Notice: Undefined property: YjsgCheckBrowser::$Name in /mnt/web-data2/cswolfdog_cz/public_html/www/templates/youfauna/yjsgcore/yjsg_core.php on line 338

Notice: Undefined property: YjsgCheckBrowser::$Name in /mnt/web-data2/cswolfdog_cz/public_html/www/templates/youfauna/yjsgcore/yjsg_core.php on line 341

Notice: Undefined property: YjsgCheckBrowser::$Name in /mnt/web-data2/cswolfdog_cz/public_html/www/templates/youfauna/yjsgcore/yjsg_head.php on line 213
KCHČSV - Speciální výstava ČSV Týnec n/L 24.9.2023 - Výsledky

Výsledky výstav

Speciální výstava ČSV Týnec n/L 24.9.2023 - Výsledky

Kategorie: Výstavy Aktualizováno 14. 10. 2023 23:35 Zveřejněno 25. září 2023
Napsal Admin Zobrazeno: 367
Speciální výstava čsv 2023
PSI / MALE
Třída dorostu / Puppy Class

1 HAIBUSA LUPI DELLA MURGIA VN1, nej.dorost
2 UMAR ŠEDÝ POKLAD VN2

Třída mladých / Junior Class

3 AMUN SUDEN UNI V2
4 ARAYA WILD SHADOW D
5 AZIR SUDEN UNI odstoupil
6 DAMON HLAS VLKA VD
7 EGERÍK IV OD ÚHOŠTĚ V1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladých
8 HARGO KARPATSKÝ BANDITA VD4
9 KALIBA VLČÍ TLAPKA D
10 SANTINI ŠEDÝ POKLAD VD3

Mezitřída / Intermediate

11 ARTIMUS HARCOVSKÝ VLK V1, CAC
12 CERNOBOG CORVI MEAG BRANO VD3
13 CODIAK HLAS VLKA D
14 COLIN VLČÍ PRAMEN V2,r.CAC
15 CHAARON MIRACLE MIA VD
16 RUFUS ŠEDÝ POKLAD VD4

Třída otevřená / Open Class

17 AL HEKTOR HLAS VLKA VD
18 ALBI HLAS VLKA V2, r.CAC
19 COFFI UNEGA WAHYA D
20 FALCO ZE STUDENÉHO V3
21 FARUK GRES MIRACLE MIA V4
22 FINGOLFIN GRIBEDYR nenastoupil
23 HURVÍNEK ANWAR V1, CAC
24 CHU-CHO Z POSTUPICKÉHO PODLESÍ D
25 KEMOSABE EZECHIELELUPO VD
26 MAUX Z MOLU ES VD
27 ORFEUS ŠEDÝ POKLAD VD
28 OTIS LEO ŠEDÝ POKLAD VD
29 PANCHO Z KATUSICKÉHO DVORA V
30 PHANTOM ŠEDÝ POKLAD V
31 QERDYS ARQEVA nenastoupil

Třída pracovní / Working Class

32 ARGO ZE SKŘINÁŘOVA V3
33 CIRO OD ŠESŤÁKU V2
34 CHAAN ČONO Z MOLU ES V1, CAC, Vítěz speciální výstavy
35 TRAPPER GREY STŘÍPEK SNŮ VD4

Třída vítězů / Winner Class

36 ZDYCHAVSKY VLK BODRIK nenastoupil
37 HAYAD DIOR MIRACLE MIA VD2
38 LAMBORGINO Z MOLU ES VD3
39 MUFASA ŠEDÝ POKLAD V1

Třída veteránů / Veteran Class

40 BASTIEN VLČÍ TLAPKA V2
41 BUDULÍNEK Z MOLU ES V1, Vítěz speciální výstavy veteránů
42 ORI GREY STŘÍPEK SNŮ V3

Třída čestná / Honour Class

43 KORRY Z MOLU ES V1, BOS

FENY / FEMALE
Třída štěňat / Baby Class

44 BAILEYS VLČÍ MÝTUS VN1, nej.štěně

Třída dorostu / Puppy Class

45 TAJGA ŠEDÝ POKLAD VN2
46 WERRA Z KATUSICKÉHO DVORA VN1

Třída mladých / Junior Class

47 BELAYA GREY LEGEND V3
48 CELAYA BOREASKA Z RASOVISKA VD
49 DAENERYS BRITA TOR ZIREAEL V
50 DAISSY VLČÍ PRAMEN VD
51 DEMMY VLČÍ PRAMEN VD
52 DISCOVERY HLAS VLKA VD
53 DOLLY MIMA HLAS VLKA V1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladých, BOJ
54 DUCHESS NATHEDA nenastoupila
55 HAIDY IV OD ÚHOŠTĚ V
56 HESTIÁ KARPATSKÝ BANDITA VD
57 ODYSEA Z MOLU ES V4
58 OIA Z MOLU ES V2
59 TARRA TAO ARQEVA V
60 TRISHA Z BLATNICKÝCH VINIC V
61 VAIANA Z KATUSICKÉHO DVORA VD

Mezitřída / Intermediate Class

62 AKAROU GREY LEGEND V4
63 AMBER Z CHRÁSTECKÉ VSI VD
64 ARRIETTY Z CHRÁSTECKÉ VSI V3
65 BEZINKA STRÁŽCE ŠUMAVY VD
66 CAMIRA NATHEDA LUPUS BELLIATUS V1
67 MISSI II EDEN SEVERU V2

Třída otevřená / Open Class

68 ANARCHIE HLAS VLKA V1, CAC
69 BABÍ LÉTO UNEGA WAHYA V2, r.CAC
70 FAYSAH VON WESTERODE V
71 JETTIE Z RUDÉHO ÚDOLÍ V4
72 LEILLA ŠEDÝ POKLAD V3
73 MYLADY MYSTERY ARQEVA VD
74 POLÁRKA ARQEVA VD
75 SASANKA III OD ÚHOŠTĚ VD
Třída pracovní / Working Class
76 DIXI Z DUBNIČANKY V3
77 ETESIA SHADOW OF THE PHOENIX V2,r.CAC
78 FU FINKA Z MOLU ES V1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB
79 JUNA DAKMAT V4

Třída vítězů / Winner Class

80 GINGER PASSO DEL LUPO V3
81 CHANDRAKALI Z MOLU ES V4
82 MIRACLE Z MOLU ES V2, r.CAC
83 QUEEN OF WOLF ŠEDÝ POKLAD V1, CAC
84 QUERIDA ŠEDÝ POKLAD V

Třída veteránů / Veteran Class

85 AGLAYA Z MOLU ES V2
86 ANORI V3
87 CASHIRE ARQEVA V4
88 CIRI ANWAR nenastoupila
89 COURAGE AMANT GRIS V
90 HOPE GREY STŘÍPEK SNŮ V1, Vítěz speciální výstavy veteránů, BOV

Třída čestná / Honour Class

91 ASTA Z OPOJA POD HÁJOM V1

Nej. pár

1. Arrietty z Chrástecké vsi + Ori Grey Střípek snů
2. Hope Grey Střípek snů + Trapper Grey Střípek snů
3. Leilla Šedý poklad + Haibusa Lupi della Murgia

Nej. chovatelská skupina

1. Šedý poklad
2. z Molu Es
3. Hlas vlka

Z galerie