Výsledky výstav

Klubová výstava - Jevišovice, 12.5.2012

Kategorie: Výstavy Aktualizováno 7. 4. 2014 11:18 Zveřejněno 12. červenec 2012
Napsal Lenka Dragonari Zobrazeno: 3767

Na klubovou výstavu bylo přihlášeno 88 ČSV, z toho 38 psů a 50 fen. Nastoupilo 83 ČSV, z toho 36 psů a 47 fen. Rozhodčí: Iveta Nováková

Fotogalerie

Výsledky ke stažení zde (PDF).

 

PSI – TŘÍDA ŠTĚŇAT

01 Asthon Eden Severu - N
o: Amore Mio Srdcerváč
m: Ossa Eden Severu
ch: Lucie Novoveská
maj: Romana Šmídová

02 Baltazar de Molay - VN3
o: Enar spod Ďumbiera
m: Becky z Kamenaček
ch: Ing. Ondřej Kloupar
maj: Bc. Pavlína Mašková

03 Barres de Molay - VN4
o: Enar spod Ďumbiera
m: Becky z Kamenaček
ch: Ing. Ondřej Kloupar
maj: Jana Čechová

04 Cuki Amant Gris - VN1
o: Akkon de Molay
m: Grey spod Ďumbiera
ch: Martina Fišerová
maj: Marta Nobarová

05 Ergo z Kopáčkova dvora - VN
o: Alucard Grey Střípek snů
m: Dizzy Chlumecké podzámčí
ch: Ladislav Kopáček
maj: Pavel Novák

06 Esso z Kopáčkova dvora - VN2
o: Alucard Grey Střípek snů
m: Dizzy Chlumecké podzámčí
ch: Ladislav Kopáček
maj: Pavol Mikulička

PSI – TŘÍDA DOROSTU


08 Altyr z Podřipské samoty - VN1
o: Amani Stříbrný úplněk
m: Asta Jasmine Eyes
ch: Jana Zítková
maj: Jana Zítková

09 Byrt Lostris - VN4
o: Erik z Věrné smečky
m: Annie z Holštejna, JCh.CZ
ch: Kateřina Doležalová
maj: Bohumila Tesařová

10 Farrus II od Úhoště - VN2
o: Alien Srdcerváč
m: Wolfy Crying Wolf
ch: Hana Kaufmanová
maj: Bohumila Tesařová

11 Haro II od Úhoště - VN3
o: Cork Stín vlka
m: Moki od Úhoště
ch: Hana Kaufmanová
maj: Jana Drábková

PSI – TŘÍDA MLADÝCH

13 Cair Potomok vlkov - V1, CAJC
o: Ares Karpatská svorka
m: Frei Malý Bysterec
ch: Alexandra Záhradníková
maj: Julie Ledvinková

14 Gáj z Údolí ticha - V2
o: Hitt spod Ďumbiera
m: Daria z Údolí Ticha
ch: Ing. Karel Skoupý
maj: Olga Aleksandrowicz

PSI – MEZITŘÍDA


15 Baladin ArQeVa - V2, res. CAC
o: Eury z Peronówki
m: Valkýra z Molu Es
ch: Jiřina Nekvasilová
maj: Drahomíra Benová

16 Bazilišek z Březovské samoty - V3
o: Cairo Sotis
m: Bellis Stín vlka
ch: Ing. David Seibt
maj: Jana Schubertová

17 Carmín Kuklík - VD
o: Brest z Deštné hory
m: Uny Tossa z Molu Es
ch: Jaroslava Mrkosová
maj: Zbyněk Fiala

18 Dante od Voldušské nivy - VD
o: Qenno od Úhoště
m: Era Chlumecké podzámčí
ch: Michal Ekl
maj: Dita Bortlíková

19 Dingo Srdcerváč - V
o: Crying Wolf Gisotsu
m: Anne Lee Srdcerváč
ch: Ing. Daniela Čílová
maj: Eliška Riegerová

20 Ferral z Deštné hory - V4
o: Art Mijaver
m: Beky Šedý samotář
ch: Stanislav Süsser
maj: Petr Kořínek

21 Ziggy Lee z Molu Es V1, CAC, ČKŠ
o: Erik z Věrné smečky
m: Arimminum Upstream
ch: Ing. Monika Soukupová
maj: Monika Karasová

