Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

200

Seznam chovných psů do deseti let stáří

Vytvořeno 11. srpen 2013 Aktualizováno 27. 12. 2013 12:02 Zveřejněno 11. srpen 2013
Napsal Hana Čertíková Zobrazeno: 4130

Pro usnadnění výběru krycího psa chovatelům bude Klub udržovat aktuální seznam plemeníků. Tato tabulka je aktualizovanou verzí Tabulky plemeníků, kterou poskytl ing. Karel Skoupý po odstoupení ze své funkce předsedy chovatelské komise.

Daniela Čílová

Jak ji používat:

 
Řazení podle jednotlivých kritérií: Kliknutím na název sloupce. (Chovatelská stanice, jméno, matka, rok narození...)
Vyledávání: okénko hned nad tabulkou. Vyhledané výsledky lze opět přerovnávat kliknutím na název sloupce.
Zobrazení podrobností: Kliknutím na zeleně zvýrazněné jméno psa.
- v podrobném náhledu se lze pomocí šipek (< Previous Next >) lze posouvat k dalšímu psu v seznamu.
- většina psů má také v podrobném náhledu uveden odkaz na svou složku fotografií v klubové galerii a jednu celkovou fotku. Bohužel někteří psi nemají v klubové galerii zatím ani jedinou fotografii. Informace o tom, jak po registraci a přihlášení vkládat vlastní fotografie do galerie najdete zde.
Data spravuje pověřením schůze chovatelské komise Daniela Čílová, na stránky vkládá a s galerií propojuje administrátor webu.

Z galerie