Výsledky soutěží a zkoušek

Pracovní jedinec roku 2005

Kategorie: Zkoušky a soutěže Aktualizováno 22. 12. 2012 10:31 Zveřejněno 12. duben 2006
Napsal Admin Zobrazeno: 7515

Na tomto místě vám přinášíme podrobné výsledky soutěže o Pracovního jedince roku 2005 (jsou uvedeny dvojice, které získaly alespoň 10 bodů). Prvním pěti vyhodnoceným byl na členské schůzi v Dobříši předán diplom a pohár. Všem vyhodnoceným účastníkům přejeme mnoho chuti do další práce s jejich čtyřnohými kamarády a zároveň doufáme, že za rok 2006 se v horní části seznamu objeví ještě více nových jmen.

 

Pracovní jedinec roku 2005
místo jméno majitel body zkoušky; závody
1. Hero od Úhoště Hospodka Jaroslav 560 ZVV2, IPO2; Mistrovství stopařů (+500)
2. Ira z Litavské kotliny Zeisek Václav 63 ZVV1 Plzeň (+20), Přebor ZVV1 Jevišovice (+17), ZVV1 Hořovice (+10), Obranářský závod ZVV1 Komárov (+7), ZVV1 Hořovice (+7), Vánoční kapr Karla Hartla (+1), Závod Václava Zeiska (+1)
3. Nik z Litavské kotliny Pudil Václav 61 ZMT, ZZO, ZOP, Kondiční záchranářská zkouška; Záchranářský závod Pelhřimov (+5), Závod Beauceronů (+5), Stopou strejdy Šeráka (+5), Šlapanický vlk (+5), Oderský puchýř (+5), Aport Trophy (+5), Rychle spěchem za praotcem Čechem (+1)
4. Kelt z Molu Es Horák Kamil 56,5 ZOP; Jevišovický pětiboj (+29,5), Přebor ZVV1 Jevišovice (+20), Vánoční kapr Karla Hartla (+1), Rychle spěchem za praotcem Čechem (+1)
5. Balrog z Peronówki Peron Margo + Przemek 39,5 SVP I., ZOP, VZ1, Obedience 0; Národní závod obedience (+11), Obedience Wilezakowe (+6,5), Závod Václava Zeiska (+1), Hokyho memoriál(+1)
6. Fas Lupus Bohemia Genao Smištíková Jarka 37,5 ZVP I., ZZO, ZOP; Jevišovický pětiboj (+17,5)
7. Amber Wolf z Peronówki Wojtko Elizabieta 36,5 ZPU1, SVP I., VZ2; Národní závod obedience (+10,5), Hokyho memoriál (+1)
8. Josefína Eden severu Černohorský Karel 30 ZVP I., ZOP; Šlapanický vlk (+5), dogtrek Fryšták (+5), dogtrek Rokycany-Jince (+5)
9. Besta z Uher Tvrdoň Jiří 29 Jevišovický pětiboj (+29)
10. Bonie Mrazivé ticho Schubertová Jana 24 Jevišovický pětiboj (+24)
11. Iky od Úhoště Lukeš Tomáš 23 ZZO, VZ1; Přebor ZVV1 Jevišovice (+12), Hokyho memoriál (+1)
12. Alistair Wolf z Peronówki Peron Margo + Przemek 21,5 VZ2, ZOP; Obedience Wilezakowe (+5,5), Závod Václava Zeiska (+1)
13. Nora z Litavské kotliny Mitaš Jiří 20 Jevišovický pětiboj (+20)
14. Jolly z Molu Es Peron Margo + Przemek 18 Národní závod obedience (+10,5), Obedience Wilezakowe (+5,5), Závod Václava Zeiska (+1), Hokyho memoriál (+1)
15. Botis z Peronówki Steian Florian 16,5 SVP I., VZ1; Obedience Wilezakowe (+5,5), Hokyho memoriál (+1)
16. Argo z Kamenaček Pokorný Roman 15 Jevišovický pětiboj (+15)
17.-20. Jasmína Eden severu Kugler Aleš 10 ZVP I.
17.-20. Kairo od Úhoště Zapletalová Bohdana 10 ZZO, ZOP
17.-20. Brenna Šedý chlup Neubertová Karin 10 ZM
17.-20. Ares Sotis Štefkovi Jarmila + Zdeněk 10 ZZO, ZOP

Z galerie