PSI – TŘÍDA OTEVŘENÁ

22 Akeenah Runar Waawanyanka - VD
o: Agar Morušový háj
m: Aset Woodoo Wolf z Peronówki
ch: Michaela van Erne
maj: Lenka a Adrian Dragonari

23 Altaj Norský vlk - V4
o: Art z Viktóriinej zahrady
m: Fantazie z Vlčí chaloupky
ch: Jana Zahradníková
maj: Jaroslav Uhlíř

24 Argo Kuklík  - VD
o: Hero od Úhoště
m: Uny Tossa z Molu Es
ch: Jaroslava Mrkosová
maj: Zuzana Vondrušková

25 Aschar Arqeva - V
o: Qeron z Molu Es, JCh.CZ
m: Valkýra z Molu Es, JCh.CZ
ch: Nekvasilová Jiřina
maj: Martina Stuchlíková

26 Aschere Sirius Black Tajemný přelud  - V
o: Ben z Chrlických plání
m: Clowie Stín vlka
ch: Teimer Dalibor
maj: Marie Bulíková

27 Atrey Amant Gris V1, CAC, ČKŠ
o: Amor Sokolí oko
m: Grey spod Ďumbiera
ch: Fišerová Martina
maj: Lenka Brzobohatá

28 Brave Wolf z Holštejna - V3
o: Argo Přízrak karpat
m: Carey Šedý chlup
ch: Mgr. Hana Procházková
maj: Tomáš Cháb

29 Brest z Deštné hory - V
o: Good Boy z Molu Es
m: Beky Šedý samotář
ch: Stanislav Süsser
maj: Roman Andrusiv

30 Calaway Vlčí naděje - V
o: Bonifác Testamonium diaboli
m: Amimminum Ma Cherie
ch: Hana Vránová
maj: Iveta Jinochová

31 Cassanova Srdcerváč - V2
o: Hitt spod Ďumbiera
m: Anne Lee Srdcerváč
ch: Ing. Daniela Čílová
maj: Jana Rychtárechová

32 Cody z Kopáčkova dvora - V
o: Brix z Porčova mlýna
m: Dizzy Chlumecké podzámčí
ch: Ladislav Kopáček
maj: David Záděra

PSI – TŘÍDA PRACOVNÍ


33 Zenith Od Úhoště - V1, CAC, KV, BOB
o: Czambor z Vlčího dubu
m: Wickey Crying Wolf
ch: Hana Kaufmanová
maj: Massimiliano Paini

PSI – TŘÍDA VÍTĚZŮ


34 Amore Mio Srdcerváč - V1, CAC, ČKŠ
o: Carr Malý Bysterec
m: Ave Tajga Arimminum
ch: Ing. Daniela Čílová
maj: Ing. Daniela Čílová

35 Ares Jasmine Eyes - V2, res. CAC
o: Darek z Údolí ticha
m: Cavern z Věrné smečky
ch: Zuzana Hubená
maj: Lenka Brzobohatá

36 Bady Grey Střípek snů - V3
o: Fas Lupus Bohemia Genao
m: Dayen Sotis
ch: Jaroslava Smištíková
maj: Bohumil Válek

PSI – TŘÍDA VETERÁNŮ


37 Jerry Lee z Molu Es - V2
o: Ali Reolup
m: Amálka od Buližníku
ch: Ing. Monika Soukupová
maj: Monika Karasová

38 Merlin od Úhoště - V1
o: Ali Reolup
m: Ko-Ko z Molu Es
ch: Hana Kaufmanová
maj: Pavel Voigt



FENY – TŘÍDA ŠTĚŇAT


39 Aglaya z Molu Es - VN1, nej. štěně
o: Erik z Věrné smečky
m: Yukon z Molu Es
ch: Ing. Monika Soukupová
maj: Ing. Petra Dušánková

40 Atinka Sun z Molu Es - VN2
o: Erik z Věrné smečky
m: Yukon z Molu Es
ch: Ing. Monika Soukupová
maj: Ing. Monika Soukupová + Barbora Vaňková

41 Bernadette de Molay - VN
o: Enar spod Ďumbiera
m: Becky z Kamenaček
ch: Ing. Ondřej Kloupar
maj: Kateřina Dostalová

42 Courage Amant Gris - VN
o: Akkon de Molay
m: Grey spod Ďumbiera
ch: Martina Fišerová
maj: Martina Fišerová

43 Currie Norský vlk - VN
o: Crying Wolf Evander
m: Fantazie z Vlčí chaloupky
ch: Jana Zahradníková
maj: František Hubáček

