Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Nejbližší akce

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. S ní je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 64 hostů a žádný člen

Zápisy ze schůzí

Korespondenční schůze KRK KCHČSV, 10.10.2016

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 6. 12. 2016 9:20 Zveřejněno 6. prosinec 2016
Napsal Jaroslava Smištíková Zobrazeno: 1049

Online přítomni: Ing. Petra Dušánková, Marie Hartmanová, Bc. Jaroslava Smištíková

1) Volba předsedy KRK KCHČSV:

Na návrh M. Hartmanové: Jaroslava Smištíková

Pro: Dušánková, Hartmanová, Smištíková

 

2) Podnět chovatelské komise ze dne 19.9.2016 k řešení nedodaných paternit k vrhu G Tawy (nar. 13.11.2015) chovatelky Lenky Brzobohaté:

Vzhledem k tomu, že souběžně s korespondenční schůzí KRK KCHČSV je svolávána mimořádná schůze Výboru KCHČSV a CHK se stejným programem, dvě souběžná řízení by byla zmatečná.

KRK bude zasedat po uskutečnění mimořádné schůze Výboru KCHČSV a CHK. Předseda KRK KCHČSV zajistí pro následující schůzi KRK všechny potřebné podklady k jednání.

Pro: Dušánková, Hartmanová, Smištíková

Zapsala Jaroslava Smištíková

Z galerie