Výsledky výstav

Speciální výstava ČSV, 16. září 2018, Nadějkov

Kategorie: Výstavy Aktualizováno 18. 9. 2018 19:14 Zveřejněno 18. září 2018
Napsal Lenka Dragonari Zobrazeno: 607

Rozhodčí Jindřich Jedlička

 

PSI (males)

Třída štěňat (baby)

1 Wamp Grey Střípek snů                                              VN1
26.03.2018 CMKU/CSV/5369/18
o.: Ozzy Grey Střípek snů m.: Annabela z Vlčí boudy
chov.: Jaroslava Smištíková maj.: Ivana Vaňková

Třída dorostu (puppy)

2 Aron z Tomaru                                                           VN2
27.12.2017 CMKU/CSV/5272/17
o.: Boogaboo Eden severu m.: Hera z Blatnických vinic
chov.: Starobová Andrea maj.: Hovorka Vratislav

3 Diego z Rudého údolí                                                  VN1, NEJ. DOROST
29.01.2018 CMKU/CSV/5309/18
o.: Czambor z Vlčího dubu m.: Lakota Grey Střípek snů
chov.: Hartmanová Marie maj.: Šimáčková Kateřina

Třída mladých (junior)

4 Alan Alda Perun White Grey Azabell                              VD
27.06.2017 CMKU/CSV/5022/17
o.: Blotáhunka Šungmánitu-ha Khoyáke m.: Azrael Anak Serigala
chov.: Gargelová Zuzana maj.: Pospíšil Otto

5 Allien Ice Zázrak lesů                                                  V
06.11.2017 CMKU/CSV/5155/17
o.: Ori Grey Střípek snů m.: Jean Grey Střípek snů
chov.: Martina Belfínová maj.: Karolína Pilzová

6 Apokalyptik Fortis Amicus                                           VD
09.07.2017 505117
o.: Udo z Litavské kotliny m.: Elli Srdcerváč
chov.: Kohout Pavel maj.: Kubísková Dana

7 Argo ze Skřinářova                                                    VD
25.06.2017 CMKU/CSV/5056/17
o.: Udo z Litavské kotliny m.: Arya Anwar
chov.: Pavel Ambrož maj.: Martin Žilík

8 Baqir Joey Unega Wahya                                            V1, CAJC
16.10.2017 cmku/csv/5113/17
o.: Cézar Vlčí Démon m.: Courage Amant Gris
chov.: Dana Jakubcová maj.: Ondřej Matějka

9 Chaan Čono z Molu Es                                                V4
03.11.2017 CMKU/CSV/5135/17
o.: Cézar Vlčí Démon m.: Atinka Sun z Molu Es
chov.: Monika Soukupová maj.: Jana Kotulánová

10 Champion Wolf Šedý poklad                                      NENASTOUPIL
20.05.2017 CMKU/CSV/5008/17
o.: C´Scar del Baldo m.: Daily Wolf Rhoderick Sodar
chov.: Kunc Radek maj.: Kůrka Pavel

11 Cháron s Divokou krví                                               VD
08.11.2017 CMKU/CSV/5122/17
o.: Etelfryth Edwin Vlčí tlapka m.: Dryáda s Divokou krví
chov.: Tereza Dohnalová maj.: Eva Vildnerová

12 Darius Dino Silesian Hunter                                        V2
29.06.2017 CMKU/CSV/5046/17
o.: Element of Life Šedý poklad m.: Agi Silesian Hunter
chov.: Ing. Hajduková Pavlína maj.: Jíra Jiří

13 Lary Srdcerváč                                                          VD
05.12.2017 CMKU/CSV/5241/17
o.: Carewicz Spiderwolf m.: Gája Srdcerváč
chov.: Daniela Čílová maj.: Jana Drábková

14 Laverne Tory Arqeva                                                 NENASTOUPIL
03.10.2017 CMKU/CSV/5097/17
o.: Baron z Bělského háječku m.: Butterfly Arqeva
chov.: Jiřina Nekvasilová maj.: Valešová Ivana

15 Logan Srdcerváč                                                       V3
05.12.2017 CMKU/CSV/5242/17
o.: Carewicz Spiderwolf m.: Gája Srdcerváč
chov.: Daniela Čílová maj.: Leona Pandulová

