Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Nejbližší akce

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. S ní je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 76 hostů a žádný člen

Zápisy ze schůzí

Zápis ze schůze výboru české pobočky KCHČSV, 13.10.2016, Slivenec

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 6. 11. 2016 12:26 Zveřejněno 6. listopad 2016
Napsal Helena Jahelková Zobrazeno: 1256

Schůzi zahájil předseda Václav Zeisek.

Přítomni

Hurda P., Dragonari L., Jahelková H., Nováková K., Treppesch P., Zeisek V. + dva hosté, Ludmila Treppeschová a Martin Dvořák

Program schůze

1. Přebor 22.10.

2. Speciální výstava, 23.10

3. Kapr Karla Hartla

4. Stopařský závod FPr1+3 na rok 2016, 2017

5. Pravidla stopařského závodu

6. Jarní a letní bonitace

7. Ostatní

Projednávání bodů

1. Dolaďování organizačních detailů přeboru

2. Speciální výstava

 • Dolaďování detailů, odhlasování zakoupení 9 pytlů krmiva pro vítěze jednotlivých kategorií za peníze sponzora (Petr Hrabina)
 • Zaškolení vedoucího kruhu pro speciální výstavu Martina Dvořáka Kamilou Novákovou

3. Kapr Karla Hartla se bude konat 17.12.2016 na ZKO Hořovice od 10:00, organizátor V.Zeisek

4. Stopařský závod

 • Stopařský závod FPr1+3 v roce 2016 – výbor odhlasoval jej na podzim nepořádat
 • Stopařský závod FPr1+3 v roce 2017 – závod bude spojen s klubovou výstavou v Nadějkově (16.4.2017), bude se konat den před ní, tedy v sobotu 15.4.2017

5. Pravidla stopařského závodu. Budou vyhlášeny kategorie:

 • FPr1 (psi, kteří mají nejvýše FPr1)
 • FPr3 (jakýkoli pes)
 • FPr1+3 (jakýkoli pes)

Vyhodnocována bude nejlepší stopa FPr1 (psi z kategorie FPr1, psi z kategorie FPr1+3, kteří ale mají nejvýše FPr1), nejlepší stopa FPr3 (psi z kategorie FPr3 a psi z kategorie FPr1+3), celkový vítěz závodu (z kategorie FPr1+3).

6. Jarní a letní bonitace – na výzvu hledání vhodného místa pro pořádání bonitace dostal výbor nabídky od několika členů KCHČSV.

 • Termín jarní bonitace – 13.5.2017, Kralupy nad Vltavou, návrh na rozhodčí z exteriéru: Márová, Nováková
 • Termín letní bonitace – 25.6.2017, Nýřany, rozhodčí z exteriéru M.Soukupová

7. Ostatní

 • po spolupráci s externím programátorem Petrem Kavanem je k dispozici online přihláška na výstavu s potvrzením přijetí a umožňující organizátorům exportovat data do katalogové podoby. Tato přihláška bude z cizího webu, kde probíhalo testování, vložena na stránky KCHČSV ve spolupráci s administrátory webu Petrem Hurdou a Hankou Čertíkovou. Tato přihláška pak bude použitelná pro všechny výstavy v následujících letech.
 • Propozice přihlášky v angličtině by měly obsahovat IBAN a umožňovat platbu zahraničním vystavovatelům
 • Do sekce poplatky je třeba umístit také údaje k zahraniční platbě (administrátoři webu)
 • Výbor odsouhlasil koupi voděodolné osb desky, která bude rozříznuta napůl a využita ke svodu a bonitaci a zároveň dvou černých protiskluzových podložek.
 • Výbor odsouhlasil, že si jeho členové budou proplácet jízdné 2 kč/km na akce, kterých se účastní jako organizátoři (bonitace, svod, schůze)(dle konference mají nárok na 4kč /km). Dosud všichni členové jezdili za vlastní náklady. Pro 5 členů, V.Zeisek se zdržel hlasování.

19.10.2016, Helena Jahelková

Z galerie