Výsledky výstav

Speciální výstava ČSV Bouzov 3.8.2019

Kategorie: Výstavy Aktualizováno 7. 8. 2019 17:17 Zveřejněno 7. srpen 2019
Napsal Pavlína Hajduková Zobrazeno: 334

PSI/MALE

 

TŘÍDA ŠTĚŇAT/BABY CLASS

1.       KAI DAKMAT                                        Nenastoupil

2.       KÁJ DAKMAT                                        N

3.       NARSIL YUKON S DIVOKOU KRVÍ          N

 

TŘÍDA DOROSTU/PUPPY CLASS

4.       AGON Z RODU ŠEDÝCH PSŮ                  VN2

5.       AYKO Z NAROG                                    VN3

6.       EYKO SILESIAN HUNTER                       VN4

7.       FREY Z RUDÉHO ÚDOLÍ                         VN

8.       KÁIN S DIVOKOU KRVÍ                          VN

9.       KENZO POWER ŠEDÝ POKLAD                VN

10.      NERO Z ORAVY                                    VN1

 

TŘÍDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

11.   ARON ŠEDÁ KREV                                    VD

12.   BART KRHŮV DVŮR                                  V2

13.   CASSIUS CLAY STRÁŽCE WALHALY           VD

14.   DRACO CULL JR. MIRACLE MIA                 Odstoupil

15.   GROWLITHE WIKLEF TAUREAUX SAUVAGES Nenastoupil

16.   JASTEN SALTO DEL LUPO    V1, CAJC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY MLADÝCH, BOS

17.   JERICHO REX S DIVOKOU KRVÍ                 VD

18.   MATYS SRDCERVÁČ                                  VD4

19.   MINAS ARTEX SRDCERVÁČ                        V3

20.   XERXES GREY STŘÍPEK SNŮ                      VD

 

MEZITŘÍDA/INTERMEDIATE CLASS

21.   ANAKIN KRHŮV DVŮR                               V3

22.   ARGO DEL RIO FENRIR                              V

23.   ARON Z TOMARU                                      VD

24.   BAQIR JOEY UNEGA WAHYA                      VD

25.   BEN OD ŠESŤÁKU                                     V4

26.   JAZZ DAKMAT                                          V1, CAC, ČKŠ

27.   LACKY Z KATUSICKÉHO DVORA                 V2, Res. CAC

 

TŘÍDA OTEVŘENÁ/OPEN CLASS

28.   ARES VLČÍ VÍTR                                       VD

29.   ARCHAON NATHEDA                                 VD

30.   ARON KOUZLO VLKŮ                                V

31.   ATHALAS KALIMERO BONEMICA                VD

32.   BALTIC ATIUS TIRAWA                             VD

33.   BARACK Z RUDÉHO ÚDOLÍ                       VD

34.   BOONTY BREY SERIGALA                          V

35.   BOREÁS FLOKI OD HOLSKÉHO RYBNÍKA    V3

36.   DARIUS DINO SILESIAN HUNTER              V

37.   DEBRNÍK DAK NORSKÝ VLK                      VD

38.   ERAGON FARGO VLČÍ TLAPKA                   VD

39.   GAROU VLČÍ TLAPKA                                V4

40.   HÁDES ASTAT TICHÝ STÍN                        VD

41.   KREK SRDCERVÁČ                                    V

42.   NERO KUKLÍK                                          VD

43.   ORI GREY STŘÍPEK SNŮ                           VD

44.   SAMSON GREY STŘÍPEK SNŮ                    VD

45.   TRAPPER GREY STŘÍPEK SNŮ                   V1, CAC, ČKŠ

46.   X´ABBATON II Z PERONÓWKI                  V2, Res. CAC

 

TŘÍDA PRACOVNÍ/WORKING CLASS

47.   ALDARON SANGRE DE LOBO                    V3

48.   BAJKAL OD NAŠEJ VLČICE                       V2, Res. CAC

49.   BIG BOSS BLUEAKEOM         V1, CAC, NEJ.Z PRACOVNÍCH TŘÍD, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY

50.   CARP ANWAR                                          Nenastoupil

51.   EPPAN BURK GLOCK PACK                       V4

 

TŘÍDA VÍTĚZŮ/WINNER CLASS

52.   CULLEN MIRACLE MIA                              V2, Res. CAC

53.   DEW Z KATUSICKÉHO DVORA                  V4

54.   KRAKEN KUKLÍK                                      V1, CAC, ČKŠ

55.   KRIS WILCZA KRAINA                              Nenastoupil

56.   ORAN KUKLÍK                                          V3

 

TŘÍDA VETERÁNŮ/VETERAN CLASS

57.   ASCHERE SIRIUS BLACK TAJEMNÝ PŘELUD V3

58.   BALADIN ARQEVA                                     V1

59.   BOUNTY Z BLATNICKÝCH VINIC                 V2

 

TŘÍDA ČESTNÁ/HONOUR CLASS

60.   BOOGABOO EDEN SEVERU                        V2

61.   BUDULÍNEK Z MOLU ES                            V1, NEJLEPŠÍ Z ČESTNÝCH TŘÍD

62.   CUKI AMANT GRIS                                   V3

 

FENY/FEMALE

 

TŘÍDA ŠTĚŇAT/BABY CLASS

63.   ISABO II EDEN SEVERU                            VN1, NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ

64.   NARCISA TRISS BLACK S DIVOKOU KRVÍ   VN2

65.   NEMESIS MISTL NYX S DIVOKOU KRVÍ       VN4

66.   NIMUE ZEKI S DIVOKOU KRVÍ                   VN3

 