Mezitřída (intermediate)

16 Argo Kouzlo vlků                                                      VD
02.02.2017 CMKU/CSV/4887/17
o.: Goran z Deštné hory m.: CIA z Molu Es
chov.: Gorel Jan maj.: Vilímková Jana

17 Go Camo z Molu Es                                                  D
03.11.2016 CMKU/CSV/4766/16
o.: Eyco Spirit of the Wolf m.: Yukon z Molu Es
chov.: Soukupová Monika Ing. maj.: Malý Michal

18 H´Unkas z Molu Es                                                   V
11.11.2016 CMKU/CSV/4771/16
o.: Avatar z Chtelnických lesov m.: Atinka z Molu Es
chov.: Soukupová Monika Ing. maj.: Anna Mourycová

19 Iron Max Tawy                                                         V3
18.03.2017 CMKU/CSV/4974/17
o.: Akim z Vlčí boudy m.: Beruška Tawy
chov.: Lenka Brzobohatá maj.: Václav Král

20 Joy Wolf Arqeva                                                       V
01.11.2016 CMKU/CSV/4711/16
o.: Altyr z Podřipské samoty m.: Butterfly Arqeva
chov.: Nekvasilová Jiřina maj.: Janoušek Lukáš, Bc.

21 Krek Srdcerváč                                                         V4
09.12.2016 CMKU/CSV/4832/16
o.: Secchi Lupusek m.: Gája Srdcerváč
chov.: Daniela Čílová maj.: Machalová Pavla, Ing.

22 Oran Kuklík                                                              V1, CAC, ČKŠ, Vítěz SV, BOB
09.10.2016 CMKU/CSV/4685/16
o.: Etzel Di Montemorelo Kuklík m.: Jaruška Kuklík Lupi di Montemorelo
chov.: Jaroslava Mrkosová maj.: Jaroslava Mrkosová

23 Trapper Grey Sřípek snů                                           V2, r.CAC
09.11.2016 CMKU/CSV/4791/16
o.: A'Natan ---priv--- m.: Hope Grey Střípek snů
chov.: Jaroslava Smištíková maj.: Helena Jahelková

Třída otevřená (open)

24 Airy z Litavské kotliny                                                VD
03.05.2015 CMKU/CSV/4217/15
o.: Dingo Srdcerváč m.: Tara z Litavské kotliny
chov.: Václav Zeisek maj.: Pavel Školník DiS

25 Aron Kouzlo vlků                                                      V3
02.02.2017 CMKU/CSV/4888/17
o.: Goran z Deštné hory m.: Cia z Molu Es
chov.: Jan Gorel maj.: Jaroslav Holeček

26 Athalas Kalimero Bohemica                                        NENASTOUPIL
03.01.2016 CMKU/CSV/4506/16
o.: Hypno Lupifelix m.: Flash od Starkej
chov.: Lucie Markupová maj.: Tulis David

27 Bolt z Datova ráje                                                    VD
14.01.2014 CMKU/ČSV/3796/14
o.: Cair Potomok vlkov m.: Aša z Datova ráje
chov.: Jakub a Eva Myslivečkovi maj.: Jiří Ficenc

28 Boonty Brey Serigala                                                V
10.02.2016 CMKU/CSV/4511/16
o.: Yukon z Litavské kotliny m.: Crystali z Březovské samoty
chov.: Petr Treppesch maj.: Petr Treppesch

29 Boreas Svítynus z Rasoviska                                    V4
04.05.2016 CMKU/CSV/4582/16
o.: Bastien Vlčí tlapka m.: Firefly Srdcerváč
chov.: Hanák Jan maj.: Pospíšil Otto

30 Tobrok Caritas Yel                                                   V
13.05.2016 CMKU/ČSV/4877/16
o.: Baxter Vlčí Tlapka m.: Yelka z Litavské kotliny
chov.: Rothbauerová Petra Mgr. maj.: Vítězslav Prouza

31 Damon Wolf Lucky of Lukava                                    VD
14.11.2013 CMKU/CSV/3920/14
o.: Foresta Incantata Boromir m.: Xanthina z Molu Es
chov.: Kamila Vidláková maj.: Přemysl Šuster

