Výsledky soutěží a zkoušek

Pracovní jedinec roku 2009

Kategorie: Zkoušky a soutěže Aktualizováno 18. 5. 2014 15:42 Zveřejněno 26. květen 2010
Napsal Jaroslava Smištíková Zobrazeno: 5961

Bodovací tabulka obsahuje pouze výsledky, které byly do soutěže zaslány majiteli psů a nebo se konaly v rámci klubových akcí KCHČSV.

Pořadí Jméno psa Majitel Body Zkoušky a závody

1.

Bron z Hvozdecké kotliny

František Náhlík

93

ZPU1, FPr2, ZM, ZVV1, přebor ZVV1, závody

2.

Wolfish Witch z Molu Es

Jaroslava Mrkosová

42,5

ZZO, ZOP, BH, ZPU1, přebor ZVV1, závody

3.

Brenna z Kamenaček

Hana Černohorská

33,5

Memoriál Karla Matušince, závody

4.

Ohnivák z Molu Es

Kamila Nováková

30

přebor ZVV1

5.

Bella Tara z Blatnických vinic

Jiří Drábek

26

ZZO, ZOP, přebor ZZO, závody

6.

Clif Sotis

Helena Hubáčková

25

ZZO, BH, ZPU1

7.

Darek z Údolí ticha

Josef Kavalec

23

Memoriál Karla Matušince

8.

Leonardo Eden severu

Zdeněk Punčochář

21,5

ZVP I, ZOP, přebor ZZO

9. – 10.

Desire Sotis

Tomáš Simon

20

ZOP, ZZO, přebor ZZO

9. – 10.

Josefína Eden severu

Karel Černohorský

20

ZVP II

11.

Uny Tossa z Molu Es

Jaroslava Mrkosová

18

přebor ZVV1, závody

12.

Brest z Deštné hory

Roman Andrusiv

15

Memoriál Karla Matušince

13.

Sauron z Litavské kotliny

Lumír Prejda

13,5

ZZO, přebor ZZO

14. - 16.

Tara z Litavské kotliny

Václav Zeisek

11

ZVP I, závody

14. - 16.

Akeenah Runar Waawanyanka

Adrian Dragonari

11

ZVP I, závody

14. - 16.

Bounty z Blatnických vinic

Petr Treppesh

11

ZZO, přebor ZZO

17. - 23.

Cid Osada Draklem

Milan Škrdla

10

ZVP I

17. - 23.

Veron z Molu Es

Šárka Hloušková

10

ZOP, ZZO

17. - 23.

Ema z Vlčí chaloupky

Roman Brabec

10

ZVP I

17. - 23.

Kaimi Eden Severu

Veronika Šefčíková

10

FPr2

17. - 23.

Arnica Zelený paprsek

Jitka Šimáčková

10

Memoriál Karla Matušince

17. - 23.

Bart z Věrné smečky

Pavel Šroubek

10

ZPU1

17. - 23.

Valkýra z Molu Es

Jiřina Nekvasilová

10

ZPU1

24.

Ma Cherie Ariminium

Hana Vránová

8

přebor ZZO

25.

Sandy od Úhoště

Pavel Štefek

7,5

Memoriál Karla Matušince

26. - 27.

Avabil Grey Střípek snů

Petr Cejpek

7

přebor ZZO

26. - 27.

Grey spod Ďumbiera

Martina Fišerová

7

závody

28.

Chicka van Hiemrod

Eleonore Pruiksma Zijp

5,5

přebor ZZO

29. - 33.

Brian Sotis

Ladislav Robb

5

ZOP

29. - 33.

Kitty z Litavské kotliny

Marie Hartmanová

5

ZOP

29. - 33.

Brita z Vlčího dubu

Jaroslava Budínská

5

FPr1

29. - 33.

Uno z Molu Es

Rolf Larsen

5

ZOP

29. - 33.

Xtreme z Molu Es

Rolf Larsen

5

ZOP

Jménem KCHČSV gratuluji vítězům i všem zúčastněným a přeji jim hodně úspěchů a společné radosti ze cvičení do dalšího roku.

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4

1.

Bron z Hvozdecké kotliny

František Náhlík

93

ZPU1, FPr2, ZM, ZVV1, přebor ZVV1, závody

2.

Wolfish Witch z Molu Es

Jaroslava Mrkosová

42,5

ZZO, ZOP, BH, ZPU1, přebor ZVV1, závody

3.

