Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Nejbližší akce

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. S ní je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 92 hostů a žádný člen

Zápisy ze schůzí

Předběžné opatření KRK KCHČSV

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 30. 6. 2014 14:42 Zveřejněno 30. červen 2014
Napsal Jaroslava Smištíková Zobrazeno: 1779

KRK KCHČSV byla zvolena Konferencí KCHČSV v Brně Jehnicích dne 21. 6. 2014 ve složení Jaroslava Smištíková, Daniel Matušinec a Marie Hartmanová.

Volba předsedy KRK KCHČSV

Návrh Daniela Matušince – Jaroslava Smištíková
Pro: Hartmanová, Matušinec
Zdržela se: Smištíková
Nadpoloviční většinou zvolena Jaroslava Smištíková.

Dne 27. 6. 2014 obdržela předsedkyně KRK doporučený dopis „Podnět KRK KCHČSV ke zrušení bodu jednání konference pod číslem 27“. Podnět podávají Ing. Karel Skoupý, Zdeněk Havlík, Lenka Brzobohatá.

Dne 28. 6. 2014 proto vydává KRK KCHČSV předběžné opatření: Dočasně pozastavuje platnost bodu č. 27 jednání konference ze dne 21. 6. 2014 na základě Stanov KCHČSV § 7 čl. 1.1.7., § 12 čl. 1. a § 12 čl. 2, a to do doby, než bude možné shromáždit všechny podklady a projednat další postup.

Pro: Hartmanová, Matušinec, Smištíková.

Z galerie