32 Frodo Lucky of Lukava                                             V
21.01.2015 ČMKU/ČSV/4178/15
o.: Boromir Foresta Incantata m.: Chanel Passo del Lupo
chov.: Kamila Vidláková maj.: Grimbosch Jan

33 Gero Kuklík                                                             V
07.07.2012 CMKU/CSV/3306/12
o.: Alien Srdcerváč m.: Brook Kuklík
chov.: Jaroslava Mrkosová maj.: Jaroslava Mrkosová

34 I am Wolfgang from Kuklík                                        VD
21.07.2013 CMKU/CSV/3607/13
o.: Firestorm Lupi di Montemorello m.: Uny Tossa z Molu Es
chov.: Jaroslava Mrkosová maj.: Jiří Jaroš

35 Lord Ares Kuklík                                                       VD
19.09.2014 CMKU/CSV/3963/14
o.: Cuki Amant Gris m.: Wolfish Witch z Molu Es
chov.: Jaroslava Mrkosová maj.: Havlíčková Šárka

36 Samson Grey Střípek snů                                          V2, r.CAC, ČKŠ
24.03.2016 CMKU/CSV/4555/16
o.: Floyd Srdcerváč m.: Annabela z Vlčí boudy
chov.: Jaroslava Smištíková maj.: Jan Zmrzlý

37 Targo Grey Střípek snů                                             V1, CAC
09.11.2016 CMKU/CSV/4788/16
o.: A'Natan m.: Hope Grey Střípek snů
chov.: Smištíková Jaroslava maj.: Lesniak Michal

Třída pracovní (working)

38 Budulínek z Molu Es                                                 V1, CAC
04.11.2012 ČMKU/ČSV/3410/12
o.: Car od Voldušské nivy m.: Yukon z Molu Es
chov.: Soukupová Monika maj.: Nováková Kamila

39 Cair Potomok vlkov                                                   V4
19.12.2010 CMKU/CSV/3009/11/12
o.: Ares Karpatská svorka m.: Frei Malý Bysterec
chov.: Alexandra Záhradníková maj.: Julie Ledvinková

40 Cuki Amant Gris                                                       V2, r.CAC, ČKŠ
04.12.2011 CMKU/CSV/3148/11/14
o.: Akkon de Molay m.: Grey spod Ďumbiera
chov.: Martina Fišerová maj.: Marta Nobarová

41 Garon z Blatnických vinic                                           V3
30.05.2012 CMKU/CSV/3326/12
o.: Aschar Arqeva m.: Aika z Vlčího dubu
chov.: MVDr. Milan Hanačík maj.: Mgr. Marta Slavíčková

Třída vítězů (champion)

42 Blotáhunka Šungmánitu-ha Khoyáke                          V3
13.12.2013 CMKU/CSV/3765/13/15
o.: Akeenah Runar Waawanyanka m.: Dračice Darlin z Věrné smečky
chov.: Lenka Dragonari maj.: Lenka Dragonari

43 Drausus z Molu Es                                                   V2, r.CAC
23.10.2014 CMKU/CSV/3991/14
o.: Q-Aku Lupi del Montale m.: Yukon z Molu Es
chov.: Ing. Monika Soukupová maj.: Ing. Hajduková Pavlína + Šimek David

44 Erron z Molu Es                                                        V1, CAC, ČKŠ
12.10.2015 CMKU/CSV/4305/15
o.: Avatar z Chtelnických lesov m.: Yukon z Molu Es
chov.: Soukupová Monika Ing. maj.: Martina Rázková

45 Kraken Kuklík                                                          NENASTOUPIL
05.03.2014 CMKU/CSV/3837/14
o.: Curt z Vlčího dubu m.: Amy Kuklík
chov.: Mrkosová Jaroslava maj.: Hospodka Jaroslav Ing.