Brenna z Kamenaček

Hana Černohorská

33,5

Memoriál Karla Matušince, závody

4.

Ohnivák z Molu Es

Kamila Nováková

30

přebor ZVV1

5.

Bella Tara z Blatnických vinic

Jiří Drábek

26

ZZO, ZOP, přebor ZZO, závody

6.

Clif Sotis

Helena Hubáčková

25

ZZO, BH, ZPU1

7.

Darek z Údolí ticha

Josef Kavalec

23

Memoriál Karla Matušince

8.

Leonardo Eden severu

Zdeněk Punčochář

21,5

ZVP I, ZOP, přebor ZZO

9. – 10.

Desire Sotis

Tomáš Simon

20

ZOP, ZZO, přebor ZZO

9. – 10.

Josefína Eden severu

Karel Černohorský

20

ZVP II

11.

Uny Tossa z Molu Es

Jaroslava Mrkosová

18

přebor ZVV1, závody

12.

Brest z Deštné hory

Roman Andrusiv

15

Memoriál Karla Matušince

13.

Sauron z Litavské kotliny

Lumír Prejda

13,5

ZZO, přebor ZZO

14. - 16.

Tara z Litavské kotliny

Václav Zeisek

11

ZVP I, závody

14. - 16.

Akeenah Runar Waawanyanka

Adrian Dragonari

11

ZVP I, závody

14. - 16.

Bounty z Blatnických vinic

Petr Treppesh

11

ZZO, přebor ZZO

17. - 23.

Cid Osada Draklem

Milan Škrdla

10

ZVP I

17. - 23.

Veron z Molu Es

Šárka Hloušková

10

ZOP, ZZO

17. - 23.

Ema z Vlčí chaloupky

Roman Brabec

10

ZVP I

17. - 23.

Kaimi Eden Severu

Veronika Šefčíková

10

FPr2

17. - 23.

Arnica Zelený paprsek

Jitka Šimáčková

10

Memoriál Karla Matušince

17. - 23.

Bart z Věrné smečky

Pavel Šroubek

10

ZPU1

17. - 23.

Valkýra z Molu Es

Jiřina Nekvasilová

10

ZPU1

24.

Ma Cherie Ariminium

Hana Vránová

8

přebor ZZO

25.

Sandy od Úhoště

Pavel Štefek

7,5

Memoriál Karla Matušince

26. - 27.

Avabil Grey Střípek snů

Petr Cejpek

7

přebor ZZO

26. - 27.

Grey spod Ďumbiera

Martina Fišerová

7

závody

28.

Chicka van Hiemrod

Eleonore Pruiksma Zijp

5,5

přebor ZZO

29. - 33.

Brian Sotis

Ladislav Robb

5

ZOP

29. - 33.

Kitty z Litavské kotliny

Marie Hartmanová

5

ZOP

29. - 33.

Brita z Vlčího dubu

Jaroslava Budínská

5

FPr1

29. - 33.

Uno z Molu Es

Rolf Larsen

5

ZOP

29. - 33.

Xtreme z Molu Es

Rolf Larsen

5

ZOP

 

Jménem KCHČSV gratuluji vítězům i všem zúčastněným a přeji jim hodně úspěchů a společné radosti ze cvičení do dalšího roku.

Bodovací tabulka obsahuje pouze výsledky, které byly do soutěže zaslány majiteli psů a nebo se konaly v rámci klubových akcí KCHČSV.

 

Pro soutěž v roce 2010 proto připomínám, že je nutné do konce února 2011 dodat výsledky e-mailem nebo písemně v následující podobě:

  • Soupis všech výsledků.
  • Doklad o účasti na jednotlivých akcích:
    • Zkouška – kopie bodovací karty nebo výkonnostního průkazu.
    • Závod s oficiálně delegovaným rozhodčím – kopie bodovací karty nebo diplomu, umístění psa. Je nutné uvést, kolik psů celkem se závodu zúčastnilo a podle jaké zkoušky nebo kritérií se závod konal.
    • Neoficiální závod, dogtrekking, závod pro pobavení, atd. – jakýkoli doklad, např. odkaz na webovou stránku s výsledky, diplom, atd.
  • Vaše telefonní číslo pro případ, že bude třeba něco upřesnit.

Adresa pro zasílání výsledků:

  • e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • nebo písemně: Jaroslava Smištíková, Příční 108/2, 664 47 Střelice u Brna

Poznámka: Doručení výsledků potvrdím e-mailem nebo SMS.

 

Jaroslava Smištíková

Z galerie