Výsledky soutěží a zkoušek

Pracovní jedinec roku 2013

Kategorie: Zkoušky a soutěže Aktualizováno 18. 5. 2014 10:43 Zveřejněno 15. květen 2014
Napsal Karel Skoupý Zobrazeno: 2591
Pořadí Jméno psa Majitel Body Zkoušky a závody
1 Brit z Novobělské kotliny Jiří Konrád 127.26 ZVV1 (25), IPO-VO (15), ZPO1 (30), SPr1 (5), FPr1 (5), SPr2 (10), SPr3 (15), Závod ZVV1 bez stop (10,72), Závod ZVV1 bez stop (11,54)
2 Rita z Litavské kotliny Petr Hurda 121.97 FPr1 (5), FPr2 (10), FPr3 (15), FH1 (30), FH2 (40), Přebor ZVV1 (21,97)
3 Brita z Vlčího dubu Jaroslava Budinská 117.08 IPO-FH (50), FH2 (40), Závod IPO-FH (27,08)
4 Bounty z Blatnických vinic Petr Treppesch 113.32 BH (5), ZM (15), ZVV1 (25), FPr2 (15), IPO-VO (15), Přebor ZVV1 (21,69), Závod ZVV1 (15,63), Kapr (1)
5 Ohnivák z Molu Es Kamila Nováková 93.29 VZ MČR stopařů (46,43), VZ MČR stopařů (46,86)
6 Black Shadow Arqeva Marie Hartmanová 92.12 FH1 (30), FH2 (40), Přebor ZVV1 (22,12)
7 Bella Tara z Blatnických vinic Jiří Drábek 75.76 Upr1 (5), Upr2 (10), IPO2 (40), Přebor ZVV1 (20,76)
8 Brenna z Kamenaček Hana Černohorská 46.52 FH1 (30), Přebor ZVV1 (16,52)
9 Dingo Srdcerváč Eliška Riegrová 43.17 SVP1 (5), ZZO (5), ZOP (5), SVP2 (10), BH (5), závod ČSV ZZO (4,17), 3x dogtrekking (3), 6x caniscross a skyjoring (6)
10 Anch Su Namon Lucan Helena Mildorfová 42.75 ZZO (5), ZOP (5), ZPU1 (10), ZM (15), Závod ZZO (4), Závod ZZO (3,75)
11 Cair Potomok vlkov Julie Ledvinková 38.66 BH (5), ZZO (5), ZM (15), závod ZM (5,83), závod ZM (5,83), dogtrekking (1), mushing (1)
12 Antara Ytax Aleš Táborský 36.25 ZPU2 (25), závod ZM (11,25)
13 Cenzie z Hvozdecké kotliny Daniela Adámková 35 RH-EL (10), BH (5), ZZO (5), RH-FL E (10), FPr1 (5)
14 Bron z Hvozdecké kotliny František Náhlík 34.82 FPr3 (15), Přebor ZVV1 (19,82)
15 Tara z Litavské kotliny Václav Zeisek 30 BH (5), ZVV1 (25)
16 Hermiona z Věrné smečky Roman Krčmář 27.5 Pětiboj (27,5)
17 Goran z Deštné hory Ján Gorel 26 ZM (15), ZOP (5), ZZO (5), Kapr (1)
18 Ashere Sirius Black Tajemný přelud Marie Bulíková 23.53 Pětiboj (18,77), Přebor ZVV1 (4,76)
19 Altyr z podřipské samoty Jana Zítková 21.5 VZ (5), Pětiboj ČSV kategorie Junior (12,5), 4x coursing (4)
20 Grey Alexa z Údolí ticha Karel Skoupý 20.83 Pětiboj (20,83)
21 Abetzi Hawk-Eye Anwar Vlastimil Klik 20 BH (5), IPO-VO (15)
 22 Elli Srdcerváč Pavel Kohout 15 SVP1 (5), SVP2 (10)
 22 Clara Grey Střípek snů Pavel Boušel 15 BH (5), ZPU1 (10)
 22 Cashire ArQeva Tereza Klesová 15 VZ (5), ZOP (5), ZZO (5)
 22 Butterfly ArQeVa Jiřina Nekvasilová 15 ZM (15)
 23 Cristali z Březovské samoty Petr Treppesch 11 ZOP (5), ZZO (5), Kapr (1)
 24 Asta Jasmine Eyes Jana Zítková 10.5 6x coursing (6), závod ZZO (4,5)
 25 Barres de Molay Jana Čechová 10 ZOP (5), ZZO (5)
 26 Ambra z Heršpic Adéla Kurejová 9 SVP1 (5), 2x dogtrekking (2), 2x canicross (2)
 27 Dantea Srdcerváč Romana Yates 5 Závod ČSV ZZO (5)
 27 Ardan Thor z Podřipské samoty Petr Zítka 5 VZ (5)
 27 Cuki Amant Gris Marta Nobarová 5 ZOP (5)
 27 Eira Kuklík Daniela Bujnochová 5 ZOP (5)
 27 Gissy Kuklík Lucie Hlavinková 5 ZOP (5)
 27 Bax Absaroki Martin Drábek 5 BH (5)
 27 Eragon Kuklík Ivana Tomková 5 BH (5)
 28 Dyna Vlčí naděje Tereza Teššinyoná 3.33 Závod ČSV ZZO (3,33)
 29 Hope Grey Střípek snů Helena Jahelková 1 Kapr (1)

 

Brit z Novobělské kotliny a Rita z Litavské kotliny Klubová výstava Židlochovice 2014 - vyhlášení soutěže Pracovní jedinec roku 2013Brit z Novobělské kotliny a Rita z Litavské kotliny Klubová výstava Židlochovice 2014 - vyhlášení soutěže Pracovní jedinec roku 2013

Z galerie