.php on line 338

Notice: Undefined property: YjsgCheckBrowser::$Name in /mnt/web-data2/cswolfdog_cz/public_html/www/templates/youfauna/yjsgcore/yjsg_core.php on line 341

Notice: Undefined property: YjsgCheckBrowser::$Name in /mnt/web-data2/cswolfdog_cz/public_html/www/templates/youfauna/yjsgcore/yjsg_head.php on line 213
KCHČSV - Zápis ze schůze organizační komise, region Čechy, Řitka, 14.1.2023

Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Kniha ČSV

Rádi přivítáme zejména začátečníky na akci konané pod záštitou Klubu, pokročilejší samozřejmě vítáme také a i pro ně jsou zde otevřené kategorie. Přihlášky mailem. Více na http://www.cswolfdog.cz/index.php/akce/kalendar-akci/icalrepeat.detail/2024/05/17/343/-/na-sumendu-na-cumendu-nyrsko-18-19-5

načumnašumresnačumnašumres

Přejeme všem členům klidné svátky a a mnoho úspěchů v roce 2024.

pf2024pf2024

Zveme Vás na tradiční předvánoční sranda-závod v netradičních disciplínách "O kapra Karla Hartla", který se bude konat v prostorách ZKO Komárov. 

kap1kap1

 

OMLOUVÁME SE VŠEM ZÁJEMCŮ, ZKOUŠKA JE LETOS Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ ZRUŠENA. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Zveme všechny majitele československých vlčáků (i jiných plemen) na zkoušku vytrvalosti psa 26.11.2023 v Nymburku. 

Více informací v kalendáři

VYPRODÁNO!

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 135 hostů a žádný člen

Zápisy ze schůzí

Zápis ze schůze organizační komise, region Čechy, Řitka, 14.1.2023

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 26. 1. 2023 21:43 Zveřejněno 26. leden 2023
Napsal Helena Jahelková Zobrazeno: 349

Přítomni: Dragonari, Jahelková, Kotulánová, Moravcová, Nováková, Slezáčková, Šuster, Zeisek

Omluven: Treppesch

Host: Šusterová

 

Předseda Václav Zeisek zahájil schůzi. Vyzval pokladní Janu Kotulánovou, aby informovala Organizační komisi o dosavadním přehledu výdajů a příjmů za minulý rok za akce. Nárůst výdajů oproti minulému roku byl dán zejména nákupem stanů pro výstavy a bonitace (cca 60 000 Kč).

 

Dále byly probrány akce na rok 2023:

2.4. 2023: Seznámení se svodem a bonitací ZKO Karlštejn, 11.ročník (akce pod záštitou Klubu, organizátor Helena Jahelková)

16.4. 2023: Jarní svod a bonitace, ZKO Komárov, rozhodčí z exteriéru Monika Soukupová, figuranta zajišťuje Václav Zeisek (Klubová akce)

28.4-1.5. 2023: Výcvikový víkend Nadějkov, figurant Tomáš Králík, součástí bude nácvik svodu a bonitace, které povede Kamila Nováková, a dále 1.5. zkoušky z výkonu dle MZŘ/NZŘ (akce pod záštitou Klubu, organizátor Václav Zeisek)

14.7.-23.7.2023: Letní výcvikový tábor, Mozolov u Nadějkova, součástí budou zkoušky z výkonu dle MZŘ/NZŘ a KJČR (akce pod záštitou Klubu, organizátor Václav Zeisek)

V rámci tábora proběhne také 15.7. Letní svod a bonitace, rozhodčí z exteriéru Monika Soukupová, figuranta zajišťuje Václav Zeisek (Klubová akce)

a 16.7. Memoriál Jana Gorela, stopařský závod dle FPr1+FPr3 (akce pod záštitou Klubu, organizátor Václav Zeisek)

začátek září 2023: Seznámení se svodem a bonitací Nýrsko či Nepomuk, 2.ročník (akce pod záštitou Klubu, organizátor Tereza Moravcová a Lenka Dragonari)

23.9.2023: Podzimní svod a bonitace, Týnec nad Labem, rozhodčí z exteriéru Miroslav Václavík, figuranta zajišťuje Kamila Nováková (Klubová akce)

24.9.2023: Speciální výstava, Týnec nad Labem, rozhodčí Miroslav Václavík a Jindřich Jedlička (Klubová akce)

Prosinec 2023: Kapr Karla Hartla (bude zaslána výzva, zdali bude někdo ochoten další ročník pořádat, zajistí Helena Jahelková)

 

Další:

Hana Slezáčková se nabídla, že by byla ochotná zajistit cedulky z 3D tiskárny za cenu cca 20Kč z tvrzeného plastu na stopařské závody.

Vyvěšení informací o zasílání zkoušek a závodů do pracovního jedince za rok 2023- H.Jahelková.

Zapsala Helena Jahelková

Z galerie