Výsledky výstav

Klubová výstava - Židlochovice, 14.5.2016

Kategorie: Výstavy Aktualizováno 20. 6. 2017 15:46 Zveřejněno 20. červen 2017
Napsal Monika Tichá Zobrazeno: 195

Na klubovou výstavu ČSV bylo přihlášeno 89 vlčáků (40 psů a 49). Předvedeno bylo 84 vlčáků.

Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková (SK)

Fotogalerie

   
Obsazení tříd PSI FENY
štěňat 1 6
dorost 4 7
mladých 7 7
mezitřída 5 6
otevřená 15 11
pracovní 1 4
vítězů 6 2
veteránů 0 6
čestná 1 0

PSI:

TŘÍDA ŠTĚŇAT:

01

Belfedor Silesian Hunter

VN1, Nejlepší štěně

 

CMKU/CSV/4402/15

*27.11.2015

 

o:

Belfedor Arqeva

ch:

Ing. Pavlína Hajduková

 

m:

Albacora Silesian Hunter

maj:

Vladislav Olesz

 

PSI – TŘÍDA DOROSTU:

02

Eldrige z Molu Es

VN4 
 

CMKU/CSV/4304/15

* 12.10.2015

 

o:

Avatar z Chtelnických lesov

ch:

Ing. Monika Soukupová

 

m:

Yukon z Molu Es

maj:

Petr Ungrád

03

Erron z Molu Es

VN2

 

CMKU/CSV/4305/15

*   12.10.2015

 

o:

Avatar z Chtelnických lesov

ch:

Ing. Monika Soukupová

 

m:

Yukon z Molu Es

maj:

Martina Rázková

04

Fehu Avatar z Molu Es

VN3

 

CMKU/CSV/4326/15

*   18.10.2015

 

o:

Avatar z Chtelnických lesov

ch:

Ing. Monika Soukupová

 

m:

Atinka Sun z Molu Es

maj:

Jana Kotulánová

05

Wolfdog II od Úhoště

VN1

 

CMKU/CSV/4284/15

*   17.9.2015

 

o:

Czambor z Vlčího dubu

ch:

Ing. Hana Kaumanová

 

m:

Wickey Crying Wolf

maj:

Jared Smith + Letisha Toateolu

 

PSI – TŘÍDA MLADÝCH:

06

Aris Wataha z Brzozowego sadu

VD

 

CMKU/CSV/4382/15

* 4.5.2015

 

o:

Azték Vlčí dech

ch:

Elzbieta Czaja

 

m:

Baja Lesný Kamrat

maj:

Ivana Kutnarová

07

Azték Korál u lesa

VD4
 

CMKU/CSV/4109/14

*   21.12.2014

 

o:

Azték Vlčí dech

ch:

Josef Rosecký

 

m:

Dakar Kuklík

maj:

Václav Matuška

08

Eragon Fargo Vlčí tlapka

VD3

 

CMKU/CSV/4230/15

* 4.7.2015

 

o:

Urobach z Peronówki

ch:

Monika Tichá

 

m:

Gira Dakmat

maj:

Stanislav Beno

09

Extreme Wolf Vlčí tlapka

VD
 

CMKU/CSV/4227/15

* 4.7.2015

 

o:

Urobach z Peronówki

ch:

Monika Tichá

 

m:

Gira Dakmat

maj:

Veronika Hráčková

10

Forever Wolf Vlčí tlapka

V2
 

CMKU/CSV/4236/15

* 5.7.2015

 

o:

Feers Lupifelix

ch:

Monika Tichá

 

m:

Aileen Vlčí tlapka

maj:

Markéta Hladká

11

Chewy Argo Srdcerváč

Nenastoupil

 

CMKU/CSV/4069/14

* 6.12.2014

 

o:

Chewbe del Baldo

ch:

Ing Daniela Čílová

 

m:

Anne Lee Srdcerváč

maj:

