Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Nejbližší akce

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. S ní je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 66 hostů a žádný člen

Zápisy ze schůzí

Zápis z korespondenční schůze výboru KCHČSV ze dne 17. 1. 2017

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 21. 2. 2017 18:58 Zveřejněno 12. únor 2017
Napsal Petr Hurda Zobrazeno: 990

Účastnili se:

Výbor KCHČSV v aktuálním složení:        Hana Černohorská, Petr Hurda, Lea Kratinová, Kamila Nováková, Petr Treppesch

Program:

  1. Projednání postupu při dokončení korespondenční konference

Projednání bodů:

  1. Projednání postupu při dokončení korespondenční konference

Dne 6. 1. 2017 provedla sčítací komise ve složení Černohorská, Krčmář, Skoupý sečtení hlasovacích lístků. Do celostátního výboru KCHČSV byl zvolen Milan Pavlíček (s nejvyšším počtem hlasů), na druhém místě se shodným počtem hlasů umístili Roman Krčmář, Marie Nečasová, Marta Nobarová. Byly navrženy dvě varianty postupu.

Varianta 1: Opakování volby člena výboru z kandidátů se shodným počtem hlasů (umístěných v prvním kole voleb na druhém místě).

PRO:         0

PROTI: Černohorská, Hurda, Kratinová, Nováková, Treppesch

Zdržel se:  0

Varianta 2: Ukončit hlasovaní bez opakované volby dalšího člena výboru (z kandidátů se shodným počtem hlasů umístěných na druhém místě), s ohledem na to, že ve Stanovách není definován počet členů výboru. Celostátní výbor o tomto rozhodnutí bude neprodleně informovat delegáty korespondenční konference.

PRO: Černohorská, Hurda, Kratinová, Nováková, Treppesch

PROTI:      0

Zdržel se:  0

Odůvodnění:

Výbor se vzhledem k administrativní, časové a finanční náročnosti a reálné možnosti, že při opakované tajné volbě budou mít kandidáti opět shodný počet hlasů, rozhodl neopakovat tajnou volbu člena výboru a tímto ukončit korespondenční konferenci delegátů. Výbor je do skončení funkčního období kompletní ve složení: Hana Černohorská, Petr Hurda, Lea Kratinová, Kamila Nováková, Milan Pavlíček, Petr Treppesch. Vzhledem k tomu, že v posledních letech došlo k novelizaci legislativy ČR s dopadem na činnost klubu, výbor potřebuje v co nejkratší době ukončit řešení vnitřních administrativních záležitostí a věnovat se záležitostem souvisejícím s uvedením činnosti klubu do souladu s požadavky platné legislativy ČR.

V Brně dne 17. 1. 2017 zapsala Hana Černohorská, tajemník KCHČSV.

Z galerie