Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Nejbližší akce

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. S ní je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 68 hostů a žádný člen

Zápisy ze schůzí

Zápis z jednání KRK KCHČSV, Humpolec, 19.8.2014

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 20. 8. 2014 18:20 Zveřejněno 20. srpen 2014
Napsal Jaroslava Smištíková Zobrazeno: 1619

Přítomni: Hartmanová, Matušinec, Smištíková

1) Projednání „Podnětu KRK KCHČSV ke zrušení bodu jednání konference pod číslem 27“.

Podnět podávají Ing. Karel Skoupý, Zdeněk Havlík, Lenka Brzobohatá.

KRK KCHČSV tímto pozastavuje platnost bodu č. 27 usnesení Konference konané dne 21. 6. 2014 v Brně Jehnicích, dle § 7 čl. 1.1.7 a § 7 čl. 1.3.4.e.
Usnesení s pozastavenou platností projedná nejbližší Konference, nebo mimořádná Konference KCHČSV.

Pro: Hartmanová, Matušinec, Smištíková
Schváleno.

Odůvodnění: Konference KCHČSV se v bodu č. 9 usnesla na změně Bonitačního řádu KCHČSV. Bod č. 27 projednávaný po bodu č. 9 však mění znění Bonitačního řádu KCHČSV, které bylo platné pouze do odsouhlasení bodu č. 9. Bod č. 27 tedy nelze uplatnit.

2) Reakce KRK na bod č. 3 mimořádné schůze výboru KCHČSV ze dne 12. 7. 2014:

KRK KCHČSV upozorňuje, že doplňky klubových řádů a směrnic by měly být před zasláním orgánům státní správy zaslány ke kontrole nejen členům Výboru KCHČSV, ale i KRK KCHČSV.

Pro: Hartmanová, Matušinec, Smištíková
Schváleno.

Z galerie