Marián Trlica

12

Orson Grey Střípek snů

V1, CAJC

 

CMKU/CSV/4256/15

* 19.6.2015

 

o:

Yipon z Peronówki

ch:

Jaroslava Smištíková

 

m:

Cordy Grey Střípek snů

maj:

Michal Tuhela

 

PSI – MEZITŘÍDA:

13

Carp Anwar

V

 

CMKU/CSV/3912/14

*   6.6.2014

 

o:

Erik z Věrné smečky

ch:

Jiří Drábek

 

m:

Bella Tara z Blatnických vinic

maj:

Milan Dobšík

14

Desperát Bohemia Luaro

V4
 

CMKU/CSV/4094/14

* 27.11.2014

 

o:

Sauron z Litavské kotliny

ch:

Lucie Chovancová

 

m:

Evita z věrné smečky

maj:

Ladislav Sedlák

15

Domenico Tichý stín

V3
 

CMKU/CSV/3886/14

* 30.5.2014

 

o:

Aris Jarton

ch:

Hynek Hajler

 

m:

Ajga z Datova ráje

maj:

Martin Menšík

16

Drausus z Molu Es

V1, CAC, ČKŠ
 

CMKU/CSV/3991/14

*   23.10.2014

 

o:

Q-Aku Lupi del Montale

ch:

Ing. Monika Soukupová

 

m:

Yukon z Molu Es

maj:

Ing. Pavlína Hajduková + David Šimek

17

Lord Ares Kuklík

V2, r.CAC
 

CMKU/CSV/3963/14

*19.9.2014

 

o:

Cuki Amant Gris

ch:

Jaroslava Mrkosová

 

m:

Wolfish Witch z Molu Es

maj:

Šárka Havlíčková

 

PSI – TŘÍDA OTEVŘENÁ:

18

Altaj Norský vlk

V
 

CMKU/CSV/2409/08/11

* 1.12.2008

 

o:

Art z Viktóriinej záhrady

ch:

Jana Zahradníková

 

m:

Fantazie z Vlčí chaloupky

maj:

Jana Zahradníková

19

Baron z Bělského háječku

V
 

CMKU/CSV/3079/11

* 21.9.2011

 

o:

Quenno od Úhoště

ch:

Jiří Klimeš

 

m:

Aria Osada Draklem

maj:

František Čech

20

Berryan Vlčí tlapka

VD
 

CMKU/CSV/3667/13

* 18.10.2013

 

o:

Hitt spod Ďumbiera

ch:

Monika Tichá

 

m:

Aileen Vlčí tlapka

maj:

Pavlína Zajacová

21

Bran Anwar

V4
 

CMKU/CSV/3586/13

*   8.6.2013

 

o:

Aron z Aljašky

ch:

Jiří Drábek

 

m:

Bella Tara z Blatnických vinic

maj:

Aleš Matzenauer

22

Bren Atir Bohemia

V 
 

CMKU/CSV/3746/13

* 5.12.2013

 

o:

Daro z Blatnických vinic

ch:

Petr Hurda

 

m:

Rita z Litavské kotliny

maj:

Karel Čundrla

23

Carpatii z Molu Es

Neposouzen
 

CMKU/CSV/3714/13

*   14.11.2013

 

o:

Firestorm Lupi di Montemorello

ch:

Ing. Monika Soukupová

 

m:

Yukon z Molu Es

maj:

Jaroslav Kubíček

24

Cid z Postupického podlesí

V
 

CMKU/CSV/3724/13

*   22.11.2013

 

o:

Belmondo z revíru vlků

ch:

Ing. Miloš Pelikán

 

m:

Xitta z Molu Es

maj:

Ing. Pavel Šticha

25

Debrník Dak Norský vlk

V
 

CMKU/CSV/3602/13

* 29.6.2013

 

o:

Curt z Vlčího dubu

ch:

