Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Nejbližší akce

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. S ní je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Inzeráty

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 1173 hostů a žádný člen

Zápisy ze schůzí

Vyjádření výboru a zápis z korespondenční schůze výboru KCHČSV

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 20. 9. 2012 13:52 Zveřejněno 20. září 2012
Napsal Karel Skoupý Zobrazeno: 3553
Vyjádření výboru KCHČSV v ČR

Ke dni 7. 9. byly dokončeny testy paternity (dvěma nezávislými metodami) psů a fen z vrhu D Sotis. Tyto testy, které provedla akreditovaná laboratoř P&R Lab a.s., Nový Jičín, potvrdily jako otce vrhu D Sotis psa Cherokee Eden severu. Tím byly splněny podmínky stanovené schůzí výboru KCHČSV a chovatelské komise ze dne 14. 7. 2012.
Na základě výsledků výše uvedených testů informoval KCHČSV plemennou knihu a požádal ji o opravu údajů v databázi a vydání PP u pozastavených přihlášek k zápisu štěňat vrhů G Střípek snů (matka Dayen Sotis) a G Sotis (matka Desire Sotis).
Výbor KCHČSV dále informuje majitele všech dotčených psů a fen, že je možno vyžádat si za úhradu na plemenné knize výměnu již vystavených chybných PP za nové se správně uvedenými údaji.
Výbor KCHČSV informuje členy klubu, že odpovědnost ani náhrada za mylně uvedené údaje o předcích v rodokmenech u vrhu D Sotis a jejich potomků není v žádném případě na straně klubu. Výbor dále deklaruje, že míra zavinění konkrétních osob bude předmětem dalšího šetření ze strany KCHČSV.

za výbor KCHČSV             
Ing. Jaroslav Hospodka
předseda


Korespondenční schůze výboru KCHČSV

Celostátní výbor KCHČSV na základě návrhu chovatelské komise schvaluje udělení výjímky psovi Cherokee Eden severu, nar. 28.01.2002, č. záp. CMKU/CSV/1408/02, pro zapsání vrhu D Sotis, nar. 22.11.2007, do plemenné knihy a vystavení PP pro tento vrh. Chybné údaje budou opraveny v PP u všech jedinců D Sotis i jejich potomků.

v Praze 11.9.2012
Zapsal Zdeněk Havlík

Z galerie