Třída veteránů (veteran)

46 Amore Mio Srdcerváč                                               V1
24.10.2007 CMKU/CSV/2148/07
o.: Carr Malý Bysterec m.: Ave Tajga Arimminum
chov.: Ing. Daniela Čílová maj.: Ing. Daniela Čílová

47 Azték Vlčí dech                                                        V4
13.06.2009 CMKU/CSV/2497/09
o.: Geri z Vlčí chaloupky m.: Aika z Blatnických vinic
chov.: Daniela Dostálová maj.: Jan Václavík

48 Bounty z Blatnických vinic                                         V2
12.10.2008 CMKU/CSV/2352/08/11
o.: Unkas z Molu Es m.: Aika z Vlčího dubu
chov.: Hanačík Milan MVDr. maj.: Petr Treppesch

49 Ziggy Lee z Molu Es                                                  V3
28.05.2010 CMKU/CSV/2724/10
o.: Erik z Verne smecky m.: Arimminum Upstream
chov.: Monika Soukupová maj.: Monika Karasová

Třída čestná (honour)

50 Boogaboo Eden severu                                             NENASTOUPIL
03.11.2012 CMKU/CSV/3431/12/17
o.: Kasek Zlatá Palz m.: Paige Eden severu
chov.: Lucie Novoveská maj.: Lucie Novoveská

------------------

FENY (females)

Třída štěňat (baby)

51 Niobe z Katusického dvora                                       VN1, NEJ. ŠTĚNĚ
31.03.2018 CMKU/CSV/5378/18
o.: Darwin ze Studeného m.: Bosorka Argeva
chov.: Křovinová Jitka maj.: Jandourek Martin

52 Wapya Whale Grey Střípek snů                                  NENASTOUPILA
26.03.2018 CMKU/CSV/5370/18
o.: Ozzy Grey Střípek snů m.: Annabela z Vlčí boudy
chov.: Jaroslava Smištíková maj.: Petra Barvínková

53 Wish Aria Grey Střípek snů                                        NENASTOUPILA
26.03.2018 CMKU/CSV/5372/18
o.: Ozzy Grey Střípek snů m.: Annabela z Vlčí boudy
chov.: Jaroslava Smištíková maj.: Petr Klasna

54 Wolf Shira Grey Střípek snů                                       VN2
26.03.2018 CMKU/CSV/5373/18
o.: Ozzy Grey Střípek snů m.: Annabela z Vlčí boudy
chov.: Jaroslava Smištíková maj.: Michal Brož

Třída dorostu (puppy)

55 Bianca Antartika Akeom                                             VN1
22.12.2017 ROI 18/41387
o.: Kraken Kuklík m.: Akebia Salto del Lupo
chov.: Diotallevi Martina maj.: Diotallevi Martina

56 Chita Eden severu                                                     VN3
17.12.2017 5284/17
o.: Boogaboo Eden severu m.: Brixi z Revíru vlků
chov.: Lucie Novoveská maj.: Lucie Novoveská

57 Dakar z Rudého údolí                                                VN2
29.01.2018 CMKU/CSV/5317/18
o.: Czambor z Vlčího dubu m.: Lakota Grey Střípek snů
chov.: Marie Hartmanová maj.: Jiří Kovanda

58 Desire Z Rudého údolí                                              NENASTOUPILA
29.01.2018 CMKU/CSV/5314/18
o.: Czambor z Vlčího dubu m.: Lakota Grey Střípek snů
chov.: Marie Hartmanová maj.: Valentová Jana, MUDr.

Třída mladých (junior)

59 Ahmanet Dark Zázrak lesů                                        V
06.11.2017 CMKU/CSV/5158/17
o.: Ori Grey Střípek snů m.: Jean Grey Střípek snů
chov.: Martina Belfínová maj.: Jindra Hrušková

60 Alenka Krhův dvůr                                                    V2
20.11.2017 CMKU/CSV/5159/17
o.: Ezra Si Nasce Lupi del Montale m.: Cora Anwar
chov.: Petra Krhovjáková maj.: Petra Krhovjáková

61 Amira Ze Skřinářova                                                 V
25.06.2017 CMKU/CSV/5061/17
o.: Udo z Litavské kotliny m.: Arya Anwar
chov.: Ambrož Pavel maj.: Petr Plocek

