Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Nejbližší akce

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. S ní je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 59 hostů a žádný člen

Zápisy ze schůzí

Korespondenční konference KCHČSV 2016

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 18. 1. 2017 10:01 Zveřejněno 18. leden 2017
Napsal Petr Hurda Zobrazeno: 1396

Ve čtvrtém čtvrtletí roku 2016 proběhla korespondenční konference delegátů, programem korespondenční konference bylo hlasování o návrzích a volba 2 členů celostátního výboru, viz příloha Zápis sčítací komise. Celostátní výbor KCHČSV je od 6. 1. 2017 ve složení Hana Černohorská, Petr Hurda, Lea Kratinová, Kamila Nováková, Milan Pavlíček, Petr Treppesch kompletní. Vzhledem k administrativní, finanční a časové náročnosti a reálné možnosti, že při opakované volbě budou mít kandidáti opět shodný počet hlasů, se celostátní výbor KCHČSV rozhodl opakovanou volbu neprovádět.

 

Přílohy ke stažení:

1. Výsledky mailového hlasování

2. Zápis sčítací komise

Z galerie