http://www.cswolfdog.cz/images/com_adsmanager/categories/1cat_t.jpgChovatelská inzerce

Inzerce plánovaných spojení nebo celých vrhů (inzerovat zde mohou pouze majitelé chovatelské stanice)

2 Výsledky 1 - 2 z 2


Štěňata "I" Anwar

Zobrazit všechny inzeráty od Jíří Drábek
Chovatelská stanice Anwar přijímá na základě potvrzené březosti zájemce o štěňata s PP z externího vrhu “I” Anwar po matce Danann Erin Anwar a otci Kai Dakmat. Narodí se na přelomu května a června 2023, k odběru budou koncem července.
Štěňata půjdou do nových domovů s řádnou kupní smlouvou, kompletním očkováním, odčervením, vystaveným mezinárodním petpassem a bohatou výbavou do začátku pro základ na prvních několik dnů.

Oba rodiče s výbornými výsledky rtg loktů a kyčlí, testovaní na dědičné choroby a se skvělými výsledky bonitace.
Po matce Erin očekáváme vyrovnanou a akční povahu, zájem o hračky i žravost a tedy vhodnost na výcvik poslušností i (kořistnických) obran. Uplatnění nachází ale i jako parťák na dlouhé treky nebo běh u kola (bikejöring), což dokazuje mimo jiné i splněná zkouška ZVP1. Její oblíbenou zábavou krom gaučingu je učení se různých kousků a zajímavých triků s prvky dogdancingu i agility. Jelikož majitelka se věnuje fotografování, je i velmi trpělivou a spolupracující “modelkou”.
Také věříme, že se jí podaří předat krásně nasazené krátké ucho, líbivá hlava a světlá vlkošedá barva s nádechy žluté.

Otec Kai je příkladným rodinným psem s dobráckou povahou, velkou žravostí a je velmi akční se silným loveckým pudem.
Má krásný “vlčí” výraz a bohatou srst. Zaujme i výraznou maskou, světlým okem a dobrým formátem těla. V tomto spojení exteriérem vyniká a očekáváme, že své přednosti předá i štěňatům.

Štěňata budou vyrůstat v rodinném prostředí v domě se zahradou. Budou zvyklá na život na zahradě, ale i v ruchu domácnosti. Po celou dobu, co jsou štěňata u nás, dbáme na důslednou socializaci a i na to, aby si od nás odnesla samé pozitivní zkušenosti. Krmena budou kvalitními granulemi a v případě zájmu není problém převést na barf.
Očekáváme, že budou vhodná na výcvik, sport a uplatní se i výstavně. Především nám však záleží na tom, aby byli skvělými parťáky, se kterými bude jejich nový majitel trávit spoustu společného a plnohodnotného času. Chovatelský servis po celý život psa samozřejmostí, poradíme i s výcvikem, výstavami a rádi vás provedeme i celým procesem uchovnění.
Štěňata "I" AnwarŠtěňata "I" AnwarŠtěňata "I" AnwarŠtěňata "I" Anwar
Matka
Danann Erin Anwar
Narozena: 23.5. 2016
Bonitace: A63 Of Qr Xv54 Xf109,5
DKK: A(0/0)
DLK: 0-0
Další zdravotní vyšetření: DM N/N
DW N/N
Zkoušky: ZVP1
Výstavní ocenění: 2x CAC, 2x res. CAC
Galerie:
Otec
Kai Dakmat
Narozen: 1.3. 2019
Bonitace: A68 Of Qr Xv54,4 Xf107,4
DKK: A(0/0)
DLK: 0-0
Další zdravotní vyšetření: DM N/P
DW N/N
Termín odběru: 7.8. 2021
Pohlaví: pes i fena
Kontakt
Tereza Pánková
Zábědov
605443174
Email: csv.anwar@seznam.cz
605443174
Web: ceskoslovenskyvlcak.websnadno.cz/

Vrh "B" Vlčí mýtus

Zobrazit všechny inzeráty od Ilona Pižlová
Naše chovatelská stanice československých vlčáků Vlčí mýtus hledá nové majitelé pro náš plánovaný vrh B. Tatínkem štěňátek bude úžasný Lumpík Čierny ónyx, který disponuje úžasným exteriérem- široká hlava, krátké ucho, jantarové oko a krátký huňatý ocas. Třešničkou na dortu je jeho skvělá povaha, protože Lumpík je věčně se usmívající energetický pesan, který Vás zulíbá od hlavy až k patě. Maminkou vrhu bude naše jedinečná Ice Queen z Molu Es. Icinka vyniká svým perfektním formátem, skvělými barevnými a sytými přechody, úžasnou maskou a dlouhýma nohama, které ji umožňují nádherný a ladný pohyb. Naše královna Vás osloví především svou klidnou, rozumnou a milující povahou. Lumpík předá štěňátkům do vínku vlohy pro vytrvalostní sporty (canicross, dogtrekking), v kterých se se svojí paničkou nejednou umístil na předních příčkách. Po Icince štěňátka naopak zdědí její multifukční nadání. Miluje pullery, nosework, paddleboarding, dlouhé čundry se svojí lidskou smečkou a skvělá je také ve sportovní kynologii a Rally Obedince. Pokud hledáte skvělé životní parťáky a rádi byste se stali novými členy naší vlčí smečky, tak se na nás neváhejte obrátit. Štěňátka by se narodila ke konci dubna s odběrem po 7 týdnech. Domů budou odcházet se všemi potřebnými náležitostmi. Taktéž u nás budete mít doživotní chovatelský servis. Těšíme se na Vás!
Vrh "B" Vlčí mýtusVrh "B" Vlčí mýtusVrh "B" Vlčí mýtusVrh "B" Vlčí mýtus
Matka
Ice Queen z Molu Es
Narozena: 18-11-2017
Bonitace: A65K1OfQr/ Xv55,4 Xf107,7
DKK: A/A
DLK: 0/0
Další zdravotní vyšetření: DM- N/N
DW- N/N
Zkoušky: BH-VT, ZOP
Výstavní ocenění: Výborný, Vítěz třídy
Otec
Lumpík Čierny ónyx
Narozen: 11-12-2019
Bonitace: AsOgP1/67 Xv55,22 Xf108,96 Xh0,750SK
DKK: A/A
DLK: 0/0
Další zdravotní vyšetření: DM- N/N
DW- N/N
Zkoušky: SVP1
Výstavní ocenění: Výborný
Termín odběru: 6/2023
Pohlaví: pes i fena
Kontakt
Ilona Pižlová
Přelovice 102
Lázně Bohdaneč
53341
+420 737 957 556
Email: info@vlcimytus.cz
Web: www.vlcimytus.cz
Ohodnotit Software powered by Juloa.com

Z galerie