62 Ananche Kyr Royal                                                   V
29.11.2017 LO1829703
o.: Cool z Brezovskè samoty m.: Bee Bee Hatzumomo
chov.: Ginevra Mercanzin maj.: Ginevra Mercanzin

63 Auriel Light Zázrak lesů                                            VD
06.11.2017 CMKU/CSV/5162/17
o.: Ori Grey Střípek snů m.: Jean Grey Střípek snů
chov.: Belfínová Martina maj.: Fidler Michal

64 Babí léto Unega Wahya                                             V3
16.10.2017 CMKU/CSV/5116/17
o.: Cézar Vlčí Démon m.: Courage Amant Gris
chov.: Dana Jakubcová maj.: Dana Jakubcová

65 Chandrakali z Molu Es                                               V4
03.11.2017 CMKU/CSV/5139/17
o.: Cézar Vlčí Démon m.: Atinka Sun z Molu Es
chov.: Monika Soukupov8 maj.: Siebert, Vivian

66 Darya Srdce draka                                                    V
17.11.2017 CMKU/CSV/5182/17
o.: Etelfryth Edwin Vlčí tlapka m.: Azika Srdce draka
chov.: Válek Bohumil maj.: Romana Šejnohová

67 Gabreta Yatapika Wolfdog Land                                 V
04.05.2017 LOE2391597
o.: Blotáhunka Šungmánitu-ha Khoyáke m.: Zoray Lupus Ibéricus
chov.: Alberto Cepedano, Erica García maj.: Lenka Dragonari

68 Ginger Passo del Lupo                                              V1, CAJC, BOJ
12.11.2017 CMKU/CSV/5345/18
o.: Nanook Passo del Lupo m.: Quana Passo del Lupo
chov.: Salsi Tiziana maj.: Přemysl Šuster

69 Ice Queen z Molu Es                                                 V
18.11.2017 ČMKU/ČSV/5209/17
o.: Bran Anwar m.: Fu Finka z Molu Es
chov.: Ing. Monika Soukupová maj.: Ilona Pižlová

70 Indigo z Molu Es                                                      VD
18.11.2017 CMKU/CSV/5211/17
o.: Bran Anwar m.: Fu Finka z Molu Es
chov.: Ing. Monika Soukupova maj.: Cann Sarah

71 K-Milka Arqeva                                                         VD
20.09.2017 CMKU/CSV/5092/17
o.: Ir Oskár Dór m.: Dwina Dorothée Arqeva
chov.: Nekvasilová Jiřina maj.: Dejčmarová Michaela

72 Kaška Arqeva                                                           V
20.09.2017 CMKU/CSV/5090/17
o.: Ir Oskar Dór m.: Dwina Dorothée Arqeva
chov.: Jiřina Nekvasilová maj.: Tomáš Holý

Mezitřída (intermediate)

73 Agira Kouzlo vlků                                                     V
02.02.2017 CMKU/CSV/4890/17
o.: Goran z Deštné hory m.: CIA z Molu Es
chov.: Jan Gorel maj.: JUDr. Vlastimil Kardinál

74 Ambra Kouzlo vlků                                                   V
02.02.2017 CMKU/CSV/4892/17
o.: Goran z Deštné hory m.: CIA z Molu Es
chov.: Gorel Jan maj.: Brožová Karolina

75 Ambra Vlčí vítr                                                        VD
27.01.2017 491617
o.: Udo z Litavské kotliny m.: Iriska z Věrné smečky
chov.: Hajzlerová Pavla maj.: Pitrová Ludmila, Bc.

76 Birsa Gribedyr                                                         V1, CAC, ČKŠ
22.11.2016 4821/16
o.: Hypno Lupifelix m.: Jórunn II od Úhoště
chov.: František Herbrich maj.: Herbrich František

77 Deniska Wolfdog Bohemia                                         V
05.12.2016 CMKU/CSV/4812/16
o.: Element of Life Šedý poklad m.: Candina Norský vlk
chov.: Vojtová Markéta maj.: Šánek Pavel

78 Eris Anwar                                                              V
31.10.2016 CMKU/CSV/4752/16
o.: Ares z Heršpic m.: Brenna Anwar
chov.: Jiří Drábek maj.: Jiří Drábek