Jana Zahradníková

 

m:

Fantazie z Vlčí chaloupky

maj:

Denisa Haicová

26

Emmett Navarre Arqeva

V
 

CMKU/CSV/3732/13

* 12.12.2013

 

o:

Expert Wolf Rhoderick Sodar

ch:

Jiřina Nekvasilová

 

m:

Aeron Arqeva

maj:

Soňa Radkovičová

27

Eron Tawy

VD
 

CMKU/CSV/3880/14

* 18.4.2014

 

o:

Ares Jasmine Eyes

ch:

Lenka Brzobohatá

 

m:

Welcoming Wolf Eden severu

maj:

Libor Smital

28

Erwin z Katusického dvora

V
 

CMKU/CSV/3803/14

* 11.01.2014

 

o:

Blade z Malého ráje

ch:

Jitka Křovinová

 

m:

Archie z Molu Es

maj:

Daniel Manghi

29

Gero Kuklík

VD
 

CMKU/CSV/3306/12

*7.7.2012

 

o:

Alien Srdcerváč

ch:

Jaroslava Mrkosová

 

m:

Brook Kuklík

maj:

Jaroslava Mrkosová

30

Haruko Srdcerváč

V2, r.CAC
 

CMKU/CSV/3547/13

* 14.3.2013

 

o:

Belfedor Arqeva

ch:

Ing. Daniela Čílová

 

m:

Anne Lee Srdcerváč

maj:

Giorgos Hadjigeorgiou

31

Jaguar Kuklík

Neposouzen
 

CMKU/CSV/3610/13/15

* 25.7.2013

 

o:

Chewbe del Baldo

ch:

Jaroslava Mrkosová

 

m:

Wolfish Witch z Molu Es

maj:

Veronika Rybářová

32

Kraken Kuklík

V1, CAC, ČKŠ
 

CMKU/CSV/3837/14

* 5.3.2014

 

o:

Curt z Vlčího dubu

ch:

Jaroslava Mrkosová

 

m:

Amy Kuklík

maj:

Ing. Jaroslav Hospodka

70

Candy z Molu Es

V3
 

CMKU/CSV/3713/13

* 14.11.2013

 

o:

Firestorm Lupi del Montemorello

ch:

Ing. Monika Soukupová

 

m:

Yukon z Molu Es

maj:

Daniel Rutar

 

PSI – TŘÍDA PRACOVNÍ:

33

CH. Garon z Blatnických vinic - ZM, BH

V1, CAC, ČKŠ
 

CMKU/CSV/3326/12

* 30.5.2012

 

o:

Aschar Arqeva

ch:

MVDr.Milan Hanačík

 

m:

Aika z Vlčího dubu

maj:

Mgr. Marta Slavíčková

 

PSI – TŘÍDA VÍTĚZŮ:

34

CH. Aschere Sirius Black Tajemný přelud

V3 
 

CMKU/CSV/2559/09/11

* 14.10.2009

 

o:

Ben z Chrlických plání

ch:

Dalibor Taimer

 

m:

Clowie Stín vlka

maj:

Marie Nečasová

35

BOB SpV 2015 Baxter Vlčí tlapka

V
 

CMKU/CSV/3666/13

* 18.10. 2013

 

o:

Hitt spod Ďumbiera

ch:

Monika Tichá

 

m:

Aileen Vlčí tlapka

maj:

Jaroslava Kořínková

36

Grand CH. Belmondo z Revíru vlků

V1, CAC, ČKŠ
NEJLEPŠÍ PES, BOS
 

CMKU/CSV/2327/08/12

* 1.11.2008

 

o:

Miky Passo del Lupo

ch:

Bc. Pavlína Kazimírová

 

m:

Jasmína Eden severu

maj:

Bc. Pavlína Kazimírová

37

C.I.B. Budulínek z Molu Es

V4
 

CMKU/CSV/3410/12

* 4.11.2012

 

o:

