Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Nejbližší akce

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. S ní je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 75 hostů a žádný člen

Zápisy ze schůzí

Zápis z korespondenční schůze výboru KCHČSV ze dne 10. 12. 2016

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 12. 2. 2017 22:46 Zveřejněno 12. únor 2017
Napsal Petr Hurda Zobrazeno: 1053

Účastnili se:

Výbor KCHČSV v aktuálním složení:        Hana Černohorská, Petr Hurda, Lea Kratinová, Kamila Nováková, Petr Treppesch

Program:

  1. Projednání nežádoucího krytí Duffy Kuklík + Cair Potomok vlkov

Projednání bodů:

  1. Projednání nežádoucího krytí Duffy Kuklík + Cair Potomok vlkov

Dne 2. 11. 2016 obdržel výbor od CHK podnět k projednání nežádoucí krytí Duffy Kuklík + Cair Potomok vlkov. Výbor konstatuje, že CHK bude postupovat v souladu s klubovými řády, přihláška k zápisu štěňat bude zaslána plemenné knize až po doložení všech paternit štěňat z tohoto krytí a uhrazení zvláštního poplatku 1 000 Kč za každé zapsané štěně na celostátní účet KCHČSV. Chovatel je povinen zaslat Kopii dokladu o zaplacení a kopii vyhotovených paternit štěňat spolu s Přihláškou k zápisu štěňat v termínu určeném ZaCHŘ.

Pro:              Hana Černohorská, Lea Kratinová, Kamila Nováková, Petr Treppesch, Petr Hurda

Proti:           0

Zdržel se:    0

V Brně dne 10. 12. 2016 zapsala Hana Černohorská, tajemník KCHČSV.

Z galerie