79 Hoki z Molu Es                                                         V2
11.11.2016 CMKU/CSV/4776/16
o.: Avatar z Chtelnických lesov m.: Atinka z Molu Es
chov.: Ing. Monika Soukupová maj.: Moravec Lubomír

80 Onchu Kuklík                                                           V4
09.10.2016 CMKU/CSV/4688/16
o.: Etzel Di Montemorelo Kuklík m.: Jaruška Kuklík Lupi di Montemorelo
chov.: Jaroslava Mrkosová maj.: Jaroslava Mrkosová

81 Ulrika Grey Střípek snů                                             V3
08.03.2017 CMKU/CSV/4962/17
o.: Jorett Voclh Grey Střípek snů m.: Annabela z Vlčí boudy
chov.: Jaroslava Smištíková maj.: Chadi Moussawi

Třída otevřená (open)

82 Angel z Litavské kotliny                                            VD
03.05.2015 4220/15
o.: Dingo Srdcerváč m.: Tara z Litavské kotliny
chov.: Zdeněk Zeisek maj.: Jana Jungrová

83 Anori                                                                      V1, CAC
05.01.2014 VDH/15/116R00814
o.: Whispering Wolf Firion m.: Jenny II od Úhoště
chov.: Jens Peine maj.: Grüneberg, Marcus

84 Arka z Postupického podlesí                                      V2, r.CAC, ČKŠ
27.01.2012 CMKU/CSV/3249/12/15
o.: Bart z Věrné smečky m.: Xitta z Molu Es
chov.: Ing. Miloš Pelikán maj.: Ing. Miloš Pelikán

85 Bella Lucky of Lukava                                                V
05.12.2012 CMKU/CSV/3504/13
o.: Arimminium Nouau m.: Xanthina z Molu Es
chov.: Kamila Vidláková maj.: Přemysl Šuster

86 Bloou Serigala                                                         VD
10.02.2016 CMKU/CSV/4515/16
o.: Yukon z Litavské kotliny m.: Crystali z Březovské samoty
chov.: Treppesch Petr maj.: Vladimíra Žáková

87 Chocolade Arqeva                                                    VD
19.03.2016 CMKU/CSV/4533/16
o.: Ir Oskár Dor m.: Butterfly Arqeva
chov.: Jiřina Nekvasilová maj.: Irena Šimková

88 Crystali z Březovské samoty                                      V4
05.10.2011 CMKU/CSV/3024/11/15
o.: Carr Malý Bysterec m.: Bellis Stín vlka
chov.: Seibt David ing. maj.: Petr Treppesch

89 Danann Erin Anwar                                                   V3
23.05.2016 CMKU/CSV/4598/16
o.: Avatar z Chtelnických lesov m.: Bella Tara z Blatnických vinic
chov.: Jiří Drábek maj.: Pavel Pánek

90 El Carcoolka z Molu Es                                               V
12.10.2015 CMKU/CSV/4308/15
o.: Avatar z Chtelnickych lesov m.: Yukon z Molu Es
chov.: Ing. Monika Soukupová maj.: Jana Králová

91 Envy Lupus Ardor                                                     V
07.10.2014 ČMKU/ČSV4136/14
o.: Artex Saris Wolfs m.: Cona Veľký Jarok
chov.: Ing. Janka Tarkaničová maj.: Pavla Bouzková, DiS.

92 Imola Lupus Ardor                                                    V
15.11.2016 CMKU/CSV/5016/17
o.: Ian Gillan von der Wolfsschleife m.: Calysto Lupus Ardor
chov.: Janka Tarkaničová maj.: Berková Dana, MVDr.

