Články

NVP Olomouc 11.1.2009

Kategorie: Výstavy Aktualizováno 10. 2. 2009 11:03 Zveřejněno 24. leden 2009
Napsal Helena Hubáčková Zobrazeno: 6311

NVP OlomoucVýsledky IV. Hanácké národní výstavy psů v Olomouci konané ve dnech 9. - 11.1.2009
Rozhodčí: J. Dostál
Přihlášeno: 17 ČSV
Předvedeno: 15 ČSV

PSI

Třída dorostu

Bargo Benedikt Karpatský Bandita - VN1
o. Brix z Porčova mlýna
m. Bria Bariho dvůr
ch. Jaroslava Vosátková
m. Pavel Doležal

Třída mladých

Aremi Grey Střípek snů - nedostavil se
o. Fas Lupus Bohemia Genao
m. Dara spod Ďumbiera
ch. Jaroslava Smištíková
m. Klára Konečková

Argo Polární vlk - VD4
o. Bazilišek Stín vlka
m. Bessy z Údolí ticha
ch. Ivana Střítežská
m. Jaroslav Sochor

Attie z Březovské samoty - nedostavil se
o. Drak Lupus Bohemia Genao
m. Bellis Stín vlka
ch. David Seibt
m. Lucie Burgetová

Bhrigu Vlčí legenda - neposouzen
o. Argo Sokolí oko
m. Baghira Zelený paprsek
ch. Adam Zbijowski
m. Radka Kendziorová

Brave Wolf z Holštejna - V2
o. Argo Přízrak Karpat
m.  Carey Šedý chlup
ch. Hana Procházková
m. Tomáš Cháb

Clif Sotis - V3
o. Art z Viktoriinej záhrady
m. Felon Eden severu
ch. + m. Helena Hubáčková

Ervin Equity z Věrné smečky - VD
o. Bref od Tištínského potoka
m. Assay z Věrné smečky
ch. Hana Křížová
m. Roman Fišer

Czambor z Vlčího dubu - V1, CAJC
o. Argo Přízrak Karpat
m. Fea z Ponického dvora
ch. Roman Novotný
m. Grzegorz Stelmachowski

Třída otevřená

Barry z Kopáčkova dvora - VD2
o. Fas Lupus Bohemia Genao
m. Dizzy Chlumecké podzámčí
ch. Ladislav Kopáček
m. Lenka Brzobohatá

Blade z Malého ráje - V1, CAC, NV, BOB, Národní plemena I.
o. Bad Vlčí naděje
m. Dixie Dakmat
ch. Pavel Čermák
m. Kamila Vidláková

FENY

Třída dorostu

Xanthina z Molu Es - VN1
o. Aron z Aljašky
m. Arimminum Upstream
ch. Monika Soukupová
m. Kamila Vidláková

Třída mladých

Desire Sotis - V1, CAJC
o. KOndor z Krotkovského dvora
m. Alkyona Sotis
ch. + m. Helena Hubáčková

K-lee Vornja z Peronówki - V2
o. Iran Zemplínksá oblast
m. Jolly z Molu Es
ch. Margo Peron
m. Ewa Zorychta

Wolfish Witch z Molu Es - VD3
o. Grey Wolf z Molu Es
m. Arimminum Upstream
ch. Monika Soukupová
m. Jaroslava Mrkosová

Mezitřída

Annie z Holštejna - V1, CAC, NV
o. Kelt z Molu Es
m. Carey Šedý chlup
ch. Hana Procházková
m. Kateřina Doležalová

Cenzie z Hvozdecké kotliny - V2, res. CAC
o. Nord Šedá eminence
m. Keli z Litavské kotliny
ch. Stanislav Švec
m. Daniela Adámková

Z galerie