44 Ebi z Kopáčkova dvora - N
o: Alucard Grey Střípek snů
m: Dizzy Chlumecké podzámčí
ch: Ladislav Kopáček
maj: Lenka Brzobohatá + Tereza Dohnalová

45 Eira Kuklík VN
o: Amarok Arimminum
m: Wolfish Witch z Molu Es
ch: Jaroslava Mrkosová
maj: Daniela Bujnochová

46 Emmy Kuklík VN4
o: Amarok Arimminum
m: Wolfish Witch z Molu Es
ch: Jaroslava Mrkosová
maj: Daniela Bujnochová
maj: Petr Kořínek

47 Enny z Kopáčkova dvora - VN
o: Alucard Grey Střípek snů
m: Dizzy Chlumecké podzámčí
ch: Ladislav Kopáček
maj: Lenka Brzobohatá

48 Erisa z Kopáčkova dvora - VN
o: Alucard Grey Střípek snů
m: Dizzy Chlumecké podzámčí
ch: Ladislav Kopáček
maj: Ladislav Kopáček

FENY – TŘÍDA DOROSTU


49 Altara Maia z Podřipské samoty - N4
o: Amani Stříbrný úplněk
m: Asta Jasmine Eyes
ch: Jana Zítková
maj: Jana Zítková

50 Bora Diamond Tichý stín - VN2
o: Firsin Hell z Věrné smečky
m: Baghira Grey Střípek snů
ch: Hynek Hajler
maj: Luděk Hanák

51 Calamity Jane z Březovské samoty - VN1, nej. dorost
o: Carr Malý Bysterec
m: Bellis Stín vlka
ch: Ing. David Seibt
maj: Vlasta Fišnarová

52 Elsie Grey Střípek snů - N
o: Derek Sotis
m: Bonnie z Kopáčkova dvora
ch: Jaroslava Smištíková
maj: Petr Válka

53 Hiki II od Úhoště - V3
o: Cork Stín vlka
m: Moki od Úhoště
ch: Hana Kaufmanová
maj: Lenka a Adrian Dragonari

FENY – TŘÍDA MLADÝCH


54 Asset ze Svitu luny - VD
o: Danny z Údolí ticha
m: Bea Luna z Kopáčkova dvora
ch: Barbora Helmová
maj: Monika Hanzlíková

55 Auronita Bohemia Luaro - V3
o: Sauron z Litavské kotliny
m: Evita z Věrné smečky
ch: Lucie Chovancová
maj: Lucie Chovancová

57 Brigitte Bardot Steelmaker - V
o: Amore Mio Srdcerváč
m: Rena z Litavské kotliny
ch: Michaela Stalmacherová
maj: Ing. Milan Tomek

58 Daisy Grey Střípek snů - V
o: Ostin Eden severu
m: Dayen Sotis
ch: Jaroslava Smištíková
maj: René Krampl

59 Dakar Kuklík  - V
o: Erik z Věrné smečky
m: Uny Tossa z Molu Es
ch: Jaroslava Mrkosová
maj: Josef Rosecký

60 Daytona Kuklík - V
o: Erik z Věrné smečky
m: Uny Tossa z Molu Es
ch: Jaroslava Mrkosová
maj: Maria Steinerová

61 Dyna Vlčí naděje - V
o: Blade z Malého ráje
m: Arimminum Ma Cherie
ch: Hana Vránová
maj: Tereza Teššinyová

62 Elli Srdcerváč V4
o: Hitt spod Ďumbiera
m: Arimminum Ave Tajga
ch: Ing. Daniela Čílová
maj: Pavel Kohout

63 Freya Sotis V1, CAJC, BOJ
o: Arab Midgardhus
m: Cessie Sotis
ch: Helena Hubáčková
maj: Helena Hubáčková

64 Grey Alexa z Údolí ticha - V3
o: Hitt spod Ďumbiera
m: Daria z Údolí ticha
ch: Ing. Karel Skoupý
maj: Ing. Karel Skoupý

FENY – MEZITŘÍDA


65 Black Shadow Arqeva - V1, CAC, ČKŠ
o: Eury z Peronówki
m: Valkýra z Molu Es
ch: Jiřina Nekvasilová
maj: Marie Hartmanová

66 Butterfly Arqeva - V2, res. CAC
o: Eury z Peronówki
m: Valkýra z Molu Es
ch: Jiřina Nekvasilová
maj: Jiřina Nekvasilová