Car od Voldušské nivy

ch:

Ing. Monika Soukupová

 

m:

Yukon z Molu Es

maj:

Kamila Nováková

38

CH. Dew z Katusického dvora

V
 

CMKU/CSV/3652/13

* 11.10.2013

 

o:

Aschere S.B. Tajemný přelud

ch:

Jitka Křovinová

 

m:

Bosorka Arqeva

maj:

Jaromír Souček

39

CH. ČMKU Ziggy Lee z Molu Es

V2, r.CAC
 

CMKU/CSV/2724/10

* 28.5.2010

 

o:

Erik z Věrné smečky

ch:

Ing. Monika Soukupová

 

m:

Upstream Arimminum

maj:

Monika Karasová

 

PSI – TŘÍDA ČESTNÁ:

40

Grand CH. Goran z Deštné hory

V1
 

CMKU/CSV/3184/11

* 13.12.2011

 

o:

Aschar Arqeva

ch:

Stanislav Süsser

 

m:

Dakota z Deštné hory

maj:

Jan Gorel

 

FENY

TŘÍDA ŠTĚŇAT:

41

Besilia Silesian Hunter

VN3
 

CMKU/CSV/4403/15

*27.11.2015

 

o:

Belfedor Arqeva

ch:

Ing. Pavlína Hajduková

 

m:

Albacora Silesian Hunter

maj:

Ing. Pavlína Hajduková

42

Bonie Freya Silesian Hunter

VN4
 

CMKU/CSV/4404/15

*27.11.2015

 

o:

Belfedor Arqeva

ch:

Ing. Pavlína Hajduková

 

m:

Albacora Silesian Hunter

maj:

Václav Procházka

43

Calla Wolfdog Bohemia

VN1
 

CMKU/CSV/4425/15

* 18.12.2015

 

o:

Bailien Arqeva

ch:

Markéta Vojtová

 

m:

Ghabi Srdcerváč

maj:

Lucie Smělá

44

Caoimhe Wolfdog Bohemia

Nenastoupila
 

CKMKU/CSV/4426/15     

* 18.12.2015

 

o:

Bailien Arqeva

ch:

Markéta Vojtová

 

m:

Ghabi Srdcerváč

maj:

Hana Slezáčková

45

Inkognita Srdcerváč

VN2
 

CMKU/CSV/4411/15

* 27.11.2015

 

o:

Benjamin Nivisregem

ch:

Ing. Daniela Čílová

 

m:

Anne Lee Srdcerváč

maj:

Ing, Daniela Čílová

46

Maeve Malý Bysterec

VN
 

SPKP 3544

* 23.11.2015

 

o:

Jassper Malý Bysterec

ch:

Luboš Medvecký

 

m:

Connie Vlčí tlapka

maj:

Michael Spurný

 

FENY – TŘÍDA DOROSTU:

47

Dama Kaszubska Wataha

VN
 

PKR.I - 79323

* 30.9.2015

 

o:

Geirrod Braterstvo Wilczaków

ch:

Slawomir Chojnacki

 

m:

Amaltei N. me impune lacessit

maj:

Beata Rybak

48

Ester z Molu Es

VN3
 

CMKU/CSV/4310/15

* 12.10.2015

 

o:

Avatar z Chtelnických lesov

ch:

Ing. Monika Soukupová

 

m:

Yukon z Molu Es

maj:

MVDr. Milan Hanačík

49

Euforia Spiderwolf

VN
 

PKR.I-79349

* 21.8.2015

 

o:

Cresil II z Peronówki

ch:

Magdalena Pająk

 

m:

Czakram Galicyjski Wilk

maj:

Joanna Cieślar + Sebastian Ulatowski

50

Free z Molu Es

VN
 

CMKU/CSV/4331/15

*18.10.2015

 

o:

Avatar z Chtelnických lesov

ch:

Ing. Monika Soukupová

 

m:

Atinka Sun z Molu Es

maj:

Iva Otáhalová

51

Frída z Molu Es

VN1, NEJLEPŠÍ DOROST
 

CMKU/CSV/4332/15

*18.10.2015

 

o:

Avatar z Chtelnických lesov

ch:

Ing. Monika Soukupová

 

m:

Atinka Sun z Molu Es

maj:

Ing. Pavlína Vajdová

52

Fu Finka z Molu Es

VN4
 

CMKU/CSV/4333/15

*18.10.2015

 

o:

Avatar z Chtelnických lesov

ch:

Ing. Monika Soukupová

 

m:

Atinka Sun z Molu Es

maj:

Ing. Monika Soukupová

53

Lora Malý Bysterec

VN2
 

SPKP 3551

* 14.11.2015

 

o:

Mozart Olim Palus

ch:

Luboš Medvecký

 

m:

Ulma Kysucká hviezda

maj:

Marek Medvecký

 

FENY – TŘÍDA MLADÝCH:

54

Ajra Wataha z Brzozowego sadu

V
 

CMKU/CSV/4383/15

* 4.5.2015

 

o:

Azték Vlčí dech

ch:

Elzbieta Czaja

 

m:

Baja Lesný Kamrat

maj:

Marie Václavíková

55

Bosorka Strážca divočiny

V
 

SPKP 3503

* 20.2.2015

 

o:

Jabberwock z Peronowki

ch:

Luboš Zaremba

 

m:

Alba Saris Wolf

maj:

Giorgos Hadjigeorgiou

56

Ehawee Freya Vlčí tlapka

V3
 

CMKU/CSV/4235/15

* 4.7.2015

 

o:

Urobach z Peronówki

ch:

Monika Tichá

 

m:

Gira Dakmat

maj:

Fabiena Baráková

57

Falca Vlčí tlapka

V2
 

CMKU/CSV/4241/15

* 5.7.2015

 

o:

Feers Lupifelix

ch:

Monika Tichá

 

m:

Aileen Vlčí tlapka

maj:

Eva Šviráková

58

Fiore di Estate Vlčí tlapka

V4
 

CMKU/CSV/4239/15

* 5.7.2015

 

o:

Feers Lupifelix

ch:

Monika Tichá

 

m:

Aileen Vlčí tlapka

maj:

Ivana Tomková

59

Gaya Mae Arqeva

Nenastoupila
 

CMKU/CSV/4083/14

* 22.12.2014

 

o:

Bengie z Katusického dvora

ch:

Jiřina Nekvasilová

 

m:

Butterfly Arqeva

maj:

Dana Houdková

60

Gwen z Katusického dvora

VN1, NEJLEPŠÍ MLADÝ - BOJ
 

CMKU/CSV/4192/15

* 5.4.2015

 

o:

Czak Gey Střípek snů

ch:

Jitka Křovinová

 

m:

Bosorka Arqeva

maj:

Lucie Bystroňová

 

FENY – MEZITŘÍDA:

61

Conny Anwar

V2, r.CAC
 

CMKU/CSV/3917/14

* 6.6.2014

 

o:

Erik z Věrné smečky

ch:

Jiří Drábek

 

m:

Bella Tara z Blatnických vinic

maj:

Pavlína Hegarová

62

Dandelion Amant Gris

V4
 

CMKU/CSV/3899/14

*27.5.2014

 

o:

Bengie z Katusického dvora

ch:

Martina Fišerová

 

m:

Grey spod Ďumbiera

maj:

Jan Holek

63

Dorotka Bohemia Luaro

V3
 

CMKU/CSV/4099/14

* 27.11.2014

 

o:

Sauron z Litavské Kotliny

ch:

Lucie Chovancová

 

m:

Evita z Věrné smečky

maj:

Anežka Holznerová

64

Enigma Šedý poklad

V1, CAC, ČKŠ
 

CMKU/CSV/3954/14

* 6.9.2014

 

o:

Chewbe del Baldo

ch:

Radek Kunc

 

m:

Daily Wolf Rhoderick Sodar

maj:

Radek Kunc

65

Lucky Star Kuklík

VD
 

CMKU/CSV/3966/14

*19.9.2014

 

o:

Cuki Amant Gris

ch:

Jaroslava Mrkosová

 

m:

Wolfish Witch z Molu Es

maj:

Zita Břicháčková

66

Lupina Kuklík

VD
 

CMKU/CSV/3967/14

*19.9.2014

 

o:

Cuki Amant Gris

ch:

Jaroslava Mrkosová

 

m:

Wolfish Witch z Molu Es

maj:

Miroslava Hádlová

 

FENY – TŘÍDA OTEVŘENÁ:

67

Aisha Atir Bohemia

V
 

CMKU/CSV/3192/11

* 17.12.2011

 

o:

Afis Testamonium Diaboli

ch:

Petr Hurda

 

m:

Rita z Litavské kotliny

maj:

Jana Čundrlová

68

Arka z Postupického podlesí

V1, CAC, ČKŠ
 

CMKU/CSV/3249/12/15

*   27.1.2012

 

o:

Bart z Věrné smečky

ch:

Ing. Miloš Pelikán

 

m:

Xitta z Molu Es

maj:

Ing. Miloš Pelikán

69

Brita Anwar

V
 

CMKU/CSV/3590/13

*   8.6.2013

 

o:

Aron z Aljašky

ch:

Jiří Drábek

 

m:

Bella Tara z Blatnických vinic

maj:

Tereza Chlupová

71

Cora Anwar

V2, r.CAC
 

CMKU/CSV/3918/14

* 6.6.2014

 

o:

Erik z věrné smečky

ch:

Jiří Drábek

 

m:

Bella Tara z Blatnických vinic

maj:

Petra Krhovjáková

72

Courage Amant Gris

V4
 

CMKU/CSV/3150/11

* 4.12.2011

 

o:

Akkon de Molay

ch:

Martina Fišerová

 

m:

Grey spod Ďumbiera

maj:

Dana Jakubcová

73

Elli Srdcerváč

V
 

CMKU/CSV/2958/11

* 16.5.2011

 

o:

Hitt spod Ďumbiera

ch:

Ing. Daniela Čílová

 

m:

Avetajga Arimminum

maj:

Pavel Kohout

74

Gira - Gamba Karpatský bandita

VD
 

CMKU/CSV/3445/12

* 8.12.2012

 

o:

Argo Přízrak Karpat

ch:

Jaroslava Vosátková

 

m:

Birky z Kopáčkova dvora

maj:

Pavel Zapletal

75

Guziel II z Peronówki

V
 

PKR.I-72662

* 20.2.2013

 

o:

Divo Spirit of the Wolf

ch:

Małgorzata Peron

 

m:

Peymakilir z Peronówki

maj:

Agnieszka Grabowska

76

Hira z Oravy

VD
 

SPKP 3300

* 15.4.2013

 

o:

Jass spod Ďumbiera

ch:

Jozef Straka

 

m:

Dona z Oravy

maj:

Marek Soja

77

Ulma Kysucká hvězda

V3
 

SPKP 3233

* 21.10.2012

 

o:

Jassper Malý Bysterec

ch:

Štefan Malík

 

m:

Jess spod Ďumbiera

maj:

Marek Medvecký

 

FENY – TŘÍDA PRACOVNÍ:

78

Brenna Anwar - ZM, BH, ZZO

V2
 

CMKU/CSV/3589/13

* 8.6.2013

 

o:

Aron z Aljašky

ch:

Jiří Drábek

 

m:

Bella Tara z Blatnických vinic

maj:

Milan Pavlíček

79

Grand CH. Cia z Molu Es - ZM

V3
 

CMKU/CSV/3720/13

* 14.11.2013

 

o:

Firestorm Lupi del Montemorello

ch:

Ing. Monika Soukupová

 

m:

Yukon z Molu Es

maj:

Jan Gorel

80

Cenzie z Hvozdecké kotliny - ZM

Nenastoupila
 

CMKU/CSV/2109/07/10

* 6.5.2007

 

o:

Nord Šedá eminence

ch:

Stanislav Švec

 

m:

Keli z Litavské kotliny

maj:

Daniela Adámková

81

CH. Connie Vlčí tlapka - SVP I.

V1, CAC,
NEJLEPŠÍ FENA, BOB
 

SPKP 3383

* 20.11.2013

 

o:

Akaj Vlčí tlapka

ch:

Monika Tichá

 

m:

Beta Vlčí démon

maj:

Marek Medvecký

 

FENY – TŘÍDA VÍTĚZŮ:

82

CH. ČMKU Aglaya z Molu Es

V1, CAC, ČKŠ
 

CMKU/CSV/3155/11

* 2.12.2011

 

o:

Erik z Věrné smečky

ch:

Ing.Monika Soukupová

 

m:

Yukon z Molu Es

maj:

Ing.Petra Dušánková

83

CH. Aisha z Vlčí říše

V2, r.CAC
 

CMKU/CSV/3778/13

*   15.12.2013

 

o:

Dante od Voldušské nivy

ch:

Kubátová Alena

 

m:

Bonnie Ytax

maj:

Zlata Odvarková

 

FENY – TŘÍDA VETERÁNŮ:

84

Bellis Stín vlka

V3
 

CMKU/CSV/1778/04/08

* 11.12.2004

 

o:

Amor Gabčov Dvor

ch:

Jana Schubertová

 

m:

Bonnie Mrazivé ticho

maj:

David Seibt

85

Fantazie z Vlčí chaloupky

V2
 

CMKU/CSV/1715/04/08

* 25.8.2004

 

o:

Agar Reolup

ch:

Ing. Marcela Pluhařová

 

m:

Barča z Ponického dvora

maj:

Jana Zahradníková

86

ICH. Jasmína Eden severu

V
 

CMKU/CSV/1560/03/06

* 26.5.2003

 

o:

Arek Malý Bysterec

ch:

Lucie Novoveská

 

m:

Inka z Litavské kotliny

maj:

Bc. Pavlína Kazimírová

87

Grand CH. Ossa Eden severu

 Nenastoupila
 

CMKU/CSV/1983/06

* 30.8.2006

 

o:

Lupus Crying Wolf

ch:

Lucie Novoveská

 

m:

Julie z Litavské kotliny

maj:

Lucie Novoveská

88

C.I.E. Xitta z Molu Es

V1, BOV - NEJLEPŠÍ VETERÁN
 

CMKU/CSV/2298/08/12

* 27.4.2008

 

o:

Aron z Aljašky

ch:

Ing. Monika Soukupová

 

m:

Upstream Arimminum

maj:

Ing. Miloš Pelikán

89

C.I.E. Upstream Arimminum

V4

 

CMKU/CSV/1713-04/03/05

* 25.4.2003

 

o:

Aron Malý Bysterec

ch:

Šárka Matrasová

 

m:

Ambra Vlčí naděje

maj:

Ing. Monika Soukupová

 

SOUTĚŽE:

NEJHEZČÍ PÁR PSŮ

1.MÍSTO - Goran z Deštné hory + Cia z Molu Es - M: Jan Gorel

NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA

1.MÍSTO - Chovatelská stanice „z Molu Es“ - Ing.Monika Soukupová           

Chovatelská stanice „Anwar“ - Jiří Drábek

Chovatelská stanice „Kuklík“ - Jaroslava Mrkosová

Chovatelská stanice „Vlčí tlapka“ - Monika Tichá

Z galerie