93 Jaden Srdcerváč                                                      V
25.06.2016 CMKU/CSV/4635/16
o.: Budulínek z Molu Es m.: Dantea Srdcerváč
chov.: Daniela Čílová maj.: Havlíčková Šárka

94 Karenna z Věrné smečky                                          VD
12.12.2015 CMKU/CSV/4419/15
o.: Altyr z Podřipské samoty m.: Lara Zlatá palz
chov.: Hana Křížová maj.: Lenka Dragonari

95 Nya Kuklík                                                               VD
17.01.2016 CMKU/CSV/4484/16
o.: Gero Kuklík m.: Jaruska Kuklík Lupi di Montemorelo
chov.: Mrkosová Jaroslava maj.: Stuchlý Martin

96 Uno Sabra Grey Střípek snů                                      VD
08.03.2017 CMKU/CSV/4966/17
o.: Jorett Volch Grey Střípek snů m.: Annabela z Vlčí boudy
chov.: Smištíková Jaroslava maj.: Trubač Radek

Třída pracovní (working)

97 Annabela z Vlčí boudy                                              V2, r.CAC, ČKŠ
15.11.2011 CMKU/CSV/3226/11
o.: Bounty z Blatnických vinic m.: Qesta Eden severu
chov.: Martina Pešatová maj.: Helena Jahelková

98 CIA z Molu Es                                                          V1, CAC
14.11.2013 CMKU/CSV/3720/13/15
o.: Firestorm Lupi di Montemorelo m.: Yukon z Molu Es
chov.: Monika Soukupová maj.: Jan Gorel

Třída vítězů (champion)

99 Aglaya z Molu Es                                                       V1, CAC, ČKŠ, Vítěz SV, BOS
02.12.2011 CMKU/CSV/3155/11
o.: Erik z Věrné smečky m.: Yukon z Molu Es
chov.: Ing. Monika Soukupová maj.: Ing. Petra Laufková

100 Fu Finka z Molu Es                                                   V2, r.CAC
18.10.2015 CMKU/CSV/4333/15/18
o.: Avatar z Chtelnických lesov m.: Atinka Sun z Molu Es
chov.: Ing. Monika Soukupová maj.: Ing. Monika Soukupová

101 Hope Grey Střípek snů                                            V3
04.11.2012 CMKU/CSV/3399/12
o.: Baladin Arqeva m.: Cordy Grey Střípek snů
chov.: Jaroslava Smištíková maj.: Helena Jahelková

Třída veteránů (veteran)

102 Aitaná Norský vlk                                                   V3
01.12.2008 CMKU/CSV/2416/08/11
o.: Art z Viktóriinej záhrady m.: Fantazie z Vlčí chaloupky
chov.: Jana Zahradníková maj.: Jana Zahradníková

103 Brixi z Revíru vlků                                                  V2
01.11.2008 2336/08
o.: Miky Passo del Lupo m.: Jasmína Eden severu
chov.: Aleš Kugler maj.: Lucie Novoveská

104 Ossa Eden severu                                                  V4
30.08.2006 1983/06
o.: Lupus Crying wolf m.: Julie Elza z Litavské kotliny
chov.: Lucie Novoveská maj.: Lucie Novoveská

105 Tara z Litavské kotliny                                           V
22.05.2008 cmku/csv/2309/08
o.: Atewa Bílý měsíc m.: Peggy z Litavské kotliny
chov.: Václav Zeisek maj.: Václav Zeisek

106 Valkýra z Molu Es                                                  V
28.11.2006 cmku/csv/2023/06/09
o.: Induk Paso del LupoL m.: Upstream Arimminum
chov.: ing Soukupová Monika maj.: Nekvasilová Jiřina

107 Xitta z Molu Es                                                      V1, BOV
27.04.2008 CMKU/CSV/2298/08/12
o.: Aron z Aljašky m.: Arimminum Upsteam
chov.: Ing. Monika Soukupová maj.: Ing. Miloš Pelikán

Třída čestná (honour)

108 Zdenička z Litavské kotliny                                       V1
26.02.2014 cmku/csv/3850/14
o.: Bounty z Blatnických vinic m.: Tara z Litavské kotliny
chov.: Václav Zeisek maj.: Václav Zeisek

----------

Nejkrásnější pár

1. Onchu Kuklík + Oran Kuklík
2. Gabreta Yatapika Wolfdog Land + Blotáhunka Šungmánitu-ha Khoyáke
3. Hope Grey Střípek snů + Trapper Grey Střípek snů
4. Bella Lucky of Lukava + Damon Wolf Lucky of Lukava

Nejlepší chovatelská skupina

1. z Molu Es
2. ArQeVa
3. z Litavské kotliny
4. Střípek snů

Z galerie