TŘÍDA DOROSTU/PUPPY CLASS

67.   ANU INTI VLK Z PODSTÁNĚ                       VN

68.   ATKA Z NAROG                                         VN1, NEJLEPŠÍ DOROST

69.   DARLY SERIGALA                                      VN

70.   EN´ENRA III Z PERONÓWKI                      VN2

71.   HAPPY WOLF FACE DE CAMPOS Y LOBOS    VN3

72.   KHÁLÍ S DIVOKOU KRVÍ                            VN

73.   LORRAINE LYRA S DIVOKOU KRVÍ             Nenastoupila

74.   LUNA LOVEGOOD S DIVOKOU KRVÍ            VN

75.   LYANNA STARK S DIVOKOU KRVÍ               VN4

76.   NERI Z ORAVY                                           N

 

TŘÍDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

77.   ARWEN VLČÍ ŠTĚSTÍ          V1, CAJC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY MLADÝCH, BOJ

78.   BEKY KRHŮV DVŮR                                  V4

79.   BETTY KRHŮV DVŮR                                 V2

80.   GROWLITHE AFERA TAUREAUX SAUVAGES Nenastoupila

81.   KATE Z BLATNICKCÝCH VINIC                  VD

82.   XYLONA GREY STŘÍPEK SNŮ                     V3

83.   YLA FREYA GREY STŘÍPEK SNŮ                 VD

 

MEZITŘÍDA/INTERMEDIATE CLASS

84.   AALIYAH BORN OF DIAMOND DUST           V

85.   AKASHA BORN OF DIAMOND DUST           VD

86.   AMINATE LEE DONDINWOLF                     V

87.   BABÍ LÉTO UNEGA WAHYA                       V3

88.   BELLA LUNA Z GRYZOVEJ SVORKY            V

89.   GINGER PASSO DEL LUPO                        V1, CAC, ČKŠ

90.   CHAARU Z MOLU ES                                V

91.   CHITA EDEN SEVERU                               V2, Res. CAC

92.   ICE QUEEN Z MOLU ES                            VD

93.   KLEOPATRA DIAMOND TICHÝ STÍN          VD

94.   VIOLET GREY STŘÍPEK SNŮ                     VD

95.   WAPYA WHALE GREY STŘÍPEK SNŮ          VD

96.   ZETNIA MAIKA II Z PERONÓWKI              V4

 

TŘÍDA OTEVŘENÁ/OPEN CLASS

97.   ALENKA KRHŮV DVŮR                            V3

98.   ALLEGRA WOLF OF THE HIGLANDS         VD

99.   AMBRA KOUZLO VLKŮ                            V

100.           ARACHNE WOLF OF THE HIGHLANDS V

101.           ARRYA FERRA BUDDYWOLF           V

102.           ARTEMIS STRÁŽCE WALHALY        V

103.           BIRSA GRIBEDYR                         V2, Res. CAC

104.           BLOOU SERIGALALA                     V

105.           CASIOPEA Z RUDÉHO ÚDOLÍ         V1, CAC, ČKŠ

106.           CEANA TAJGA S DIVOKOU KRVÍ    V4

107.           DANANN ERIN ANWAR                  V

108.           DENISKA WOLFDOG BOHEMIA      V

109.           GINA LUCKY OF LUKAVA               V

110.           HIRA Z ORAVY                             Nenastoupila

111.           LARA GREY STŘÍPEK SNŮ             D

112.           ULTIMA GREY STŘÍPEK SNŮ         VD

113.           UNO SABRA GREY STŘÍPEK SNŮ   VD

 

TŘÍDA PRACOVNÍ/WORKING CLASS

114.           DÁŠENKA Z LITAVSKÉ KOTLINY    V3

115.           ERIS ANWAR                               V2, Res. CAC, ČKŠ,

116.           ORAVA MALÝ BYSTEREC       V1, CAC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY, BOB

 

TŘÍDA VÍTĚZŮ/WINNER CLASS

117.           ASTA Z OPOJA POD HÁJOM          V2, Res. CAC, ČKŠ

118.           BERENIKE GRIBEDYR                  V1, CAC

119.           ELSA ELENTÁRI ŠEDÝ POKLAD     V4

120.           FLEUR MALOU GREY DIAMOND    V3

121.           CHANCE EDEN SEVERU               V

122.           TAMARINDA GREY STŘÍPEK SNŮ  V

 

TŘÍDA VETERÁNŮ/VETERAN CLASS

123.           CATORI LIZA WHISPERING WOLF V1, BOV

124.           GIRA DAKMAT                             Nenastoupila

 

TŘÍDA ČESTNÁ/HONOUR CLASS

125.           HOPE GREY STŘÍPEK SNŮ            V1

 

SOUTĚŽE/COMPETITIONS

NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA

1.       S DIVOKOU KRVÍ

2.       STŘÍPEK SNŮ

 

NEJLEPŠÍ PÁR

1.       ALDARON SANGRE DE LOBO + ELSA ELENTÁRI ŠEDÝ POKLAD

2.       CULLEN MIRACLE MIA + ASTA Z OPOJA POD HÁJOM

 

NEJLEPŠÍ CHOVNÝ PES

BOOGABOO EDEN SEVERU

NEJLEPŠÍ CHOVNÁ FENA

HOPE GREY STŘÍPEK SNŮ

Z galerie