Notice: Undefined property: YjsgCheckBrowser::$Name in /mnt/web-data2/cswolfdog_cz/public_html/www/templates/youfauna/yjsgcore/yjsg_core.php on line 338

Notice: Undefined property: YjsgCheckBrowser::$Name in /mnt/web-data2/cswolfdog_cz/public_html/www/templates/youfauna/yjsgcore/yjsg_core.php on line 341

Notice: Undefined property: YjsgCheckBrowser::$Name in /mnt/web-data2/cswolfdog_cz/public_html/www/templates/youfauna/yjsgcore/yjsg_head.php on line 213
KCHČSV - Konference KCHČSV 2022 - informace

Bonitace a svody do 2021

Konference KCHČSV 2022 - informace

Kategorie: Různé Aktualizováno 20. 6. 2022 21:52 Zveřejněno 16. červen 2022
Napsal Helena Jahelková Zobrazeno: 6954

Termín konání Konference: 3. 9. 2022 11h

Místo konání Konference: Restaurace Jihlavský Parlament na Terasách, Havlíčkova 5628/26, Jihlava

Konference delegátů je nejvyšší orgán KCHČSV. Na členských schůzích byli zvoleni delegáti, kteří se Konference zúčastní jako zástupci členské základny. Každý člen klubu má možnost písemně (emailem) podat kterémukoli z delegátů své návrhy a podněty k projednání na Konferenci. Všichni členové klubu, kteří nebyli zvoleni jako delegáti, se mohou Konference zúčastnit jako hosté.

Termín pro zaslání podnětů delegátům je 29.6.2022.

Termín pro zaslání podnětů od delegátů zpracovateli sborníku (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) je 4.7.2022.

Po tomto datu již nebudou návrhy do sborníku přijaty a nebude tudíž nárok na jejich projednání.

Při zasílání podnětů použijte jako předmět e-mailu "Konference KCHČSV 2022".

Dále je nutné uvést:

- jméno navrhovatele

- pokud navrhovatel není sám delegátem, uvést také jméno delegáta, který návrh přednese

- název návrhu

- znění návrhu

- stručné zdůvodnění.

Upozorňuji, že návrhy se mohou týkat pouze klubových dokumentů (jsou zveřejněné na webu v sekci Dokumenty), svými návrhy můžete požadovat doplnění jednotlivých dokumentů, jejich změny, zrušení nebo založení dokumentů nových. V návrhu musí být uvedeno přesně, která část jakého dokumentu se má změnit. Příklad návrhu:

Návrh na doplnění ZaCHŘ čl. III. Chovní jedinci bod III.1

Navrhovatel: Smolíček Pacholíček

Přednese (pokud navrhovatel není delegátem): František Herbrich

Současné znění: Pes i fena se stávají chovnými po splnění podmínek stanovených Klubem chovatelů československého vlčáka pro zařazení do chovu.

Navrhované znění: Pes i fena se stávají chovnými po splnění podmínek stanovených Klubem chovatelů československého vlčáka pro zařazení do chovu. Chovnost je fenám automaticky ukončena po sedmém vrhu.

Zdůvodnění: Původní znění návrhu nepovažuji za dostatečné, feny by neměly mít tolik vrhů.

 

 

Svoje návrhy a podněty k projednání na Konferenci můžete adresovat těmto delegátům:

Delegáti za oblast Čechy:

$1·        Nováková Kamila            Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Kotulánová Jana              Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Musílek Pavel                   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Malý Michal                      Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Jahelková Helena            Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Soukupová Monika         Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Slezáčková Hana              Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Moravcová Tereza         Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Treppesch Petr                 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Novoveská Lucie             Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Moravcová Tereza          Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Šusterová Věra              Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Šuster Přemysl                  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Rázková Martina             Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Dragonari Lenka              Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Hospodka Jaroslav         Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">

V$·        Klinkáčková Věra         Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Delegáti za oblast Morava:                        

$1·        Čundrla Karel                    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Herbrich František           Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Tichá Monika                    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Drábek Jiří                         Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Matušincová Dana          Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Hladká Markéta               Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Hladká KateřinaTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Krejčí Monika                 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

$1·        Tomková Ivana               Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Z galerie