67 Dream of Darkness Srdcerváč - V3
o: Crying Wolf Gisotsu
m: Anne Lee Srdcerváč
ch: Daniela Čílová
maj: Romana Šmídová

FENY – TŘÍDA OTEVŘENÁ


69 Aitaná Norský vlk - V2, res CAC
o: Art z Viktóriinej zahrady
m: Fantazie z Vlčí chaloupky
ch: Jana Zahradníková
maj: Jana Zahradníková

70 Amy Kuklík - V
o: Hero od Úhoště
m: Uny Tossa z Molu Es
ch: Jaroslava Mrkosová
maj: Jaroslava Mrkosová + Jana Nerádová

71 Arya Arqeva - V
o: Qeron z Molu Es
m: Valkýra z Molu Es
ch: Nekvasilová Jiřina
maj: Dohnalová Tereza

72 Azza Ičkeria - VD
o: Qenno of Úhoště
m: Genny Dakmat
ch: Petr Vodička
maj: František Lorenc

73 Bea Luna z Kopáčkova dvora - V
o: Fas Lupus Bohemia Genao
m: Dizzy Chlumecké podzámčí
ch: Ladislav Kopáček
maj: Barbora Helmová

74 Becky z Kamenaček - V3
o: Kairo od Úhoště
m: Heňa Kysucká hvězda
ch: Ing. Jan Šesták
maj: Ing. Ondřej Kloupar

75 Bludička Kyra Srdcerváč - V1, CAC, ČKŠ
o: Ceterach Stín vlka
m: Ave Tajqa Arimminum
ch: Ing. Daniela Čílová
maj: lng. Lenka Václaviková

76 Cassiopeia Stín vlka - V
o: Dak Kollárov dvor
m: Bonie Mrazivé ticho
ch: Jana Schubertová
maj: Lenka Brzobohatá

77 Dračice Darlin z Věrné smečky - V
o: Good Boy z Molu Es
m: Dia Dakmat
ch: Hana Křížová
maj: Lenka a Adrian Dragonari

78 Furia Braterstwo Wilczaków - V
o: Balrog z Peronówki
m: Irris Kollarov dvor
ch: Daniel Ziemnicki
maj: Hynek Hajler

79 Hermiona z Věrné smečky - V
o: Draco z Peronówki
m: Assay z Věrné smečky
ch: Hana Křížová
maj: Roman Krčmář

80 Ika Fončorda VD
o: Alex z Čakajovskéo dvora
m: Heja Fončorda
ch: Ján Polóny
maj: Tomáš Cháb

81 Wolfish Witch z Molu Es - V4
o: Grey Wolf z Molu Es
m: Arimminum Upstream
ch: Ing Monika Soukupová
maj: Jaroslava Mrkosová

FENY – TŘÍDA PRACOVNÍ


82 Bella Tara z Blatnických vinic - V1, CAC, ČKŠ
o: Unkas z Molu es
m: Aika z Vlčího dubu
ch: MVDr. Milan Hanačík
maj: Jiří Drábek

FENY – TŘÍDA VÍTĚZŮ


83 Agía Illiás Norský vlk - V2, res. CAC
o: Art z Viktóriinej zahrady
m: Fantazie z Vlčí chaloupky
ch: Jana Zahradníková
maj: Ing. Pavlína Hajduková

85 Xitta z Molu Es - V3
o: Aron z Aljašky
m: Arimminum Upstream
ch: Ing. Monika Soukupová
maj: Ing. Miloš Pelikán

86 Yukon z Molu Es - V1, CAC, ČKŠ, KV
o: Hargo L’Amico del Lupo
m: Arimminum Upstream
ch: Ing. Monika Soukupová
maj: Ing. Monika Soukupová

FENY – TŘÍDA VETERÁNŮ


87 Arimminum Upstream - V2
o: Aron Malý Bysterec
m: Ambra Vlčí naděje
ch: Šárka Matrasová
maj: Ing. Monika Soukupová

88 Bonie Mrazivé ticho - V1, BOV
o: Adon Irpruš
m: Ajša Dar přírody CS
ch: David Manca
maj: Jana Schubertová

 


SOUTĚŽE:


NEJHEZČÍ PÁR


Akeenah Runar Waawanyanka + Dračice Darlin z Věrné smečky
Lenka a Adrian Dragonari


NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA


Chovatelská stanice „z Molu Es“ Ing. Monika Soukupová

Z galerie